بارش های سیلابی زمین را سیراب و خاک را تثبیت کرد

ایلام - ایرنا - معاون فنی منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: بارش های سال زراعی جاری به ویژه بارندگی های بهاره باعث شد که خاک در کانون های تولید گرد و غبار در کشور عراق، استان خوزستان و ایلام سیراب و تثبیت شود.مطالب مرتبط

بارش های سیلابی زمین را سیراب و خاک را تثبیت کرد

ایلام - ایرنا - معاون فنی منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: بارش های سال زراعی جاری به ویژه بارندگی های بهاره باعث شد که خاک در کانون های تولید گرد و غبار در کشور عراق، استان خوزستان و ایلام سیراب و تثبیت شود.

«خشک قرنی» پدیده پیش روی کشور

ابتدای فروردین ۹۸ بود که بارش سیل آسایی کل کشور را در برگرفت واین بارش‌های متوالی منجر به جاری شدن سیل در برخی از استان‌های کشور شد؛ پدیده‌ای که اگرچه باعث شد لب تشنه بسیاری از زمین‌ها سیراب و تعدادی از رودها و دریاچه‌ها اندکی پرآب شوند و نور امیدی را در

لزوم تثبیت رانش زمین در ورودی شهر هشجین

باران بهاری هرمزگان را سیراب کرد

بندرعباس-ایرنا- روزنامه صبح ساحل در جدیدترین شماره خود (3739) به تاریخ 26 فروردین 98 گزارشی را با عنوان «باران بهاری هرمزگان را سیراب کرد» منتشر کرده است.

جزیره کیش بهشت پروژه‌های نیمه کاره و رها شده

داستان فروش دست و دلبازانه و گا‌ها رفیقانه زمین‌های جزیره کیش در سال‌های گذشته و طرح‌هایی که تنها با چند درصدِ ناچیزِ پیشرفت، تنها برای تثبیت زمین تصاحب شده، اجرایی شده اند، حالا سهم بزرگی در مخدوش شدن چهره کیش دارند.

سیستان و بلوچستان سیراب شد

زاهدان- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه بارشی اخیر جدول تغییرات بارش سال زراعی این استان را که 20 میلی متر کسری داشت، جبران کرد و این استان حتی بیشتر از شرایط نرمال بارش دریافت کرده است.

تداوم بارش ها در گیلان و هشدار وقوع سیلاب

بارش برف و باران تا سه شنبه در گیلان ادامه و احتمال سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.

هشت رودخانه در خراسان رضوی سیلابی شد

مشهد- ایرنا- مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: هشت رودخانه در استان خراسان رضوی بر اثر بارش های شدید دیشب سیلابی شده است.

تاکید بر پیگیری جدی تر تثبیت مالکیت های دولت

تثبیت و شفاف سازی مالکیت های دولتی و عمومی باید با جدیت پیگیری شود.

سیراب شدن بندهای خاکی زیرکوه

آغاز بازسازی منازل سیل زدگان درپی تثبیت شرایط

براساس اعلام سازمان مدیریت بحران و استانداری های مناطق سیل زده، عملیات بازسازی بعداز تثبیت شرایط و پاکسازی مناطق آغاز می شود

رحمانی: اولویت اول ما در سال جدید حفظ وضع موجود و تثبیت اشتغال خواهد بود

وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: سرعت و حجم منابع مالی باید بیشتر شود تا به اهداف تولید برسیم. با این حال اولویت اول ما در سال ۹۸ حفظ وضع موجود و تثبیت اشتغال خواهد بود.

قیمت 11 هزار و 500 تومانی مرغ در کشور تثبیت شد

مدیرکل صنعت معدن استان تهران گفت:سعی کردیم که قیمت 11 هزار و 500 تومانی مرغ در کشور تثبیت شود که خوشبختانه این اتفاق افتاد چرا که بازرسی و نظارت با محوریت کالاهای تنظیم بازاری بر 56 نوع کالا انجام شد.

احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها در یزد

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد، با اشاره به کاهش چهار تا هفت درجه دمای هوا طی امروز و فردا، گفت: همچنان احتمال سیلابی شدن مسیرها و آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد.

معاون قوه قضائیه:تثبیت مالکیت های دولت باید جدی تر پیگیری شود

مشهد - ایرنا - معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: تثبیت و شفاف سازی مالکیت های دولتی و عمومی باید با جدیت پیگیری شود.

همایش «بشاگرد و محرومیت، رهایی یا تثبیت» برگزار می‌شود

همایش نیم روزه «بشاگرد و محرومیت: رهایی یا تثبیت؟» چهارشنبه چهارم اردیبهشت ساعت ۲ تا ۷ بعد از ظهر در محل جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

این زمین تشنه !

پایگاه تحلیلی خبری تدبیرشرق در استان گیلان یادداشتی با عنوان این زمین تشنه ! به قلم یونس رنجکش در ارتباط با روز زمین پاک و ضرورت توجه به تهدیدات تخریب زمین منتشر کرده است.

امنیت داخلی ایران تثبیت شده است

مشهد- ایرنا- مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی گفت: با وجود تهدیدها، امنیت داخلی ایران تثبیت شده و جمهوری اسلامی ایران در هر منطقه از خاورمیانه که حضور یافته امنیت به وجود آورده است.

آرژانتین برای کنترل تورم، قانون تثبیت قیمت ها را اجرا کرد

تهران- ایرنا- به دنبال افزایش تورم در ماه های اخیر، دولت آرژانتین برای کنترل تورم اقداماتی از جمله تثبیت قیمت تعداد 60 کالای اساسی به مدت شش ماه را اجرایی کرد.

آغاز بازسازی منازل سیل زدگان، بلافاصله پس از تثبیت شرایط

بر اساس اعلام سازمان مدیریت بحران کشور و استانداری های مناطق سیل زده، عملیات بازسازی منازل مسکونی آسیب دیده، بلافاصله پس از تثبیت شرایط و پاکسازی مناطق آغاز می شود.