تولید کنندگان و بهره برداران دانه های روغنی ساماندهی می‌شوند

مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت تولید کنندگان و بهره برداران دانه های روغنی در قالب تعاونیهای محصولی در زنجیره تامین ساماندهی می‌شوند.مطالب مرتبط

برداشت دانه روغنی کلزا در شهرستان مسجدسلیمان آغازشد

اهواز - ایرنا - رییس اداره جهادکشاورزی مسجدسلیمان گفت: برداشت دانه روغنی کلزا از سطح مزارع این شهرستان آغاز شد.

برداشت دانه‌های روغنی کلزا در مُهر

برداشت دانه‌های روغنی کلزا در شهرستان مهر آغاز شد.

۱۰۰ مرکز، آماده خریداری گندم و دانه‌های روغنی فارس

۱۰۰ مرکز ، امسال گندم و دانه‌های روغنی استان فارس را خریداری می‌کنند.

محصول کلزاکاران ایلام 30 درصد بیشتر از پارسال است

ایلام - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی ایلام پیش بینی کرد میزان تولید و برداشت دانه روغنی کلزای استان در سال زراعی جاری 30 درصد نسبت به سال گذشته افزایش می یابد.

209 تعاونی کشاورزی عضو اتحادیه سراسری گیاهان دارویی است

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: تاکنون 209 شرکت تعاونی بخش کشاورزی برای ساماندهی تولیدکنندگان و بهره برداران گیاهان دارویی و رونق تولید و توسعه اقتصادی این بخش در اتحادیه سراسری گیاهان دارویی عضو شده اند.

امسال هم در گندم خودکفا خواهیم بود

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به بارندگی‌ها و تاثیر آن بر کشاورزی، گفت: با وجود همه خسارت‌ها، امسال هم در تولید گندم خودکفا خواهیم بود و در شکر نیز به خودکفایی می‌رسیم و در سایر اقلام نظیر دانه‌های روغنی نیز به سمت خودکفایی حرکت می کنیم.

دسترسی مصرف‌کنندگان به کالاهای با کیفیت برای رونق تولید ضروری است

یک وکیل دادگستری گفت: حمایت حقیقی از حقوق مصرف‌کنندگان در پرتو رونق تولید ملی تنها در پرتو دسترسی مصرف‌کنندگان به کالاهای داخلی که در تولید، تضمین و ارایۀ خدمات نسبت به نمونه‌های خارجی دارای توان رقابتی یا لااقل کیفیت قابل قبول برای مصرف‌کنندگان داخلی است

پیش بینی خرید 45 هزار تن کلزا در استان مازندران

سید محمد جعفری از آغاز فصل خرید تضمینی دانه روغنی کلزا از کشاورزان مازندران در هفته آخر اردیبهشت ماه سالجاری خبر داد.]]>

استاندار: دستگاه های اجرایی قم در خدمت تولید باشند

قم- ایرنا- استاندار قم با اشاره به این که دستگاه های اجرایی باید در خدمت تولید و سرمایه گذار باشند، گفت: کارفرما، کارگر، تولیدکننده و مصرف کننده از رونق تولید بهره مند می شوند و هر کدام از این عناصر پایداری خود را از دست بدهد، تولید محقق نخواهد شد.

فعالیت ۶هزار زن سرپرست خانوار در زنجیره تولید

امسال با هماهنگی معاونت اشتغال وزارت کار، ۶هزار زن سرپرست خانوار در سطح کشور در 'زنجیره تولید' قرار گرفته و از طریق مشاغال خانگی، ساماندهی می‌شوند.

هشدار به کشاورزان، دام پروران و زنبورداران

بهره برداران کشاورزی مواظب ملخ‌ها باشند.

ضرورت رعایت اقدامات تامینی در خصوص کاهش خسارات احتمالی

کشاورزان و بهره برداران جدی بگیرند

انتقاد افتخاری از نرخ سود و جریمه‌های بانکی برای صنعتگران و تولید کنندگان

یک عضو کمیسیون عمران مجلس خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی گفت: با این نرخ سود و جریمه‌های بانکی نفسی برای صنعتگران و تولید کنندگان باقی نمی‌ماند.

رعایت اقدامات تامینی در خصوص کاهش خسارات احتمالی راجدی بگیریید

کشاورزان و بهره برداران جدی بگیرند

برداشت کلزا از سطح 23هزار هکتار اراضی خوزستان شروع شد

اهواز - ایرنا - با گرم شدن هوا ، برداشت دانه روغنی کلزا از سطح 23هزار هکتار از اراضی غربی ، شمالی و مرکزی خوزستان در روزهای اخیر شروع شده است

برداشت کلزا از سطح 23هزار هکتار اراضی خوزستان شروع شد

اهواز - ایرنا - با گرم شدن هوا ، برداشت دانه روغنی کلزا از سطح 23هزار هکتار از اراضی غربی ، شمالی و مرکزی خوزستان در روزهای اخیر شروع شده است.

چرا رونق تولید؟|رونق تولید تحریم را به فرصت تبدیل می‌کند

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار با اشاره به اینکه تحقق رونق تولید نیازمند عزم ملی است گفت:کمک به رونق تولید موجب اشتغالزایی گسترده و حمایت از مصرف‌کنندگان نیز می‌شود.

برداشت کلزا از 20 هزار هکتار مزارع خوزستان آغاز شد

اهواز| برداشت کلزا از 20 هزار هکتار مزارع استان خوزستان با پیش‌بینی برداشت نزدیک به 45 هزار تن دانه روغنی کلزار در سال زراعی 97-98 آغاز شده و منجر به شکرگزاری کشاورزان شده است.

اعتماد مصرف کنندگان به کمیت و کیفیت کالاهای داخلی منجر به رونق تولید می‌شود

عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، گفت: یکی از مواردی که منجر به رونق تولید می‌شود این است که اعتماد مصرف کنندگان هم در کمیت و هم در کیفیت و سلامت کالا مورد توجه تولیدکنندگان قرار گیرد.

تمرین شاداب وزنه برداران در نینگو+ عکس/ ایرانی‌ها مورد توجه کشورهای دیگر

وزنه برداران ایران یک جلسه تمرینی دیگر را در چین پشت سر گذاشتند.