چگونه برگزیت انسجام اتحادیه اروپا را نشانه گرفته است؟

یک نشریه آلمانی در مطلبی به خطراتی که در سایه تمدیدهای مکرر تاریخ برگزیت اتحادیه اروپا را تهدید می‌کند پرداخت.مطالب مرتبط

چگونه برگزیت انسجام اتحادیه اروپا را نشانه گرفته است؟

یک نشریه آلمانی در مطلبی به خطراتی که در سایه تمدیدهای مکرر تاریخ برگزیت اتحادیه اروپا را تهدید می‌کند پرداخت.

اتحادیه اروپا با تاخیر بیشتر در برگزیت بطور مشروط موافقت می کند

تهران - ایرنا - بنا به برخی گزارشها، سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا در نشست امروز (چهارشنبه) در بروکسل با تاخیر بیشتر در خروج انگلیس از این اتحادیه (برگزیت) طبق شرایط خاصی از جمله برگزاری انتخابات پارلمان اروپا در انگلیس موافقت خواهند کرد.

برگزیت در بن بست؛ انگلیس در برزخ سیاسی

هیچ چشم‌انداز روشنی بر سر چگونگی اجرای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در این کشور وجود ندارد و اتحادیه اروپا در برسازی آینده برگزیت دست بالاتر دارد

برگزیت، زمانی که انگلیس در برابر اروپا زانو زد

برگزیت نقطه پایانی است بر 6 دهه بازی انگلیس با مال و روان اروپای خشکی و نشانه‌ای بر تثبیت قدرت اقتصادی آلمان در قاره اروپا است.

مقام پارلمان اروپا دستیابی به توافقی برای برگزیت قبل از انتخابات اروپا را بسیار مطلوب دانست

رئیس فراکسیون حزب مردم پارلمان اروپا مشارکت انگلیس در انتخابات آینده اروپا را به عنوان عضوی که می خواهد این اتحادیه را ترک کند مسئله ساز دانسته و ابراز امیدواری کرد که لندن قبل از انتخابات اروپایی به راه حلی درباره برگزیت دست یابد.

اتحادیه اروپا باز هم با تمدید مهلت برگزیت موافقت کرد

لندن – ایرنا – سران 27 کشور عضو اتحادیه اروپا پس از ساعت های بحث و بررسی و به رغم اختلاف نظر عمیق شرکت کنندگان، با تمدید مهلت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موافقت کردند.

مهلت اتحادیه اروپا به نخست وزیر انگلیس برای برگزیت

رهبران اتحادیه اروپا سرانجام به بریتانیا 6 ماه دیگر فرصت دادند تا از این بلوک سیاسی و اقتصادی خارج شود.

برندگان و بازندگان برگزیت

سازمان ملل متحد: برگزیت بدون توافق به سود آمریکا و چین و به ضرر اتحادیه اروپا و اقتصادهای نوظهور خواهد بود

ترامپ: اتحادیه اروپا شریکی بی رحم است

تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به موافقت اتحادیه اروپا در تمدید مهلت برگزیت واکنش نشان داد و در پیامی توئیتری این اتحادیه را شریکی بی رحم برای آمریکا خواند.

تمدید مهلت برگزیت و شکاف میان سران اروپا

لندن – ایرنا – اظهارنظر سران کشورهای اروپایی درآستانه برگزاری دومین نشست اضطراری شورای اروپا درباره تمدید مهلت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، از اختلاف نظر عمیق شرکت کنندگان درباره تعیین مهلت جدید برای برگزیت حکایت دارد.

حمایت رئیس شورای اروپایی از تعویق تاریخ برگزیت علیه انتقادهای گسترده از پارلمان اروپا

رئیس شورای اروپایی در واکنش به انتقادها از طرف نمایندگان پارلمان اروپا به تعویق مجدد تاریخ برگزیت اظهار داشت که این تعویق چند ماهه به اتحادیه اروپا اجازه می دهد روی موضوعات مهم دیگری مانند تجارت با آمریکا تمرکز کند.

اتحادیه اروپا ۶ماه دیگر به انگلیس برای برگزیت مهلت داد

سران اروپا ۶ ماه دیگر به انگلیس برای تصمیمگیری درباره خروج از اتحادیه اروپا مهلت دادند.

برگزیت ؛ وقت اضافه با چالشهای جدید

دولت انگلیس که ناکامی اش در یافتن راهی برای خروج این کشور از بن بست برگزیت او را به گرفتن وقت اضافه شش ماهه از اتحادیه اروپا واداشت، در پارلمان با تداوم شماتتها استقبال شد.

مقام آلمانی:اتحادیه اروپا برای جلوگیری از برگزیت بدون توافق، متحد است

تهران - ایرنا - وزیر اقتصاد آلمان گفت: موافقت دوباره اتحادیه اروپا با تمدید مهلت خروج انگلیس از این اتحادیه ، نشان می دهد که رهبران اروپایی قادر به یافتن زمینه های مشترک و حفظ وحدت برای جلوگیری از خروج بدون توافق لندن هستند.

رویترز: اتحادیه اروپا احتمالا بریگزیت را دست‌کم تا پایان ۲۰۱۹ به تعویق می‌اندازد

خبرگزاری رویترز گزارش کرد، اتحادیه اروپا قصد دارد امروز چهارشنبه در یک نشست اضطراری برای دومین بار فرصت به تأخیر انداختن برگزیت را به نخست وزیر انگلیس بدهد اما این بار رهبران این بلوک خواهان آن هستند که این تاخیر مشروط و طولانی‌تر باشد.

اشتاین مایر خواستار وقوع سناریوی برگزیت تا قبل از انتخابات پارلمانی اروپا شد

رئیس جمهور آلمان ضمن حمایت از تعویق مجدد تاریخ برگزیت در عین حال بهترین سناریو را دستیابی به توافقی درباره برگزیت در پارلمان لندن تا قبل از انتخابات پارلمانی اروپا دانست.

مرکل: باید به انگلیس زمان معقول بیشتری برای برگزیت داده شود

صدر اعظم آلمان در سخنانی در پارلمان آلمان از تعویق مجدد تاریخ برگزیت برای خروج منظم این کشور از اتحادیه اروپا حمایت کرد.

اتحادیه اروپا با تمدید ۶ ماهه مهلت «برگزیت» موافقت کرد

سفرای اتحادیه های اروپا در حال تمدید ضرب الاجل برگزیت تا 30 مارس 2020 هستند

انتظارات اتحادیه اروپا از ترکیه

سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرد که درهای اتحادیه اروپا به روی ترکیه باز است اما نباید اجازه داد که لولاهای این در٬ زنگ بزنند.