مرگ 2 شهروند ابرکوهی زیر باران

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان یزد از مرگ دو شهروند ابرکوهی در حادثه تصادف و به دلیل رعایت نکات ایمنی در هنگام بارندگی خبر داد.مطالب مرتبط

مرگ 2 شهروند ابرکوهی زیر باران

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان یزد از مرگ دو شهروند ابرکوهی در حادثه تصادف و به دلیل رعایت نکات ایمنی در هنگام بارندگی خبر داد.

باران های سیل آسا در هند 33 قربانی گرفت

تهران - ایرنا - خبرگزاری بین المللی آسیا (ای ان آی) هند روز چهارشنبه گزارش داد بر اثر بارش باران های شدید در دو روز گذشته حداقل 33 شهروند این کشور جان باختند و دهها نفر هم زخمی شدند.

حمایت از کودکان سیل‌زده ایران به سبک دانش آموزان ابرکوهی+تصاویر

شهروند خبرنگار+فیلم

از زیبایی های طبیعت بهاری تا امداد رسانی به سیل زدگان را در شهروند خبرنگار امروز ببینید.

شرکت شهروند ۶۰ میلیارد به خزانه شهرداری واریز کرد

عضو شورای شهرتهران بیان کرد: بیش از ۹۰ درصد پوشاک بانوان و نوزادان در فروشگاه شهروند، تولید داخل است و در بخش کیف و کفش به صورت کامل از کالاهای داخلی استفاده می‌شود.

جان باختن 6 شهروند سوری در حمله خمپاره‌ای تروریست‌ها

گروه‎های تروریستی بار دیگر محلات امن در حلب را هدف حملات خمپاره‌ای خود قرار دادند که بر اثر آن شش شهروند سوری جان باخته و شماری نیز زخمی شدند.

رشد قارچ نیم کیلویی در خانه یک شهروند اردکانی

یک شهروند اردکانی در اتفاقی جالب و نادر هنگام سرکشی از سبزیجات باغچه‌اش، متوجه رویش یک قارچ بزرگ و عجیب در میان کاشته‌هایش می‌شود.

رشد قارچ نیم کیلویی در خانه یک شهروند اردکانی + تصاویر

یک شهروند اردکانی در اتفاقی جالب و نادر هنگام سرکشی از سبزیجات باغچه‌اش، متوجه رویش یک قارچ بزرگ و عجیب در میان کاشته‌هایش می‌شود.

سوریه ۸ شهروند بازداشت شده اردنی را آزاد کرد

وزارت خارجه اردن اعلام کرد که از سفارت سوریه در امان یادداشت رسمی را درخصوص تصمیم مقامات سوریه مبنی بر آزادی هشت شهروند اردنی در این کشور دریافت کرده است.

صدور حکم اعدام دو شهروند ایرانی در کویت

دادگاه تجدید نظر کویت حکم اعدام دو شهروند ایرانی به اتهام قتل سه نفر از جمله یک شیخ سالمند از خانواده خاندان حاکم کویت را صادر کرده است.

فوتبال جهان| درگیری شدید فوتبالیست مطرح روسی با شهروند آمریکایی در مسکو

فوتبال جهان ــ آیاز گولیف، بازیکن تیم ملی فوتبال روسیه و باشگاه اسپارتاک مسکو پس از زیرگرفتن یک شهروند آمریکایی با وی درگیر شد.

65 میلیمتر باران در کرخنگان خاتم ثبت شد

یزد- ایرنا- کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد از بارش 65 میلیمتر باران در 48 ساعت گذشته در ایستگاه باران سنجی کرخنگان خاتم خبر داد و میزان بارندگی در شهر یزد را هم 11.5 میلی‌متر اعلام کرد.

55.5 میلیمتر باران در کرخنگان خاتم ثبت شد

یزد - ایرنا - کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد از 55.5 میلی‌متر باران در ایستگاه باران سنجی کرخنگان خاتم خبر داد و میزان بارندگی در شهر یزد را هم 8.5 میلی‌متر ذکر کرد.

ابتدای باران، انتهای باران

بارش‌های شدید بهاری و جاری شدن سیل در جای جای کشور دغدغه این روز‌های مردم شده است.

باران ناپدید شد

دانش آموز 8 ساله به نام باران شیخی در شهر مهاجران شهرستان شازند مفقود شد.

برای رهایی از خشک‌سالی، آب باران را جمع کنیم

جمع‌آوری آب باران، به‌عنوان شیوه‌ای برای مدیریت ذخیره، پخش و توزیع آب باران برای هرگونه استفاده تولیدی تعریف می‌شود. پژوهشگران کشور، به‌منظور تبیین بیشتر این روش برای رهایی از مشکلات کم‌آبی در کشور، پژوهشی را انجام داده‌اند.

بارش ۶۵ میلیمتری باران در طبس/میانگین بارش‌ها به ۱۱۲ میلیمتر رسید

بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از بارش ۶۵ میلیمتری باران در طبس خبر داد و گفت: میانگین بارش باران در استان تا امروز ۱۱۲ میلیمتر بوده که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

روی دیگر باران

سنندج - ایرنا - باران که باریدن گرفت، دلهره به سراغ خیلی ها آمد، کشاورزان تب و تاب کاشته هایشان را داشتند و مسئولین هم نگران وضعیت زیرساخت ها و جان و مال مردم بودند.

آقازاده: "باران" در سلامت کامل است

استاندار مرکزی از سلامت "باران" دختربچه اهل شهر مهاجران شازند که چند روزی است ناپدید شده خبر داد.

ثبت رکورد 90 میلیمتر باران در تپه طاق طبس

تپه طاق طبس در 36 ساعت گذشته با ثبت رکورد بارش 90 میلیمتری باران از بیشترین بارشهای خراسان جنوبی بهره مند شده است.