کارتر خطاب به ترامپ: آمریکا جنگ دوست ترین کشور دنیا است

تهران - ایرنا - «جیمی کارتر» رئیس جمهوری پیشین آمریکا در یک گردهمایی مذهبی اعلام کرد که به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری کنونی این کشور گفته که ایالات متحده جنگ دوست ترین کشور دنیا است.مطالب مرتبط

کارتر خطاب به ترامپ: آمریکا جنگ دوست ترین کشور دنیا است

تهران - ایرنا - «جیمی کارتر» رئیس جمهوری پیشین آمریکا در یک گردهمایی مذهبی اعلام کرد که به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری کنونی این کشور گفته که ایالات متحده جنگ دوست ترین کشور دنیا است.

کارتر خطاب به ترامپ: از ۲۴۲ سال تاریخ آمریکا، ۲۲۶ سال در جنگ بوده‌ایم

کارتر خطاب به ترامپ؛ از 242 سال تاریخ آمریکا، 226 سال در جنگ بوده‌ایم

جیمی کارتر: آمریکا در ۲۴۲ سال عمرش تنها ۱۶ سال در صلح بوده است

جیمی کارتر رئیس جمهور اسبق آمریکا در اظهاراتی نگرانی ترامپ در خصوص پیشی گرفتن چین از آمریکا در جهان را بجا خواند و دلیل این مساله را ناشی از هزینه کردن پول‌های آمریکا در جنگ برخلاف چین دانست.

کاخ سفید: جیمی کارتر "نامه زیبایی" درباره چین به ترامپ نوشت

کاخ سفید اعلام کرد: پس از آنکه جیمی کارتر نامه‌ای زیبا درباره مذاکرات تجاری کنونی دولت واشنگتن با چین به دونالد ترامپ نوشت، این دو مقام با یکدیگر در جریان یک تماس تلفنی گفت‌وگو کردند.

دنیا پاسخ روشنی به اقدام نابخرانه ترامپ داد

بوشهر- ایرنا- فرماندار بوشهر گفت: تصمیم دولت آمریکا در معرفی سپاه به عنوان نیروی رسمی مبتنی بر قانون اساسی کشور به عنوان گروهی تروریستی اقدامی احمقانه است و دنیا واکنش خوبی به این اقدام نابخردانه ترامپ نشان داده است.

آمریکا در مقابل جبهه حق ضعیف‌ترین کشور است

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا خود را ابرقدرت دنیا می‌داند، در حالی که وقتی مقابل جبهه حق قرار می‌گیرد، ضعیف‌ترین کشور به شمار می‌رود.

دنیا باید پاسخگوی اقدام نابخردانه ترامپ در خصوص سپاه باشد

قم - مدیر حوزه‌های علمیه کشور اتهام جدید ترامپ به سپاه را وارونگی ارزش‌ها در سطح بین‌المللی دانست و گفت: دنیا باید در مقابل اقدام نابخردانه ترامپ در خصوص سپاه پاسخگو باشد.

هنگ‌کنگ گران ترین شهر دنیا برای خرید مسکن شناخته شد

طبق تحقیقات جدیدی که 35 شهر در سراسر دنیا را پوشش می‌دهد، هنگ‌کنگ همچنان گران ترین شهر برای خرید ملک است، در حالی که دو شهر دیگر چین هم جزو پنج شهر گران دنیا قرار دارند .

پژوهشگر حقوق بین‌الملل: آمریکا بزرگ‌ترین حامی تروریسم در دنیا است؛ سپاه یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی

گروه استان‌ها- پژوهشگر حقوق بین‌الملل گفت: اولین و بزرگ‌ترین حامی تروریسم در دنیا، یک نیروی دفاعی و عامل امنیت منطقه در مقابل حملات تروریستی را تروریست اعلام می‌کند اما این اقدام سبک‌سرانه برای ایران اسلامی تازگی ندارد.

آمریکا نماینده همه جهان نیست

ادعاهای مقام وزارت خارجه آمریکا علیه ایران با واکنش مجری شبکه الجزیره روبرو شد و خطاب به وی گفت: آیا دولت ترامپ و شخص او، نماینده همه جهان است؟

پلوسی خطاب به ترامپ: قطعنامه یمن را امضا کن!

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از رئیس جمهوری این کشور خواست تا قطعنامه پایان دخالت ایالات متحده را در جنگ یمن امضا کند.

ترامپ مدیر سرویس مخفی آمریکا را "دامبو" می‌خواند

دونالد ترامپ با تمسخر چهره مدیر سرویس مخفی که زیر نظر وزارت امنیت داخلی کار می‌کند، به خاطر بزرگی گوش‌های این مقام او را "دامبو" خطاب کرده بود.

رای اعتماد سنای آمریکا به وزیر کشور جدید ترامپ

سنای آمریکا با ۵۶ رأی مثبت «دیوید برنهارد» نامزد معرفی شده از سوی ترامپ برای تصدی وزارت کشور را تأیید کرد.

کارتر: آمریکا فقط ۱۶ سال از ۲۴۲ سال تاریخش را در جنگ نبوده است

رئیس‌جمهوری اسبق آمریکا تصریح کرد: آمریکا فقط ۱۶ سال از ۲۴۲ سال تاریخش را در جنگ نبوده است.

ویژگی‌ جالب دقیق ترین ساعت مچی دنیا+ عکس

شرکت ساعت سازی سیتیزن از تولید دقیق‌ترین ساعت مچی دنیا خبر داده که قرار است تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ برای فروش عرضه شود و نور خورشید منبع اصلی تأمین انرژی آن است.]]>

بعیدی‌نژاد: اقدام اخیر علیه س‍‍پاه یکی از احمقانه‌ترین تصمیمات ترامپ بود

سفیر ایران در انگلیس اقدام اخیر دولت ترامپ در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را یکی از احمقانه‌ترین تصمیمات رئیس‌جمهور آمریکا خواند.

مشاور رئیس جمهوری خطاب به سران آمریکا: در اتحاد ما علیه خود موفق شدید

مشاور رئیس جمهوری درباره قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی از سوی دولت ایالات متحده آمریکا، خطاب به سران این کشور گفت: اگر می‌خواستید همه ما را علیه خود متحد کنید؛ موفق شدید.

تصمیم ترامپ در باره سپاه پیامدهای فراوانی برای آمریکا دارد

پکن - ایرنا - یک روزنامه ژاپنی تصمیم ترامپ در باره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اقدامی بی سابقه علیه یک نیروی مسلح خارجی عنوان کرد و نوشت: این کار پیامدهای فراوانی برای پرسنل و سیاست های آمریکا در خاورمیانه و دیگر نقاط دنیا دارد.

حماقت ترامپ موجب شناخت بیشتر دنیا از قدرت سپاه پاسداران شد

اردستان- امام جمعه اردستان گفت:حماقت ترامپ موجب شد تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و قدرت آن بیش از گذشته در دنیا شناخته شود و نگاه بعضی کشورها نسبت به آن نیز تغییر کرد.