انتصاب معاون عمرانی استاندار خوزستان

فاضل عبیات به‌عنوان معاون عمرانی استانداری خوزستان انتخاب شد.مطالب مرتبط

انتصاب معاون عمرانی استاندار خوزستان

فاضل عبیات به‌عنوان معاون عمرانی استانداری خوزستان انتخاب شد.

معاون استاندار تهران: در خوزستان از بحران عبور کرده ایم

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: در خوزستان از بحران عبور کرده ایم و می توانیم به تدریج با یک برنامه ریزی زمانبندی شده امکانات را از این استان به تهران فراخوان کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان منصوب شد

اهواز - ایرنا - حکم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی صادر شد.

تیم استان البرز برای تحکیم زیرساخت‌ها و تقویت سیل‌بندها در خوزستان می‌ماند

استاندار البرز گفت: همکاران در استان خوزستان می‌مانند و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز به عنوان نماینده ویژه استاندار درباره تقویت زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز و تحکیم سیل‌بندها حضور دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان منصوب شد

اهواز ـ وزیر کشور با صدور حکمی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان را منصوب کرد.

استاندار کرمان برای کمک به سیل زده ها عازم خوزستان شد

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: استاندار کرمان به منظور دیدار با استاندار خوزستان و هماهنگی های بیشتر در امر کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان و بررسی آخرین وضعیت فعالیت ستاد معین استان در حمیدیه صبح امروز فرودگاه کرمان را به مقصد ا

استاندار تهران به مناطق سیل‌زده خوزستان رفت

تهران- ایرنا- استاندار تهران، صبح امروز (پنجشنبه) به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار برای بازدید از مناطق سیل‌زده استان خوزستان و ستاد مدیریت بحران استان تهران در شهرستان دشت آزادگان وارد فرودگاه اهواز شد.

معاون استاندار تهران: به نیروهای جدید در خوزستان نیاز داریم

تهران- ایرنا- نماینده تام الاختیار استاندار تهران مستقر در خوزستان گفت: به نیروهای جهادی و تازه نفس برای آغاز روند تمیز کردن و بازسازی روستاهای سیل زده خوزستان نیاز داریم.

معاون استاندار تهران: به نیروهای جدید در خوزستان نیاز داریم

تهران- ایرنا- نماینده تام اختیار استاندار تهران مستقر در خوزستان گفت: به نیروهای جهادی و تازه نفس برای آغاز تمیز کردن و بازسازی روستاهای سیل زده خوزستان نیاز داریم.

جهاد کشاورزی استان تهران مکلف به تأمین و ارسال علوفه دام‌ها به خوزستان شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از تکلیف جهاد کشاورزی استان تهران نسبت به تأمین و ارسال نیاز علوفه دام‌ها در مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد استعفا نمی‌دهد

معاون‌ عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، شایعات منتشر شده در فضای مجازی در ارتباط با استعفای استاندار استان را شیطنت رسانه ای خواند.]]>

طرح های عمرانی قزوین مورد بازنگری قرار می گیرند

قزوین – ایرنا - معاون امور عمرانی استاندار قزوین گفت: تمامی طرح های عمرانی قزوین بر اساس پهنه بندی سیل خیزی، پیوست‌های محیط زیستی و بحرانی توسط تیم تخصصی 6 نفره مورد بازنگری قرار می‌گیرند.

استاندار:خطر سیلاب در خوزستان به حداقل رسید

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: محور همه تلاش ها در سیلاب اخیر خوزستان کاهش خطر احتمالی آن در همه نقاط بود و در این راه موفق شدیم.

انتصاب جوانان در بخش های مدیریتی را ادامه می دهیم

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با اشاره به انتصاب 570 نفر از جوانان و زنان در استان طی یک سال و شش ماه اخیر، از ادامه این رویکرد با جدیتی همچون گذشته خبر داد.

سومین کاروان ماشین آلات اصفهان به منطقه سیل زده خوزستان اعزام شد

اصفهان- ایرنا- معاون عمرانی استانداری اصفهان گفت: سومین کاروان خوردوهای عملیاتی و عمرانی شامل 25 کامیون، 6 لودر، 2 بولدزر به اهواز اعزام شدند.

استاندار:تلاش کردیم تا خطر سیلاب در خوزستان به حداقل برسد

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: محور همه تلاش ها در سیلاب اخیر خوزستان کاهش خطر احتمالی آن در همه نقاط بود.

دپوی آب معدنی و نان در خوزستان / نیاز به پشه‌بند، پنکه و کلمن آب در مناطق سیل‌زده

معاون فنی عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه آب معدنی و نان لازم در خوزستان دپو شده است، افزود: با توجه به گرم شدن هوا، پنکه، کولر آبی و کلمن آب در این منطقه مورد نیاز است.

بازدید معاون استاندار همدان و کارشناسان از رانش گردنه اسدآباد

همدان - معاون امور عمرانی استاندار همدان به همراه کارشناسان از گردنه اسدآباد و رانش ایجاد شده در محور بازدید داشتند تا راهکاری اساسی و تدبیری جدی برای مرتفع شدن مشکل اندیشیده شود.

معاون استاندار تهران: دشت آزادگان به کمک مردم نیاز دارد

تهران- ایرنا- نماینده تام الاختیار استاندار تهران در خوزستان اعلام کرد: مردم سیل زده دشت آزادگان در خوزستان به کمک همه جانبه مردم به خصوص در تامین پوشاک و اقلام سرمایشی نیاز دارد.

معاون استاندار: سلامت ایرانیان در امنیت جاده های مازندران است

ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران خواستار تامین منابع ملی برای ارتقای امنیت جاده های این استان شد و گفت : سلامت همه ایرانیان در امنیت جاده های مازندران است.