موضوع پوز بانکی در دفتر وزیر نفت بعد از حادثه سیل بررسی می‌شود
مطالب مرتبط

بررسی موضوع عزل پوری حسینی توسط دفتر رئیس جمهور

رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص نامه نمایندگان به رئیس جهمور و معاون اول وی در خصوص عزل پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی سازی گفت: این موضوع مطرح شده و ما آن را بررسی می‌کنیم.

پایان روند بررسی آیین نامه اجرایی قانون کاداستر،‌ موضوع «مصادیق جنبه‌های امنیتی» در کمیسیون لوایح

جلسه اصلی کمیسیون لوایح هیئت دولت با محوریت بررسی دو آیین نامه، به ریاست وزیر دادگستری شنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ به میزبانی دفتر هیئت دولت تشکیل شد.]]>

حادثه آتش‌سوزی اتاق عمل بیمارستان کوثر سمنان توسط بازپرس در حال بررسی است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با اشاره به فوت یکی از شهذوندان سمنانی بر اثر وقوع حادثه آتش سوزی در اتاق عمل گفت: بازپرس کشیک دادسرای سمنان در شب حادثه جهت بررسی و تحقیق در محل حاضر شده است.]]>

نشست بررسی مسایل حوزه های مالیاتی، گمرکی، بیمه ای و بانکی در استان یزد

علی نمازی بررسی مسایل حوزه های مالیاتی، گمرکی، بیمه ای و بانکی استان یزد را از جمله مباحث این نشست اعلام کرد

عملکرد صداوسیما در سیل اخیر روی میز شورای نظارت

جلسه شورای نظارت با موضوع بررسی نحوه پوشش خبری حادثه سیل اخیر در برخی از استان‌های کشور با حضور نمایندگان قوای قضائیه، مجریه و مقننه و همچنین معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اژه‌ای تشکیل شد.

وزارت جهاد: سیل زدگان 2 استان این هفته تسهیلات بانکی می گیرند

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: مصوبه های هیات دولت برای پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی ارزان قیمت دو استان مازندران و گلستان خسارت دیده ناشی از سیل اخیر، از این هفته آغاز می شود.

همه مشتریان بانکی باید شناسه شهاب داشته باشند

باتوجه به لزوم احراز هویت صحیح مشتریان در نظام بانکی، شناسه‌ای تحت عنوان «شهاب» برای هر یک از مشتریان بانکی تعریف شده که مشتری را در همه بانک‌ها شناسایی می‌کند. این بخشنامه از ابتدای اردیبهشت الزامی شده و نداشتن این شناسه محدودیت‌هایی در انجام امور بانکی

کتب تخصصی با موضوع آموزش روزنامه نگاری تدوین و چاپ شود

رشت- مدیرکل دفتر مطالعات وزارت ارشاد با اشاره به وجود ضعف در زمینه چاپ کتب تخصصی با موضوع آموزش روزنامه نگاری خواستار تهیه و انتشار آثاری با این محوریت شد.

بررسی اقدامات دستگاه ها در حوزه زنان و خانواده در حادثه سیل اخیر

شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده در جلسه ۷۴۱ به بررسی مسائل حادثه سیل در حوزه زنان و خانواده و اقدامات دستگاه‌های مختلف ازجمله بسیج، حوزه علمیه و سازمان بهزیستی در این حوزه پرداخت.

ایلام| علت وجود صداهای عجیب در شهر "سرابله" شفاف سازی شود

آن‌چه مردم از مسئولان استانی که به این موضوع بی‌ توجه عمل می‌کنند بررسی موضوع به‌صورت علمی و ارائه پاسخی منطقی و شفاف است که به نظر خواسته زیادی نیست.

بررسی موضوع تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در فراکسیون ولایی

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی از بررسی موضوع تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و تشکیل وزارت بازرگانی در جلسه امروز این فراکسیون خبر داد.

«تأمین کسری بودجه تغذیه» در دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی شد

موضوع بررسی وضعیت منابع مالی مورد نیاز حوزه تغذیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سیزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی شد.

انتقاد افتخاری از نرخ سود و جریمه‌های بانکی برای صنعتگران و تولید کنندگان

یک عضو کمیسیون عمران مجلس خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی گفت: با این نرخ سود و جریمه‌های بانکی نفسی برای صنعتگران و تولید کنندگان باقی نمی‌ماند.

اختصاص۳۰ هزارمیلیاردتومان منابع بانکی به امر ازدواج جوانان

همدان - وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال ۳۰ هزارمیلیاردتومان منابع بانکی به امر ازدواج جوانان اختصاص خواهد یافت.

بررسی نقش مشورت در حل مسائل نظام

گفتگوی اخبار قرآنی جمعه این هفته با موضوع بررسی نقش مشورت در حل مسائل نظام و با حضور لاله افتخاری استاد دانشگاه پخش می‌شود

افزایش تبادلات بانکی میان ایران و سوئیس

سفیرسوئیس در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی کشورمان با بیان اینکه تحریم‌ها و محدودیت‌های آمریکا نباید موجب محدودیت روابط بانکی شود، گفت:به زودی شاهد افزایش تبادلات بانکی میان دوکشور خواهیم بود.

پیام تسلیت وزیر کشور در پی درگذشت دو جهادگر عازم لرستان در حادثه تصادف

وزیر کشور در پیامی اعلام کرد: وقوع حادثه تصادف منجر به درگذشت دو تن از جوانان غیور اردبیل، در مسیر عزیمت جهادی به مناطق سیلزده لرستان، موجب تاثر و اندوه بسیار است.]]>

بررسی اولویت‌های پژوهشی در زمینه سیل/جلوگیری ازآسیب با تکیه برعلم

دبیر کمیسیون تخصصی کشاورزی، آب و منابع طبیعی شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بنا داریم از لحاظ علمی موضوع سیل را بررسی کنیم و برای جلوگیری از آسیب‌ها از انجمن‌های علمی بهره ببریم.

برگزاری یک نشست ویژه برای بررسی موضوع تعویق زمان کنکور

بررسی موضوع اخذ عوارض از خودروها در اولین جلسه هم‌اندیشی با شهردار تهران