سردار کمالی: به احترام سربازان فداکار و دلاور وطن باید تمام قد ایستاد
مطالب مرتبط

سردار کمالی: به احترام سربازان فداکار و دلاور وطن باید تمام قد ایستاد

نظر "سردار کمالی" درباره مسدود شدن صفحه اینستاگرامش

به دنبال مسدود شدن صفحه مجازی تعدادی از فرماندهان نظامی کشور، سردار کمالی، رئیس سرمایه نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: این اتفاق نشان می‌دهد که اینها عوامل استکبار و صهیونیست هستند و به جریان مستقیم اطلاعات اعتقاد ندارند اما ما تا سرنگونی صهیونیست

سربازان گمنام به تخلفات مسکن مهر آستارا رسیدگی کردند

آستارا - ایرنا - امام جمعه بندر آستارا گفت: تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در رسیدگی به پرونده های تخلف مسکن مهر این شهرستان باعث شناسایی سه متهم شد و دلسوزی این نیروهای فداکار برای مردم قابل تقدیر است.

واکنش سردار کمالی به انسداد صفحه اینستاگرام منتسب به وی

مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده خواهی دشمنان 40 ساله انقلاب خواهند ایستاد

امام جمعه کرج، اظهار کرد: دشمن 40 سال است که با تمام قوا به مبارزه علیه جمهوری اسلام بر خواسته اند و طبق گفته مقام معظم رهبری این شدت از دشمنی و بدخواهی بیانگر این است که نفس های آخر خود را می کشند و آن ها باید بدانند مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده

خبر خوش سردار اشتری؛ بخشیدگی و کسرخدمت سربازان مبتکر و نوآور برتر

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه سربازان بالاترین سرمایه نیروهای مسلح هستند، گفت: براساس دستورالعمل تقدیر از سربازان برتر و نمونه، سربازانی که ابتکار و نوآوری خاصی داشته باشند بستگی به نوع کار و تأیید ستاد کل نیروهای مسلح ، ماه‌هایی از خدمت آن‌ها

ادای احترام به مقام شامخ شهدا در کرمان

به مناسبت هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان امروزشماری از مدیران و کارکنان حراست دستگاههای اجرایی استان با نثار گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

نیروهای وظیفه ما جز مؤلفه‌های قدرت ملی ما هستند

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: ما باید از این ظرفیت (سربازان) برای سازندگی و پیشرفت در مسائل کشاورزی، خدماتی، هنر، ورزش و تمام صحنه‌ها استفاده کنیم.

سپاه همچنان در کنار مردم سیل‌زده خواهد ایستاد

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به حضور مستمر سپاه در مناطق سیل زده کشور گفت: سپاه پاسداران همچنان در کنار مردم خواهد ایستاد و با تمام توان در اختیار آن‌ها خواهیم بود.

نیمه شعبان افتخاری برای سربازان گمنام امام زمان(عج)

بندرعباس- ایرنا- سربازان گمنام، زیباترین نامی است که برای کارکنان صدیق و مخلص وزارت اطلاعات نام نهاده اند و هفته منتهی به میلاد خجسته حضرت مهدی موعود (عج) را به نام سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری کرده اند که کارکنان این نهاد انقلابی باید بر این نام

نیمه شعبان افتخاری برای سربازان گمنام امام زمان(عج)

بندرعباس- ایرنا- سربازان گمنام، زیباترین نامی است که برای کارکنان صدیق و مخلص وزارت اطلاعات نام نهاده اند و هفته منتهی به میلاد خجسته حضرت مهدی موعود (عج) را به نام سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری کرده اند که کارکنان این نهاد انقلابی باید بر این نام

واکنش سردار کمالی به انسداد صفحه اینستاگرام منتسب به وی

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر این مطلب که «ما یک پاسداریم»، گفت: اینستاگرام با انسداد این صفحات نشان داد که در خدمت صهیونیسم و استکبار جهانی است.

پیام تبریک فرماندار مهاباد به مناسبت روز ارتش

فرماندار شهرستان مهاباد در پیامی ۲۹ فروردین ماه، روز ارتش و نیروی زمینی را به تمام دلاور مردان حماسه آفرین ارتشی تبریک گفت.

سفیر ایران در مسکو با سردار کمالی تلفنی گفتگو کرد

در راستای پیگیری وضعیت معافیت تحصیلی دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور، سفیر ایران در مسکو با رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، تلفنی گفتگو کرد.

اعطاء یک ماه مرخصی به سربازان مناطق سیل زده

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این‌که «به سربازان مناطق سیل زده یک ماه مرخصی داده می‌شود و محل خدمت آن‌ها به نزدیکترین نقطه انتقال خواهد یافت» گفت: همچنین سربازان امدادرسان هم یکماه مرخصی و تغییر محل خدمت به اختیار خواهند داشت.

سرهنگ فداکار ارتشی: ان‌شا‌الله بتوانم سرباز خوبی برای مردم، مقام معظم رهبری و کشورمان باشم

گروه استان‌ها ـ سرهنگ فداکار ارتشی اهل سمنان گفت: ما خود را خادم مردم می‌دانیم و تاآخرین‌نفس تا جان در بدن داریم در خدمت به مردم و دفاع از کشورمان کوتاهی نخواهیم کرد و ان‌شا‌الله بتوانیم سرباز خوبی برای مردم، رهبری و کشورمان باشیم.

احترام به زمین یعنی احترام به زندگی بشر

بخشی از حوادث زیانبار طبیعی که در دنیا روی می دهد، پاسخ طبیعت به رفتارهای ناسالم انسانها با محیط زیست است .

امام جمعه دامغان: سربازان گمنام امام زمان(عج) محرم نظام هستند

سمنان- ایرنا- امام جمعه دامغان به یکم اردیبهشت سالروز سربازان گمنام امام زمان(عج) اشاره کرد و گفت: وزارت اطلاعات و سربازان این نهاد به عنوان سربازان گمنام محرم اسرار نظام هستند.

جنبش امل لبنان: تا ابد در کنار سپاه خواهیم ایستاد

نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش امل لبنان با اشاره به اینکه ایران از حقوق امت دفاع می کند تاکید کرد که تا ابد در کنار سپاه انقلاب اسلامی خواهیم ایستاد.

خبر خوش فرمانده نیروی زمینی ارتش برای سربازان مناطق سیل‌زده و امدادرسان

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: سربازان مناطق سیل گرفته یک ماه مرخصی و محل خدمت آنها به نزدیکترین نقطه انتقال خواهد یافت همچنین سربازان امدادرسان هم یکماه مرخصی و تغییر محل خدمت به اختیار خواهند داشت.]]>