آمادگی سازمان زیباسازی برای انتشار کتابها در حوزه سیما و منظر شهری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران از آمادگی این سازمان برای انتشار و نشر کتابهای مختلف بویژه در حوزه سیما و منظر شهری خبر داد و گفت: سال گذشته 60 عنوان کتاب در این حوزه منتشر شده است.مطالب مرتبط

آمادگی سازمان زیباسازی برای انتشار کتابها در حوزه سیما و منظر شهری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران از آمادگی این سازمان برای انتشار و نشر کتابهای مختلف بویژه در حوزه سیما و منظر شهری خبر داد و گفت: سال گذشته 60 عنوان کتاب در این حوزه منتشر شده است.

حمایت سازمان زیباسازی از ناشران کتاب‌های حوزه شهری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران از حمایت ویژه این سازمان از ناشران کتاب‌های حوزه شهری در سال ۱۳۹۸ خبر داد.

گل لاله‌ای که برند کرج شده است

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از افزایش ۵۰ درصدی بازدیدکنندگان باغ لاله‌ها در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

ماجرای قطع درخت در خیابان‌های بوشهر چه بود؟

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندر بوشهر از جایگزینی درختان مرکبات به جای کنوکارپوسهای سطح شهر بوشهر خبر داد.

۲۷ دکه فاقد مدارک و مستندات قانونی از سطح شهر سنندج جمع آوری شد

سنندج - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: در راستای اجرای طرح ساماندهی و ارزیابی دکه های سطح شهر تعداد ۲۷ دکه فاقد هرگونه سابقه و مستندات قانونی جمع آوری شد.

سازه های تبلیغاتی شهر سنندج به تصاویر مفاخرکُرد مزین می شود

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: در آستانه فرا رسیدن ششم اردیبشهت ماه که با نام روز سنه نامگذاری شده، تمام سازه های تبلیغاتی سطح شهر سنندج به تصاویر مشاهیر و مفاخر کُرد مزین می شود.

آگاهی از ارزش های منظر روستایی نیاز به عاریه الگوی شهری نیست

تهران - ایرنا- رئیس پژوهشکده بناها و بافت های فرهنگی تاریخی گفت: با آگاهی رسانی و آگاهی یافتن از ارزش های منظر روستایی، نیاز به عاریه گرفتن الگوهای شهری برطرف شده و نسبت به حفظ آنها جدیت بیشتری توسط چه جوامع محلی و چه سایر افراد به عمل می آید.

چه کسی بر صدا و سیما اشراف دارد؟

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این اعتقاد که «صدا و سیما به یک سازمان عریض و طویل مجمع‌الجزایری تبدیل شده که مردم، مسئولان و کارکنان این سازمان از آن راضی نیستند» ابراز امیدواری کرد که مشکلات این سازمان با تصویب طرح جدید اداره صدا و سیما حل

آمادگی کامل برای کمک به ایران در سیل را داریم

اهواز – ایرنا – رییس سازمان بسیج مردمی عراق(الحشد الشعبی) گفت: آمادگی کامل داریم در بسیاری از حوزه های مختلف در مشکلات پیش آمده ناشی از سیلاب به ایران کمک کنیم.

بازنگری شهری حوزه ترافیک لازم است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان بر توجه ویژه به حوزه های ترافیک، حمل و نقل، فضای سبز و بدنه سازی شهری به دلیل تاثیر ویژه آنها در زندگی شهری مردم تاکید کرد.

آمادگی شهرداری تهران برای همکاری در پروژه‌های شهری بغداد

شهردار تهران در دیدار با سید عمار حکیم بر آمادگی شهرداری تهران برای همکاری در اجرای پروژه‌های شهری بغداد تاکید کرد.]]>

چهره ارومیه با کاشت گل های رنگارنگ بهاری شد

ارومیه - ایرنا - رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: با کاشت گل های بهاری چهره شهر بهاری شده است و این روند تا اواخر خرداد امسال نیز ادامه دارد.

رییس الحشد الشعبی:آمادگی برای کمک به سیلزدگان ایران داریم

اهواز -ایرنا -رییس سازمان بسیج مردمی عراق(الحشد الشعبی) گفت: آمادگی کامل داریم در بسیاری از حوزه های مختلف در مشکلات پیش آمده ناشی از سیلاب به ایران کمک کنیم.

آمادگی سازمان بهداشت جهانی برای کمک به سیل زدگان

مدیر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت، از آمادگی این سازمان برای کمک به وزارت بهداشت ایران خبر داد.

پروژه‌های مشارکتی شهری اردبیل با انتشار آگهی اجرا می‌شود

شهردار اردبیل گفت: تمام پروژه‌های شهرداری با انتشار آگهی و فراخوان عمومی اجرایی و عملیاتی می‌شود و ما هیچ امتیازی را برای مجریان و مشارکت کنندگان به صورت خاص قایل نیستیم.

حجت‌الاسلام شهاب مرادی: مدیریت شهری فکری برای ناکارآمدی‌‌ خود داشته باشد/تقلای عامدانه برای انحراف افکارعمومی

صاحب‌نظر در حوزه مباحث اجتماعی و خانواده در واکنش به اقدام اخیر شورای شهر تهران برای نامگذاری میادین و معابر شهری، گفت: شاید این نوع رفتارها بیشتر یک عملیات روانی و تلاشی ناکام برای پوشش ناکارآمدی‌های شورای شهر و شهرداری تهران در این سالهاست.

آغاز اجرای طرح زیباسازی پیاده روی خیابان جمهوری بیرجند

طرح زیباسازی پیاده روی خیابان جمهوری بیرجند در مرحله اول از سمت میدان امام تا سه راه اسدی کلید خورد.

آماده باش حوزه‌های علمیه تا پایان بحران سیل در کشور

قم - مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در پیامی به مدیران حوزه‌ و نهادهای عالی حوزوی، فرهنگی، تبلیغی و ستادهای حوادث غیر مترقبه حوزه‌ تأکید کرد که آمادگی خود را تا پایان بحران سیل حفظ کنند.

سازمان ملل برای کمک به سیلزدگان ایرانی اعلام آمادگی کرد

نیویورک- ایرنا- سازمان ملل متحد از اعزام هیات های نهادهای داخلی این سازمان به مناطق سیل زده ایران خبر داد و گفت با هماهنگی جامعه بین المللی در حال بسیج حمایتی برای مردم این مناطق هستیم.

آمادگی حوزه علمیه یزد برای کمک به اجرای طرح جهاد همبستگی ملی