تولید کنندگان و بهره برداران دانه های روغنی در قالب تعاونی‌های محصولی ساماندهی می‌شوند
مطالب مرتبط

تولید کنندگان دانه‌های روغنی، ساماندهی می‌شوند

تولید کنندگان و بهره برداران دانه های روغنی در قالب تعاونی های محصولی در زنجیره تامین، ساماندهی می‌شوند

تولید کنندگان و بهره برداران دانه های روغنی در قالب تعاونی‌های محصولی ساماندهی می‌شوند

تولید کنندگان و بهره برداران دانه های روغنی ساماندهی می‌شوند

مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت تولید کنندگان و بهره برداران دانه های روغنی در قالب تعاونیهای محصولی در زنجیره تامین ساماندهی می‌شوند.

209 تعاونی کشاورزی عضو اتحادیه سراسری گیاهان دارویی است

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: تاکنون 209 شرکت تعاونی بخش کشاورزی برای ساماندهی تولیدکنندگان و بهره برداران گیاهان دارویی و رونق تولید و توسعه اقتصادی این بخش در اتحادیه سراسری گیاهان دارویی عضو شده اند.

برداشت دانه روغنی کلزا در شهرستان شوشتر آغازشد

اهواز- ایرنا - رییس اداره جهادکشاورزی شوشتر گفت: برداشت دانه روغنی کلزا از سطح سه هزار و 800 هکتار از مزارع این شهرستان آغاز شد.

2100 هکتار از اراضی شوط زیر کشت آفتابگردان روغنی رفت

ارومیه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شوط گفت: امسال 2 هزار و 100 هکتار از اراضی این شهرستان زیر کشت دانه های روغنی آفتابگردان رفته است.

امسال هم در گندم خودکفا خواهیم بود

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به بارندگی‌ها و تاثیر آن بر کشاورزی، گفت: با وجود همه خسارت‌ها، امسال هم در تولید گندم خودکفا خواهیم بود و در شکر نیز به خودکفایی می‌رسیم و در سایر اقلام نظیر دانه‌های روغنی نیز به سمت خودکفایی حرکت می کنیم.

تعاونی های روستایی یزد فاصله تولید تا مصرف را کم کنند

یزد - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: تشکل ها و تعاونی های روستایی استان با نگاه جدید بر فضای مجازی و استفاده از استارتاپ ها و کسب و کارهای نو ، کاربران خود را افزایش و فاصله تولید تا مصرف را نیز کاهش دهند.

کشت کلزا در استان یزد 10درصد افزایش می یابد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: 450 هکتار از زمین‌های زراعی استان به دانه روغنی کلزا اختصاص دارد و با توجه به ارزش افزوده بالا و کاهش چند دوره آبیاری نسبت به گندم پیش بینی می شود کشت آن در پاییز سال زراعی 98- 97، نسبت به مدت مشابه سال قبل

استاندار: دستگاه های اجرایی قم در خدمت تولید باشند

قم- ایرنا- استاندار قم با اشاره به این که دستگاه های اجرایی باید در خدمت تولید و سرمایه گذار باشند، گفت: کارفرما، کارگر، تولیدکننده و مصرف کننده از رونق تولید بهره مند می شوند و هر کدام از این عناصر پایداری خود را از دست بدهد، تولید محقق نخواهد شد.

تولید رنگ از رنگ دانه‌های طبیعی

پژوهشگران یزدی با تولید رنگ‌های بدون حساسیت از رنگدانه‌های طبیعی توانستند به دانش فنی این محصول دست یابند.

هشدار به کشاورزان، دام پروران و زنبورداران

بهره برداران کشاورزی مواظب ملخ‌ها باشند.

انتقاد افتخاری از نرخ سود و جریمه‌های بانکی برای صنعتگران و تولید کنندگان

یک عضو کمیسیون عمران مجلس خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی گفت: با این نرخ سود و جریمه‌های بانکی نفسی برای صنعتگران و تولید کنندگان باقی نمی‌ماند.

تولید رنگدانه های گیاهی با ماندگاری بالا

پژوهشگران جهاد دانشگاهی یزد موفق شدند با رفع نقایص رنگ دانه های طبیعی محصولاتی تولید کنند که جانشین خوبی برای رنگدانه های شیمیایی است .

برداشت کلزا از سطح 23هزار هکتار اراضی خوزستان شروع شد

اهواز - ایرنا - با گرم شدن هوا ، برداشت دانه روغنی کلزا از سطح 23هزار هکتار از اراضی غربی ، شمالی و مرکزی خوزستان در روزهای اخیر شروع شده است

برداشت کلزا از سطح 23هزار هکتار اراضی خوزستان شروع شد

اهواز - ایرنا - با گرم شدن هوا ، برداشت دانه روغنی کلزا از سطح 23هزار هکتار از اراضی غربی ، شمالی و مرکزی خوزستان در روزهای اخیر شروع شده است.

کسب رضایت مصرف کننده لازمه رونق تولید است

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: کسب رضایت مصرف کنندگان لازمه مهم رونق تولید است و باید با افزایش سطح کیفی تولیدات به مصرف کنندگان در انتخاب محصول با کیفیت داخلی کمک کرد.

تولید بیش از 8 هزار تن گوشت سفید در کشتارگاه تعاونی طیور مه ولات

بیش از 8 هزار تن گوشت سفید پارسال در کشتارگاه تعاونی طیور شهرستان مه ولات تولید شد.

خوزستان| سگ‌های ولگرد در هندیجان ساماندهی شوند

معاون فرماندار هندیجان گفت: انتظار داریم بحث سگ‌های ولگرد ضمن ساماندهی اقدامات اساسی طبق ضوابط صورت بگیرد این بحث‌ها تکراری شده و در هر جلسه شورای سلامت مطرح می‌شود.

قم| افراد مخل در رونق تولید به مردم معرفی می‌شوند

مدیرکل صداوسیمای قم گفت: با اجازه استاندار و دیگر نهادهای متولی مدیران و دستگاه‌هایی که در زمینه تولید و رونق اشتغال سنگ‌اندازی کرده و مانع از رونق تولید می‌شوند به مردم معرفی می‌شود.