کارتر خطاب به ترامپ: از ۲۴۲ سال تاریخ آمریکا، ۲۲۶ سال در جنگ بوده‌ایم
مطالب مرتبط

کارتر خطاب به ترامپ؛ از 242 سال تاریخ آمریکا، 226 سال در جنگ بوده‌ایم

کارتر خطاب به ترامپ: از ۲۴۲ سال تاریخ آمریکا، ۲۲۶ سال در جنگ بوده‌ایم

جیمی کارتر: آمریکا در ۲۴۲ سال عمرش تنها ۱۶ سال در صلح بوده است

جیمی کارتر رئیس جمهور اسبق آمریکا در اظهاراتی نگرانی ترامپ در خصوص پیشی گرفتن چین از آمریکا در جهان را بجا خواند و دلیل این مساله را ناشی از هزینه کردن پول‌های آمریکا در جنگ برخلاف چین دانست.

کارتر خطاب به ترامپ: آمریکا جنگ دوست ترین کشور دنیا است

تهران - ایرنا - «جیمی کارتر» رئیس جمهوری پیشین آمریکا در یک گردهمایی مذهبی اعلام کرد که به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری کنونی این کشور گفته که ایالات متحده جنگ دوست ترین کشور دنیا است.

کاخ سفید: جیمی کارتر "نامه زیبایی" درباره چین به ترامپ نوشت

کاخ سفید اعلام کرد: پس از آنکه جیمی کارتر نامه‌ای زیبا درباره مذاکرات تجاری کنونی دولت واشنگتن با چین به دونالد ترامپ نوشت، این دو مقام با یکدیگر در جریان یک تماس تلفنی گفت‌وگو کردند.

اقدام تازه ترامپ برای مقابله با اقامت بیش از مهلت اعتبار ویزا در آمریکا

دولت ترامپ در نظر دارد ورود شهروندان کشورهایی را که نرخ بالایی در ماندن در آمریکا پس از اتمام تاریخ اعتبار ویزای خود دارند، متوقف یا محدود کند.

کارتر: آمریکا فقط ۱۶ سال از ۲۴۲ سال تاریخش را در جنگ نبوده است

رئیس‌جمهوری اسبق آمریکا تصریح کرد: آمریکا فقط ۱۶ سال از ۲۴۲ سال تاریخش را در جنگ نبوده است.

حکیم خطاب به آمریکا: سیاست تحریم ملت ها بی فایده است

بغداد - ایرنا - 'سید عمار حکیم' رهبر جریان حکمت ملی عراق خطاب به کاردار آمریکا تاکید کرد: تحریم ملت ها، سیاستی بی فایده است و باید مشکلات را با گفت و گو حل کرد.

احتمال استعفای وزیر انرژی آمریکا بالا گرفت

خبرهایی که با تکذیب وزارت انرژی آمریکا همراه بوده است، گمانه‌زنی درباره احتمال کناره‌گیری یکی دیگر از اعضای دولت ترامپ را افزایش می‌دهد.

سی ان ان: ترامپ آمریکا را به سمت نابودی حاکمیت قانون می برد

تهران – ایرنا – شبکه خبری سی ان ان به دنبال انتشار نسخه سانسور شده 400 صفحه ای گزارش مولر در تحلیلی به شدت از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا انتقاد کرد و گفت: ترامپ آمریکا را همچنان به سمت نابودی حاکمیت قانون می برد و باید روند استیضاح وی از سوی کنگره آغ

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا: ترامپ برادر بزرگ القاعده است

نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرد: انتقاد ترامپ از ایلهان عمر ریاکاری محض است. ترامپ می‌گوید "ما هرگز ۱۱ سپتامبر را فراموش نمی‌کنیم!" خب این ترامپ است که همچون برادر بزرگ و حامی القاعده در سوریه رفتار می‌کند و آمریکا را به فاحشه

ادعای سفیر فرانسه در واشنگتن درباره توافق آمریکا و فرانسه برای "تکمیل برجام"

سفیر فرانسه در واشنگتن که اخیرا توییتش درباره برجام حاشیه ساز شده بود گفته است که پیش از خروج ترامپ از برجام، آمریکا و فرانسه در آستانه حصول توافقاتی برای "تکمیل برجام" بوده‌اند اما ترامپ یک شبه تصمیم گرفت از این توافق خارج شود.

تروریست خطاب کردن سپاه کارت هدیه ترامپ به نتانیاهو بود

آمریکا حامی تروریست است/ تجاوز و قتل پیشینه غیر قابل انکار آمریکا

شاهرود - استاندار سمنان با بیان اینکه آمریکا همیشه حامی تروریست بوده اما سپاه را وارد فهرست تروریستی می‌کند، گفت: این اقدام مضحک بوده چرا که اتفاقاً پیشینه آمریکا مملو از تجاوز و قتل است.

افزایش حمایت‌ها از کارزار انتخاباتی ترامپ پس از انتشار گزارش مولر

کارزار رئیس‌جمهوری آمریکا برای انتخابات سال ۲۰۲۰ شاهد افزایش کمک‌های مالی بوده است. ]]>

مادورو خطاب به آمریکا: تحریم‌ها، ما را قوی‌تر می‌کند

یک نماینده دیگر کنگره آمریکا هم خواستار آغاز روند استیضاح ترامپ شد

تهران - ایرنا - «مکسین واترز»نماینده دمکرات ایالت کالیفرنیای آمریکا از هم حزبی هایش خواست به تلاش های خود برای آغاز روند استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا ادامه دهند.

ترامپ پایان مشارکت آمریکا در جنگ یمن را وتو کرد

کاخ سفید اعلام کرد، دونالد ترامپ مصوبه کنگره آمریکا برای پایان دادن به مشارکت کشورش در جنگ ائتلاف سعودی علیه یمن را وتو کرد.

قطعنامه کنگره آمریکا و وتوی ترامپ

منافع جنگ یمن و حمایت از سعودی‌ها هم صداقت کنگره آمریکا در صدور قطعنامه بر ضد جنگ یمن و هم توانایی ترامپ برای وتو آن را با تردید روبرو می‌ سازد.

دادستان کل آمریکا:ستاد انتخاباتی ترامپ با روسیه همکاری نداشت

نیویورک- ایرنا- دادستان کل آمریکا و وزیر دادگستری ترامپ، ساعاتی پیش از انتشار گزارش حدود 400 صفحه ای تحقیقات مربوط به انتخابات 2016 ریاست جمهوری گفت: این گزارش نشان می دهد ستاد انتخاباتی ترامپ هیچ گونه همکاری با روسیه نداشته است.