بزرگترین دستاورد کشورمان تأمین نظام مدنی مردمسالار بر اساس عقلانیت اسلامی است
مطالب مرتبط

بزرگترین دستاورد کشورمان تأمین نظام مدنی مردمسالار بر اساس عقلانیت اسلامی است

بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی یک نظام مدنی مردم سالار است

دبیر ستاد حقوق بشر ایران در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس ایتالیا گفت: بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته تأمین یک نظام مدنی مردم سالار بر اساس عقلانیت اسلامی است و دنیای غرب باید با فاصله گرفتن از خود بزرگ بینی به این تجربه جدید اهمی

نشست عقلانیت، تمدن سازی و نظام انقلابی در مشهد برگزار می شود

نشست عقلانیت، تمدن سازی و نظام انقلابی با سخنرانی حمید پارسانیا ۳۱ فروردین ماه در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می شود.

کاهش مرگ و میر نوزادان دستاورد نظام سلامت است

شیراز- ایرنا- رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشور با بیان اینکه کاهش مرگ و میر نوزادان از دستاورد های بزرگ نظام سلامت است گفت: قبل از انقلاب، 90 مورد مرگ و میر نوزاد در هزار تولد زنده ثبت شده که اکنون این آمار به 9 و شش دهم در هزار تولد زنده رسیده است.

کمک‌های مردمی بر اساس نیازهای مناطق سیل‌زده تأمین و ارسال شود

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم استمرار ارسال کمک به مناطق سیل‌زده گفت: کمک‌های مردمی بر اساس نیازهای مناطق سیل‌زده تأمین و ارسال شود.

مستمری‌ها بیشترین هزینه سازمان تأمین اجتماعی را تشکیل می‌دهند

مشاور معاونت بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی خدمات متعددی از جمله درمان، مستمری، بیمه بیکاری و… ارائه می‌کند و بزرگترین هزینه این سازمان پرداخت مستمری‌ها است.

6 دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد+ تصاویر

سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از 6 دستاورد جدید دفاعی رونمایی کرد.

مدیریت در نظام جمهوری اسلامی امانت است

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که مدیریت در نظام جمهوری اسلامی امانت است گفت: مدیران اسلامی باید قانونگرا بوده و همدردی با مردم داشته باشند. مدیر اسلامی کم هزینه و پرسود است.

آیت الله سعیدی: با ساخت و سازهای غیرقانونی برخورد شود

نماینده ولی‌فقیه در استان قم با تاکید بر اینکه کارهای مختلف در نظام اسلامی باید بر اساس موازین اسلامی دنبال شود، اضافه کرد: اگر افراد بخواهند با دخالت‌های خود موجب اجرای کارهای غیراسلامی شوند باید مقابل آن‌ها ایستادگی شود، همانند برخی ساخت و سازهایی که در

ارتش موجب هراس دشمنان و امیدواری دوستان نظام اسلامی است

تهران- ایرنا- رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: ارتش به‌عنوان بازوی توانمند نظام اسلامی، موجب هراس دشمنان و امیدواری دوستان نظام اسلامی است.

حریرچی: پرداختی از جیب بدترین نوع تأمین منابع در نظام سلامت پولی است

وزیر علوم در شیراز: سعدی شاعر فرهنگ و مروج عقلانیت انسانی است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: آرمانگرایی، عدالت‌خواهی، مدارا، صداقت و عشق در کلیات وی قابل مشاهده است و سعدی شاعر فرهنگ و مروج عقلانیت انسانی است. 

ناکارآمدی نظام اسلامی هدف دشمن است

بوشهر - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: دولت ترامپ با اعمال تحریم ها سعی دارد بر ملت تاثیربگذارد که نظام اسلامی کارآیی خود را از دست داده است.

خواستار تشکیل شورای ریاستی مدنی هستیم

نیروهای آزادی و تغییر در سودان بر خواست خود برای تشکیل شورای ریاستی مدنی تأکید کردند.]]>

سپاه پاسداران بزرگترین قربانی تروریسم است

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگترین قربانی تروریسم در جغرافیای اسلامی است گفت: طبیعی است تروریستی که توسط آمریکا به وجود آمده نسبت به سپاه کینه داشته باشد.

حمایت وزیر تعاون و سرپرست تأمین اجتماعی از هروی و اعضای تیم ملی کاراته/ شریعتمداری کاراته‌کا شد + تصاویر

اعضای تیم ملی کاراته کشورمان صبح امروز با حضور در وزارت تعاون با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سرپرست سازمان تأمین اجتماعی دیدار کردند.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه گیلان: تمام توطئه‌های دشمنان علیه نظام اسلامی را باطل می‌کنیم

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان گفت: ایران و نظام اسلامی در مقابل تمام خباثت‌های دشمن علیه نظام اسلامی ایستادگی کرده و تمام خباثت‌ها و نقشه‌های شوم آنان را باطل می‌کنیم.

ارتش و سپاه 2 بازوی اقتدار نظام مقدس اسلامی هستند

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 2 بازوی اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها می باشند.

استاندار قم: تداوم نظام اسلامی به برکت خون شهدا است

قم - ایرنا - استاندار قم، تداوم نظام جمهوری اسلامی را به برکت خون شهدای انقلاب دانست و گفت: مسئولان موظفند تا در مسیر حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و خدمت رسانی به مردم بویژه خانواده شهدا و ایثارگران تمام تلاش خود را بکار برند.

گلایه‌های فعال مدنی خوزستانی از مسئولان تا سلبریتی‌ها

تهران-ایرناپلاس- یک فعال مدنی و امدادرسان بومی در خوزستان می‌گوید: هشدار وقوع سیل در خوزستان از اسفند 97 به فرمانداری‌های استان اعلام شده بود و سؤال اینجاست که چرا به این اخطار‌ها توجه نشده و اقدامات لازم برای پیشگیری از خسارت انجام نشده است.