توییتر بدون ترامپ؟
مطالب مرتبط

توییتر بدون ترامپ؟

بیل ریچاردسن: ترامپ باید درباره کره شمالی صبورتر باشد

سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل اظهار کرد، دونالد ترامپ باید در خصوص کره شمالی شکیبایی بیشتری داشته باشد و بدون توافق وارد نشست نشود.

ترامپ بازهم کنگره را دور زد

تهران- ایرنا- برخی رسانه ها و تحلیلگران در غرب اعتقاد دارند همکاری هسته ای کاخ سفید با عربستان سعودی، سیاستی است که بر خلاف ادعاهای دونالد ترامپ و بدون اطلاع کنگره انجام می شود و ممکن است یک مسابقه تسلیحات هسته ای را در خاورمیانه به راه بیاندازد.

اقدام جاهلانه ترامپ علیه سپاه پاسداران،عامل همبستگی بیشترملت ایران

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام جاهلانه و بدون شناخت آمریکایی‌ها و ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصمیمی احمقانه‌ بود که ملت ایران را با یکدیگر متحدتر کرد.

توییتر کامنت‌های نامناسب را شناسایی می‌کند

رجی فیس ام پس از بازنشستگی، حساب کاربری توییتر خود را راه اندازی کرد

پلوسی پس از توییت ترامپ برای تضمین امنیت ایلهان عمر با مدیر امنیت کنگره تماس گرفت

پس از آنکه رییس جمهور آمریکا فیلمی را در توییتر منتشر کرد که ایلهان عمر، نماینده زن مسلمان در کنگره را هدف می‌گرفت، رییس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که با مدیر نظم و امنیت کنگره تماس گرفته تا از امنیت این قانون‌گذار زن مطمئن شود.

توییتر حساب کاربری رئیس سازمان فضای مجازی سراج را معلق کرد

سهم طاها از روزهای بدون بابا - عصمت برزجی*

بیرجند - ایرنا - یک سال از روزی که پیکر پدر به خاک سپرده شد گذشت و روزهایی بدون بابا را برای طاها رقم زد، روزهایی که صبح بوسه گرم پدر را بر پیشانی اش حس نکرد و شب ها بدون نگاه مهربان او به خواب رفت.

«پنجشنبه های گردشگری بدون خودرو» در پایتخت کلید خورد

تهران-ایرنا- در ادامه پویش سه شنبه های بدون خودرو، برنامه «پنجشنبه های گردشگری بدون خودرو» نیز از امروز (29 فروردین) با هدف معرفی جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری پایتخت شروع به کار کرد.

«پنجشنبه های گردشگری بدون خودرو» در پایتخت کلید خورد

تهران-ایرنا- در ادامه پویش سه شنبه های بدون خودرو، برنامه «پنجشنبه های گردشگری بدون خودرو» نیز از امروز (29 فروردین) با هدف معرفی جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری پایتخت شروع به کار کرد.

آرزوی رابرت دنیرو برای دیدن ترامپ در لباس نارنجی زندان

بازیگر سرشناس سینما باردیگر اعلام کرد ترامپ باید به زندان برود و اگر گزارش رابطه ترامپ و روسیه کامل منتشر نشود، اعتراض‌های مردمی بسیاری شکل خواهد گرفت.

نمازی: ترامپ سبب خیر شد

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه توسط دولت ترامپ موجب تقویت وحدت و همبستگی ملی شد، گفت: ترامپ با وجود آنکه بارها اعلام کرده که خواهان مذاکره با ایران است، اما در عمل دنبال مذاکره نیست.

حال ناخوش فوتسال زنان ایران بدون سرمربی

تهران - ایرنا - تیم ملی فوتسال زنان ایران مدافع عنوان قهرمانی آسیا، این روزها بدون سرمربی روند آماده سازی را طی می کند و حال و روز خوبی ندارد. این تیم بدون سرمربی و تحت نظر مدیر فنی مرد، خود را آماده حضور در تورنمنت روسیه می کند.

قالیباف: پذیرفتن FATF در شرایط فعلی قطعا به ضرر ماست

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حساب رسمی خود در توییتر پذیرش لوایح چهارگانه FATF را به ضرر کشور ارزیابی کرد.

بارسا بدون مسی حریف تیم انتهای جدولی نشد!

بارسلونا تیم صدرنشین جدول لیگ اسپانیا در چارچوب هفته سی و دوم لیگ اسپانیا در خانه اوئسکا با نتیجه بدون گل متوقف شد.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا: ترامپ برادر بزرگ القاعده است

نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرد: انتقاد ترامپ از ایلهان عمر ریاکاری محض است. ترامپ می‌گوید "ما هرگز ۱۱ سپتامبر را فراموش نمی‌کنیم!" خب این ترامپ است که همچون برادر بزرگ و حامی القاعده در سوریه رفتار می‌کند و آمریکا را به فاحشه

اقدام ترامپ موجب افزایش همبستگی ملی شد

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: اقدام ترامپ در قرار دادن نام ترامپ در لیست گروه‌های تروریستی موجب افزایش همبستگی ملی شد و حاکمیت هم باید نهایت استفاده را از این یکپارچگی ملی داشته باشد.

سفیر فرانسه در آمریکا: تصمیم خروج از برجام یک شبه گرفته شد

تهران- ایرنا- سفیر فرانسه در آمریکا گفت: پاریس و واشنگتن درباره توافقی الحاقی برای برجام بسیار پیشرفت داشتند اما ترامپ ناگهان با تصمیمی که یک شبه و بدون هیچ اطلاعی اخذ شد، خروج از این توافق را اعلام و همه را غافلگیر کرد.

آیا 'زمستان ترامپ' فرا رسیده است؟

اردبیل - ایرنا - 'مجله اینترنتی 'سی روز آنلاین' در مطلبی با عنوان 'تبعات برچسب ‌زنی ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران؛ آیا زمستان ترامپ فرارسیده است؟' به قلم مهدی جهاندیده به موضوع اقدام اخیر دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست ترویسم پردا