اختصاصی/جزئیات عملکرد ارزی 15میلیارددلاری صندوق توسعه ملی در سال 97

بررسی گزارش عملکرد صندوق توسعه ملی نشان می‌دهد در سال 97 حدود 15میلیارد دلار تسهیلات ارزی به بخش خصوصی پرداخت شده است.مطالب مرتبط

اختصاصی/جزئیات عملکرد ارزی 15میلیارددلاری صندوق توسعه ملی در سال 97

بررسی گزارش عملکرد صندوق توسعه ملی نشان می‌دهد در سال 97 حدود 15میلیارد دلار تسهیلات ارزی به بخش خصوصی پرداخت شده است.

کارنامه عملکرد صندوق توسعه ملی/16هزار میلیارد تسهیلات ریالی، 15میلیارد دلار تسهیلات ارزی+تصویر

گزارش عملکرد سال 97 صندوق توسعه ملی نشان می‌دهد، 15 میلیارد دلار تسهیلات ارزی و11هزار میلیارد تسهیلات ریالی در دستور کار این صندوق قرار گرفته است.

نرخ تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی سه ونیم درصد است

بندرعباس - ایرنا - عضو هیأت عامل و قائم مقام رییس هیأت عامل صندوق توسعه ملی گفت: نرخ سود تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی برای سرمایه گذاران بخش های عادی سه و نیم درصد است که از این حیث در دنیا بی نظیر یا کم نظیر است.

تدبیر رسانه‌ای نشده سران قوا برای مقابله با تحریم/سال قبل 12 درصد منابع ارزی صندوق توسعه فریز شد

شورای عالی هماهنگی قوا، بر اساس مصوبه ای در آبان ماه سال گذشته، 12 درصد منابع صندوق توسعه ملی را برای مقابله با اثرات تحریم و حوادث غیر مترقبه ذخیره کرده است.

استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای بخش دولتی حرام است

عضو هیأت عامل و قائم مقام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی با بیان اینکه استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای بخش دولتی حرام است، اظهار کرد: هنر ما در صندوق توسعه ملی این است که سرمایه موجود را در اختیار توسعه کشور قرار دهیم.

"ذخایر ارزی"؛ گزینه آخر برای جبران سیل

با وجود این‌که دولت امیدوار بود بتواند از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت سیل به عنوان منبع اصلی استفاده کند، مجوز مقام معظم رهبری برای این موضوع، از این حکایت دارد که ذخایر ارزی گزینه آخر تامین مالی در این زمینه خواهد بود.

دولت دست اندازی به صندوق توسعه ملی را متوقف کند

نماینده ادوار مجلس گفت: صندوق توسعه ملی به منظور اشتغال بخش خصوصی و تعاون در نظر گرفته شده، اما دولت هر جا کم می آورد از این صندوق برداشت می کند.

مجلس برای جبران خسارات سیل از صندوق ذخیره ارزی اعتبار بدهد

صالحی نسب گفت: نمایندگان مجلس برای جبران خسارات سیل از صندوق ذخیره ارزی اعتبارات بدهند.

صندوق کارآفرینی امید باید به سمت یک صندوق توسعه‌ای اشتغال سوق پیدا کند

رییس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید تاکید کرد: صندوق کارآفرینی امید باید توسعه مناطق سیل‌‌زده را برعهده بگیرد تا بتوانیم مسئولیت اجتماعی را که در قبال آنها و اشتغال آسیب‌دیدگان داریم عهده‌‌دار باشیم]]>

آمار عملکرد صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر تا پایان سال۹۷ منتشر شد

جدول عملکرد صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر در سال ۱۳۹۷ منتشر شد.]]>

اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان بسته حمایتی از طرح‌های گردشگری در کشور

‌عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی گفت: زیرساخت‌های توسعه کشور از حوزه گردشگری آغاز می‌شود و صندوق در این زمینه می‌تواند حمایت‌های جدی انجام دهد.

ارزیابی عملکرد سال گذشته شهرداری در مناطق و محلات

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، از ارزیابی عملکرد شهرداری در سطح مناطق و محلات در سال ۹۷ و همین طور تهیه گزارشی از عملکرد برنامه دوم توسعه شهرداری تهران خبر داد.

صندوق توسعه صنایع الکترونیک رشد 150 درصدی تسهیلات داشت

تهران- ایرنا- صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) در سال 97 با صدور 239 ضمانت نامه، رشد 150 درصدی مبلغ تسهیلات در چهار سال گذشته را ثبت کرد.

جزئیات عملکرد بالون اینترنت در پلدختر

ابلاغ اعتبارات بودجه ۹۸ شهرداری

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، از ارزیابی عملکرد شهرداری در سطح مناطق و محلات در سال ۹۷ و همین طور تهیه گزارشی از عملکرد برنامه دوم توسعه شهرداری تهران خبر داد

واکاوی اثرات بسته ارزی تشویقی/ انفعال نسبت به تمدید 6ماهه فروش ارز صادراتی به نرخ بازار؟

اجرای بسته ارزی تشویقی بانک مرکزی در حالی برای 6ماه دیگر تمدید شد که بررسی عملکرد بازار ثانویه نشان می‌دهد که باوجود امتیازهای جدید برای صادرکنندگان وضعیت دو سوم ارز صادراتی سال 97 شفاف نیست.

تسویه بدهی هما به صندوق توسعه/مالکیت هواپیماها دراختیار ایران ایر

مدیرعامل ایران ایر با اشاره به مصوبه دولت در اسفند ماه سال گذشته، گفت: با این مصوبه، بخشی از بدهی هما به صندوق توسعه ملی تسویه و به عنوان افزایش سرمایه دولت در این شرکت هواپیمایی منظور شد.

مجلس پیگیر تامین خسارات سیل از منابع صندوق توسعه ملی است

بجنورد - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس طرحی که کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تنظیم کرده، 2 میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت های سیل در نظر گرفته شده است.

جزئیات عملکرد بالون اینترنت در پلدختر

رئیس پژوهشگاه فضایی ایران با اشاره به عملکرد بالون فضایی اینترنت در منطقه سیل‌زده پلدختر و سرویس‌دهی همزمان به ۸۰۰۰ نفر گفت: برای استقرار این بالون در خوزستان، دستوری صادر نشده است.

برداشت از صندوق توسعه ملی در صورت نیاز مورد تائید خواهد بود

رهبر انقلاب از دولت خواستند با استفاده از محل‌های قانونی موجود، سریعاً اقدامات لازم برای جبران خسارت های سیل را آغاز کند و در صورت نیاز، برداشت از صندوق توسعه ملی مورد تائید خواهد بود.