64 مقاله در همایش دکترین مهدویت در قم ارائه می شود

قم - ایرنا - دبیر همایش بین المللی دکترین مهدویت گفت: پانزدهمین دوره این همایش با عنوان «مهدویت و چالش ها» با ارائه 64 مقاله، پنجشنبه هفته جاری (29 فروردین) با سخنرانی آیت الله محسن اراکی رئیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در قم برگزار می شود.مطالب مرتبط

64 مقاله در همایش دکترین مهدویت در قم ارائه می شود

قم - ایرنا - دبیر همایش بین المللی دکترین مهدویت گفت: پانزدهمین دوره این همایش با عنوان «مهدویت و چالش ها» با ارائه 64 مقاله، پنجشنبه هفته جاری (29 فروردین) با سخنرانی آیت الله محسن اراکی رئیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در قم برگزار می شود.

قم| 220 مقاله به دبیرخانه پانزدهمین همایش دکترین مهدویت ارسال شد

دبیر اجرایی پانزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت از ارسال 220 مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داد و گفت: قریب به 100 مقاله از مراکز مختلف علمی و حوزوی و 120 مقاله به‌صورت آزاد به دبیرخانه همایش رسیده است.

ارسال 220 مقاله علمی و پژوهشی به همایش دکترین مهدویت

دبیر پانزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت از ارسال 220 مقاله علمی و پژوهشی به دبیرخانه پانزدهمین همایش مهدویت خبر داد.

همایش بین المللی دکترین مهدویت در قم آغاز شد

قم – ایرنا – پانزدهمین دوره همایش بین الملل دکترین مهدویت با عنوان «مهدویت و چالش ها» با حضور آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقرب مذاهب اسلامی و همچنین شخصیت هایی از کشورهای مختلف جهان روز پنجشنبه درسالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) قم آغاز به کار

پانزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت در قم برگزار می‌شود

قم - رئیس پژوهشکده مهدویت گفت: پانزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت ۲۹ فروردین امسال در سالن همایش‌های بین المللی قدس با سخنرانی آیت الله اراکی برگزار می‌شود.

پانزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت در قم برگزار می‌شود

معاون پژوهش پژوهشکده مهدویت گفت: همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی (عج)، پانزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت در قم برگزار می‌شود.

پانزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت در قم آغاز شد

آیین افتتاحیه پانزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت در سالن همایش‌های مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) قم آغاز به کار کرد.

گسترش اندیشه مهدویت نیازمند گفتمان سازی نوین با بکارگیری ادبیات قابل فهم در سطح جهانی است

در پانزدهمین همایش دکترین مهدویت که در سالن همایش‌های بین‌المللی قدس در قم برگزار شد، دکتر حسن بشیر استاد جامعه شناسی ارتباطات بین‌الملل دانشگاه امام صادق (ع) تاکید کرد که گسترش اندیشه مهدویت نیازمند گفتمان سازی نوین با بکارگیری ادبیات قابل فهم در سطح جها

450 مقاله به همایش بازخوانی آثار علمی انقلاب در قم رسید

قم - ایرنا - دبیر علمی همایش بین المللی «بازخوانی آثار علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی ایران» با بیان این که 450 مقاله به دبیرخانه این همایش رسیده است گفت: این مقاله ها از 22 ملیت و چهار قاره جهان بوده است.

ارسال ۱۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش نظریه علم اسلامی

رئیس همایش نظریه علم اسلامی از ارسال حدود ۱۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش خبرداد و گفت: از این میزان ۵۰ مقاله به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند.

70 مقاله به همایش بین المللی بیابان لوت ارسال شد

بیرجند - ایرنا - دبیر همایش بین المللی بیابان لوت گفت: تاکنون 70 مقاله از محققان کشورهای انگلستان، ایتالیا، ترکیه و ایران به دبیرخانه این همایش در دانشگاه بیرجند ارسال شده است.

برگزاری همایش بین‌المللی "گردشگری بیابان لوت" در اردیبهشت ماه / ارسال 70 مقاله

دبیر اجرایی همایش بین المللی "گردشگری بیابان لوت" گفت: همایش بین المللی "گردشگری بیابان لوت" ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود که تاکنون ۷۰ مقاله به دبیرخانه این همایش رسیده است.

۸۳ مقاله به دبیرخانه همایش فخر چهلم رسید/آغاز فرآیند ارزیابی

یزد ـ‌ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد از ارسال ۸۳ مقاله به دبیرخانه همایش فخر چهلم در این استان خبر داد.

هم‌اندیشی «مهدویت و چالش‌ها» برگزار می‌شود

هم‌اندیشی «مهدویت و چالش‌ها» با محوریت مهدویت و چالش‌های نظری و معرفتی، مهدویت و چالش‌های راهبردی و سیاست‌گذارانه و مهدویت و چالش‌های رسانه‌ای و فرهنگی برگزار خواهد شد.

پایان همایش بین المللی مهدویت

تولید و ارائه ۳ درس آموزشی پیرامون مساله مهدویت

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان در راستای رسالت خود تاکنون بیش از ۳۰ جلسه آموزشی در قالب ۳ درس آموزشی پیرامون مساله مهدویت تولید کرده است.

گفتمان مهدویت در بین نسل جوان ترویج شود

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: حقیقت و محتوای مهدویت در قالب گفتمان مهدویت باید در بین جوانان ترویج و مورد توجه قرار گیرد.

قم| نشست‌های علمی مهدویت در دانشگاه‌ها برگزار شود

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: برای آشنایی بیشتر نسل جوان با آموزه‌های مهدویت، باید مجموعه‌های فعال در حوزه مهدویت در پی برگزاری نشست‌های علمی در دانشگاه‌ها باشند.

همایش بین‌المللی بازخوانی آثار علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی در قم برگزار می‌شود

دبیر علمی همایش بین‌المللی بازخوانی آثار علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی از برگزاری این همایش با مشارکت 28 نهاد داخلی و خارجی در قم خبر داد و گفت: حدود 450 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال‌شده است.

ویژه برنامه‌های دهه مهدویت و جشن نیمه شعبان

معاون، آموزش و پژوهش بنیاد مهدویت از ویژه‌ برنامه‌های این بنیاد همزمان با دهه مهدویت خبر داد و گفت: به مناسبت این ایام بیش از ۱۰۰ نفر مبلغان مهدوی با محوریت تأکید بر احیای شب نیمه شعبان و دعا برای ظهور امام زمان (عج) به سراسر کشور اعزام می‌شوند.