اگر همه‌ آب‌های ورودی به کشور مدیریت می‌شد، تا ۲ سال نگرانی آب نداشتیم

استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان این‌که ۹۲ میلیارد متر مکعب آب وارد کشور شده است، گفت: از میان این میزان آب وارد شده حدودا ۴۰ میلیارد متر مکعب را توانستیم مدیریت کنیم. اگر ۵۰ میلیارد متر مکعب باقی را هم با مدیریت قوی هدایت می‌کردیم، تقریبا تا دو سال دمطالب مرتبط

اگر همه‌ آب‌های ورودی به کشور مدیریت می‌شد، تا ۲ سال نگرانی آب نداشتیم

استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان این‌که ۹۲ میلیارد متر مکعب آب وارد کشور شده است، گفت: از میان این میزان آب وارد شده حدودا ۴۰ میلیارد متر مکعب را توانستیم مدیریت کنیم. اگر ۵۰ میلیارد متر مکعب باقی را هم با مدیریت قوی هدایت می‌کردیم، تقریبا تا دو سال د

تماس تلفنی جهانگیری با استاندار سیستان و بلوچستان/ تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی برای مدیریت سیلاب‌های ورودی از کشور افغانستان

معاون اول رئیس جمهوری بر لزوم برنامه ریزی جهت مدیریت سیلاب‌های ورودی از کشور افغانستان تأیید کرد.]]>

لزوم برنامه ریزی جهت مدیریت سیلاب‌های ورودی از کشور افغانستان

معاون اول رئیس جمهوری بر لزوم برنامه ریزی جهت مدیریت سیلاب‌های ورودی از کشور افغانستان تأیید کرد.

اهواز| سیل اخیر حجم ورودی آب به خوزستان را به 14 میلیارد متر مکعب رساند

استاندار خوزستان با اشاره به این‌که به دنبال مدیریت شرایط با هدف عدم آسیب جدی زیربنا و بخش اقتصادی بودیم، گفت: حجم ورودی آب به استان خوزستان براثر سیل اخیر بیش از 14 میلیارد متر مکعب است که مدیریت شرایط از اهمیت بسیاری برخوردار بود.

اگر سپاه نبود، امنیت نداشتیم

رئیس دانشگاه آزاد: اگر سپاه نبود در منطقه امنیت نداشتیم، جمهوری اسلامی امروز به عنوان نجات بخش منطقه مطرح است

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه

تهران- ایرنا- تاکید جهانگیری بر لزوم برنامه ریزی برای مدیریت سیلاب‌های ورودی از کشور افغانستان، تصریح ظریف بر وحشت تروریست ها و حامیان آنان از نزدیکی کشورهای مسلمان، ابراز همدردی ایران با دولت، مردم و ارتش پاکستان درپی عملیات تروریستی اخیر در این کشور، تا

جنوب خوزستان درگیر سیلاب است، اما جای نگرانی نیست

استاندار خوزستان گفت: حجم سیلاب اکنون به سمت جنوب خوزستان در حال افزایش است، ولی جای نگرانی نیست؛ زیرا سیلاب تحت کنترل بوده و در حال مدیریت است.]]>

نگرانی در زمینه سرریز شدن سد تبارک وجود ندارد

مشهد- ایرنا- رئیس ستاد مدیریت بحران قوچان گفت: حجم آب سد تبارک 9.5 میلیون متر مکعب است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 1.8 میلیون مترمکعب کاهش دارد و نگرانی در زمینه سرریز شدن این سد و مشکلات احتمالی بعد از آن وجود ندارد.

سرمربی شهرداری ورامین: شناختی از حریف نداشتیم

تهران -ایرنا - سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین بعد از برتری شاگردانش مقابل اندونزی در جام باشگاه های آسیا، گفت: با اینکه شناختی از حریف اندونزیایی خود نداشتیم، اما پیش بینی کردیم با داشتن چند بازیکن خوب، موجب آزار ما در طول بازی شود.

سهام آسیایی افت کردند/نگرانی سرمایه‌گذاران از مشوق‌های چین

کند شدن اقتصاد کره‌جنوبی و نگرانی از این که با بهبود وضعیت اقتصادی چین، این کشور فعلا ارائه مشوق‌های بیشتر را به تعویق بیاندازد موجب شد در معاملات امروز بازارهای سهام آسیا افت کنند.

اقدام های پیشگیرانه برای مواجهه با سیلاب‌های افغانستان انجام شود

زاهدان - معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان بر لزوم برنامه ریزی برای مدیریت سیلاب‌های ورودی از کشور افغانستان تاکید کرد.

سه روستای شهرستان هیرمند تخلیه شد

زاهدان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان گفت: به دلیل افزایش سیلاب ورودی از کشور افغانستان سه روستای شهرستان هیرمند تخلیه شد.

جهانگیری: اقدام های پیشگیرانه برای مواجهه با سیلاب‌های افغانستان انجام شود

تهران - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری در تماس تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان بر لزوم برنامه ریزی برای مدیریت سیلاب‌های ورودی از کشور افغانستان تاکید کرد.

جهانگیری: اقدام های پیشگیرانه برای مواجهه با سیلاب‌های افغانستان انجام شود

تهران - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری در تماس تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان بر لزوم برنامه ریزی برای مدیریت سیلاب‌های ورودی از کشور افغانستان تاکید کرد.

نگرانی نفتی واشنگتن و گفت وگوی تلفنی ترامپ با ژنرال حفتر

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری آمریکا به دلیل نگرانی از افزایش احتمالی قیمت نفت و ناکامی در تحریم کشورهای ایران و ونزوئلا در گفت و گوی تلفنی با خلیفه حفتر فرمانده نیروهای شرق لیبی از نقش وی در تامین امنیت نفت این کشور تشکر کرد.

نگرانی روسیه و تاجیکستان از وضعیت امنیتی افغانستان

رئیس جمهور روسیه در دیدار با همتای تاجیکستانی خود از وضعیت امنیتی افغانستان ابراز نگرانی کرد و خواستار ایجاد پایگاه نظامی در این کشور شد.

چین به نگرانی هند در خصوص مسعود اظهر اهمیت دهد

دهلی نو-ایرنا- معاون وزیر خارجه هند گفت،چین باید به نگرانی این کشور در خصوص 'مسعود اظهر'سرکرده گروه تروریستی جیش محمد اهمیت دهد.

آزمون ورودی حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار شد

آزمون ورودی پذیرش سال تحصیلی ۹۸-۹۹ حوزه‌های علمیه برادران صبح امروز در قم و ۵۰ مرکز آزمون سراسر کشور برگزار شد.

برگزاری آزمون ورودی حوزه‌های علمیه در هرمزگان

آزمون ورودی حوزه‌های علمیه برادران سراسر کشور برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ امروز در هرمزگان برگزار شد.

برگزاری آزمون ورودی حوزه های علمیه در یاسوج

همزمان با سراسر کشور آزمون ورودی حوزه‌های علمیه کهگیلویه وبویراحمد در شهر یاسوج برگزار شد.