عبور فعالیت‌های اقتصادی از دوره انقباض به انبساط/ رونق در انتظار تولید +جدول
مطالب مرتبط

عبور فعالیت‌های اقتصادی از دوره انقباض به انبساط/ رونق در انتظار تولید +جدول

رونق تولید مشروط به ثبات اقتصادی است

رونق تولید از جمله شاخصه‌های اصلی برای ارزیابی عملکرد اقتصادی یک کشور محسوب می‌شود. مؤلفه مهمی که امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان شعار و هدف سال 98 اعلام شد تا سمت‌وسوی فعالیت تمامی دستگاه‌های اقتصادی دولتی و غیردولتی باشد.

فولادگر: بهترین راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تحقق رونق تولید است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با تاکید بر این که رونق گرفتن بازار تولید سبب ایجاد اشتغال و برون رفت از رکود تورمی می‌شود گفت: با بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید می‌توان در راستای رونق تولید گام برداشت. امروز به اندازه کافی قوانین وجود دارد م

اقتصاد مقاومتی زیربنای رونق تولید

یزد - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی 1398 را سال رونق تولید نامگذاری فرمودند، برای تحقق رهنمودهای معظم له و کمک به دولت در دستیابی به توسعه فعالیت اقتصادی تمام نیروهای مردمی، مسئولان و کارشناسان حوزه های مختلف توان و تلاش های خود را به کار

اقتصاد مقاومتی زیربنای رونق تولید از نگاه صاحب نظران

یزد - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی 1398 را سال رونق تولید نامگذاری فرمودند، برای تحقق رهنمودهای معظم له و کمک به دولت در دستیابی به توسعه فعالیت اقتصادی تمام نیروهای مردمی، مسئولان، کارشناسان حوزه های مختلف توان و تلاش های خود را به کار

رونق تولید خط مقدم جنگ اقتصادی ا‌ست

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان با بیان اینکه تفکر غرب‌گرایی ‌در برخی ‌مسئولان مشاهده می‌شود‌، گفت: ‌امروز رونق تولید خط مقدم جنگ اقتصادی ما‌ست.

رنج تولید در مسیر رونق تولید

شیرز - ایرنا- روزنامه سبحان چاپ شیراز در شماره 4846 روز پنجشنبه در نوشتاری با عنوان رنج تولید در مسیر رونق تولید موضوع شعار امسال را دستمایه یک تحلیل اقتصادی قرار داده است.

فعالیت در حوزه دیجیتال با هدف رونق تولید در دستور کار است

شیراز-ایرنا- دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس گفت: یکی از سرفصل های این شورا فعالیت های حوزه دیجیتال و فضای مجازی است و برنامه ریزی برای این حوزه ها با هدف دستیابی به چشم انداز رونق تولید در دستور کار است.

رسالت مسئولان در سال رونق تولید سنگین تر از قبل است

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: نامگذاری سال 98 به عنوان رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری مسئولیت دست اندرکاران عرصه را در قبال تولید ، کار ، سرمایه گذاری و کارآفرینی را سنگین تر کرد

تاج‌الدین: رونق تولید اقتصاد مقاومتی درون‌زا را رشد می‌دهد

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه به رونق تولید باید نگاه مسئله محور باشد. یعنی نگاهی که مسائل و موانع تولید و رونق تولید را در نظر می‌گیرد و به دنبال حل آنهاست.

علیزاده: تحقق عبور از تحریم فقط با رونق تولید، افزایش درآمد و اشتغالزایی است

مهمترین مولفه ها در رونق تولید

شرط اول رونق تولید بهبود فضای کسب و کار است که مهمترین عامل در رونق تولید نقدینگی، سرمایه در گردش و تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی است

رونق تولید و شکوفایی اقتصاد غیرنفتی

اراک - ایرنا - رونق تولید صادرات محور زمینه ‌ساز بستر شکوفایی اقتصادی برای تولید کالای ملی و تثبیت اقتصاد غیرنفتی است و تاکید مقام معظم رهبری در این حوزه نشان از اهمیت رسالت ملی همه ایرانیان برای تحقق شعار سال است.

تحقق رونق تولید و اقتصاد در فاینکس 2019

با توجه به شرایط ویژه حاکم بر کشور و به ویژه دورنمای اقتصادی در سال 1398 می توان گفت دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فرصتی مناسب برای هماهنگی اضلاع اساسی و پایه های اقتصاد کشور در راستای حمایت از تولید و تحقق شعار "رونق تولید" است.

یادداشت | «رونق تولید» نسخه شفابخش مقابله با تحریم‌های آمریکا

توجه به سخنان مقام معظم رهبری در تولید ملی و رونق تولید باید بیش از هر زمان دیگری در دستورکار قرار بگیرد و با عزمی ملی و عمومی از این نسخه شفابخش برای مقابله با تحریم‌های آمریکا و آغاز جنگ اقتصادی استفاده کرد.

رونق تولید با شعار محقق نمی شود

قم- ایرنا- استاندار قم گفت: سخن گفتن در مورد رونق تولید و یا شعار رونق تولید را در سربرگ نامه های اداری نوشتن بی فایده است و باید در عمل این مساله را محقق نماییم.

رفع مشکلات تولیدکنندگان موجب رونق اقتصادی می شود

قزوین – ایرنا – نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:رفع مشکلات واحدهای صنعتی در سال رونق تولید موجب پیشبرد اهداف و شکوفایی اقتصادی در سطح استان و کشور خواهد شد.

رونق بخشی به تولید لازمه مقاوم سازی اقتصاد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران:مقاوم‌سازی اقتصاد در شرایط جنگ اقتصادی، جز از مسیر تقویت و رونق بخشی به تولید محقق نمی‌شود

رونق تولید در تیران با توجه به کشاورزی، گردشگری و صنعت محقق می شود

اصفهان - ایرنا- فرماندار تیران و کرون گفت: کشاورزی، گردشگری و صنعت سه محور توسعه اقتصادی این شهرستان است که رونق تولید در این عرصه ها رقم می خورد.

رونق بازار، پیش نیاز رونق تولید

در حالی سال ۱۳۹۸ از سوی مقام معظم رهبری، سال رونق تولید نامگذاری شده است که سایه رکود بر شانه‌های بازار و اقتصاد کشور سنگینی می‌کند.