نرم‌افزارهای از پیش نصب شده روی دستگاه‌های اندرویدی و خطر امنیتی بزرگ
مطالب مرتبط

نرم‌افزارهای از پیش نصب شده روی دستگاه‌های اندرویدی و خطر امنیتی بزرگ

۸ اپلیکیشن برتر پخش فیلم در گوشی های اندرویدی

این گزارش به مرور و معرفی نرم افزارهای پخش ویدئو در موبایل می‌پردازد که کیفیت و امنیت قابل قبول و مناسبی را برای کاربران گوشی‌های هوشمند به ارمغان می‌آورد.

کاربران اندرویدی گوگل‌کروم را آپدیت کنند

گوگل به تازگی حالت تاریک (dark mode) را به نسخه اندرویدی مرورگر اینترنتی گوگل کروم اضافه کرده است.

آموزش جست‌وجوی علمی در پایگاه‌های استنادی و نرم‌افزارهای مدیریت منابع

جلسه آموزشی جست‌وجوی علمی در پایگاه‌های استنادی و نرم‌افزارهای مدیریت منابع در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

همایش پیاده روی خانواده ۱۳ اردیبهشت در قزوین برگزار می‌شود

قزوین- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانواده با همکاری دستگاه‌های اجرایی در ۱۳ اردیبهشت ماه در قزوین برگزار خواهد شد.

همایش پیاده روی خانواده در قزوین یک حرکت ورزشی و فرهنگی است

قزوین – ایرنا – سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانواده در قزوین یک حرکت ورزشی و فرهنگی است و باید از ظرفیت آن با همکاری دستگاه های اجرایی نهایت استفاده را کرد.

گزارش اختصاصی | جنگ‌افزارهای فرانسوی چه سهمی در کشتار یمنی‌ها دارند؟

راه اندازی مجتمع بزرگ گلخانه‌ای در یزد دغدغه دولت در زمینه اشتغال‌زایی را کاهش می‌دهد

استاندار یزد با بیان اینکه راه اندازی مجتمع بزرگ گلخانه‌ای در یزد دغدغه دولت در زمینه اشتغالزایی را کاهش می‌دهد گفت: دستگاه‌های اجرایی یزد برای راه اندازی مجتمع بزرگ گلخانه‌ای همکاری لازم را داشته باشند.

روابط عمومی ها نبض تپنده دستگاه های اجرایی هستند

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان مرکزی گفت: مجموعه روابط عمومی ها پیش قراولان تحرک و نبض تپنده دستگاه های اجرایی در توسعه هدفمند استان هستند.

دستگاه اطلاعاتی کشور جلوی نفوذ وابستگان به غرب را بگیرد

ورامین- امام جمعه موقت ورامین به نقش مهم دستگاه امنیتی و اطلاعاتی کشور اشاره کرد و گفت: دستگاه اطلاعاتی کشور جلوی نفوذ وابستگان به غرب را بگیرد.

روابط عمومی ها زمینه پویایی دستگاه های اجرایی را فراهم کنند

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: روابط عمومی ها بایستی زمینه عملکرد بهتر، توسعه سازمانی و پویایی دستگاه های اجرایی را فراهم کنند.

وصله امنیتی آوریل مایکروسافت و رفع 74 حفره امنیتی ویندوز

مبارزه با مواد مخدر بدون کار فرهنگی به نتیجه مطلوب نمی رسد

تهران – ایرنا – معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ورامین گفت: مبارزه با مواد مخدر بدون کار فرهنگی به نتیجه مطلوب نمی رسد از این رو در کنار دستگاه های امنیتی و انتظامی، دستگاه های فرهنگی نیز در امر مبارزه با اعتیاد ورود جدی کنند.

فرصت شرکت در قرعه‌کشی جایزه بزرگ رایتل تمدید شد

فرصت شرکت در قرعه‌کشی جایزه بزرگ رایتل به مدت ده روز تمدید شد و هموطنان عزیز می‌توانند تا ۱۰ اردیبهشت ماه با خرید سیم‌کارت و یا استفاده از خدمات رایتل، از شانس شرکت در قرعه‌کشی یک دستگاه آپارتمان رایتل به ارزش یک میلیارد تومان برخوردار شوند.

فرصت شرکت در قرعه‌کشی جایزه بزرگ رایتل تمدید شد

فرصت شرکت در قرعه‌کشی جایزه بزرگ رایتل به مدت ده روز تمدید شد و هموطنان عزیز می توانند تا 10 اردیبهشت ماه با خرید سیم‌کارت و یا استفاده از خدمات رایتل، از شانس شرکت در قرعه‌کشی یک دستگاه آپارتمان رایتل به ارزش یک میلیارد تومان برخوردار شوند.]]>

25 دستگاه دیالیز به مناطق سیل زده کشور ارسال شده است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت گفت: 25 دستگاه دیالیز جهت خدمت رسانی به بیماران دیالیزی به مناطق سیل زده کشور شامل 10 دستگاه به سوسنگرد، 10 دستگاه به گرگان و 5 دستگاه به شوش ارسال شده است.

هدف سرویس های امنیتی در سفرهای برون مرزی ورزشکاران هستند

تهران- ایرنا- سرپرست اداره کل حراست وزارت ورزش و‌جوانان هدف سرویس های امنیتی در سفرهای برون مرزی را ورزشکاران عنوان کرد و گفت: یکی از تکالیف ما برای اعزام ورزشکاران به این رویدادها نظارت لازم‌ با نگاه صیانتی و امنیتی است.

آنتی‌ویروس‌ها از کار افتادند!

تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که آپدیت جدید ویندوز ۱۰ برخی از نرم افزارهای آنتی ویروس در رایانه را از کار می‌اندازد.

بیش از 80 درصد از سرقت ها در خلخال خرد است

اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی فرماندار خلخال گفت: این شهرستان عاری از هرگونه جرایم سرقت سازمان یافته ، بزرگ و مسلحانه بوده و بیش از 80 درصد سرقت ها نیز خرد هستند.

بهره مندی از ظرفیت جوانان تکلیف است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: دستگاه ها، ادارات و سازمان ها مکلفند از ظرفیت جوانان در قالب مشاور و سازمان های مردم نهاد استفاده کنند.