سیل 260 میلیارد ریال به بهداشت و درمان گلستان خسارت زد

گرگان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت که سیل اخیر 260 میلیارد ریال به بخش بهداشت و درمان این استان خسارت وارد کرد.مطالب مرتبط

سیل 260 میلیارد ریال به بهداشت و درمان گلستان خسارت زد

گرگان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت که سیل اخیر 260 میلیارد ریال به بخش بهداشت و درمان این استان خسارت وارد کرد.

وزارت بهداشت 800 میلیارد ریال بین استانهای سیل زده توزیع کرد

دزفول - ایرنا - معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اقدامات این وزارتخانه درخصوص سیل اخیر گفت: افزون بر 800 میلیارد ریال اعتبار در مرحله نخست بین استان های درگیر سیل توزیع شده است.

پرداخت 20 میلیارد ریال غرامت به دامداران خسارت دیده گلستان

گرگان - ایرنا - مدیر کل دامپزشکی گلستان گفت که 20 میلیارد ریال غرامت به دامداران خسارت دیده از بیماری سل و تب مالت از محل منابع ملی تامین و پرداخت شد.

سیل در گنبد 20 میلیارد ریال به واحدهای بهداشتی آسیب زد

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس اعلام کرد: علاوه بر آسیب دیدگی مردم در مناطق شهری و روستایی در جریان سیل اخیر ، 40 واحد بهداشتی و درمانی گنبدکاووس و برخی تاسیسات آنها نیز دچار خسارت آبگرفتگی با برآورد اولیه افزون بر 20 میلیارد ریال

سیل دو هزار میلیارد ریال به گالیکش خسارت زد

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار گالیکش درشرق استان گلستان گفت که براساس آخرین برآوردهای انجام شده، سیل و رانش زمین مجموعا مبلغ دو هزار میلیارد ریال به بخش های مختلف این شهرستان خسارت وارد کرده است.

مجوز پرداخت 2700میلیارد ریال بابت خسارت سیل 3 استان صادر شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در دستورهای تخصیص جداگانه به خزانه، مجوز پرداخت 2396.5 میلیارد ریال به خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی از سیل اخیر را در استان‌های گلستان و مازندران صادر کرد. 305 میلیارد ریال نیز بابت پیشگیری از حوادث غیرمترقبه به خ

سیل 54 میلیارد ریال به مراتع و دامداران گنبدکاووس خسارت زد

گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: بر اثر بارش های روزهای پایانی سال 97 و اوایل امسال و جاری شدن سیلاب، حدود 54 میلیارد ریال به زیرساخت های حوزه مراتع و دامداران این شهرستان خسارت وارد شد.

اختصاص ۲۴۰۰ میلیارد ریال به کشاورزان سیل‌زده در شمال

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه با صدور دو دستور تخصیص جداگانه به خزانه، مجوز پرداخت ۲۳۹۶.۵ میلیارد ریال به خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی از سیل اخیر را در استان‌های گلستان و مازندران صادر کرد.

سیل 442 میلیارد ریال به مزارع پرورش ماهی گلستان خسارت وارد کرد

رئیس گروه برنامه‌ریزی و بودجه اداره کل شیلات گلستان گفت: در سیل اخیر استان گلستان 164 مزرعه پرورشی تخریب شده که از این میزان 102 مورد به صورت 100 درصد تخریب شده است.

خسارت ۴۸۰۰ میلیارد تومانی سیل به گلستان/بیش از۱۴۰۰۰ دام ازبین رفت

گرگان- سرپرست استانداری گلستان با بیان این که ۱۴ هزار و ۵۰۰ دام سنگین و سبک استان در سیلاب از بین رفت، گفت: طبق برآوردها سیلاب به گلستان چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان خسارت زده است.

سیل 26 هزار میلیارد ریال به جاده ها خسارت زد

اهواز- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برآوردهای اولیه نشان می دهد که خسارات ناشی از سیل در بخش جاده ها و ابنیه جاده ای در استان های گلستان، مازندران، لرستان، ایلام و خوزستان 26 هزار میلیارد ریال است.

اختصاص ۲۴۰ میلیارد برای جبران خسارات کشاورزی گلستان و مازندران

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه با صدور ۲ دستور تخصیص جداگانه به خزانه، مجوز پرداخت ۲۳۹۶.۵ میلیارد ریال به خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی از سیل اخیر را در استان‌های گلستان و مازندران صادر کرد.

سیل 26 هزار میلیارد ریال به جاده های کشور خسارت زد

اهواز- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برآوردهای اولیه نشان می دهد که خسارات ناشی از سیل در بخش جاده ها و ابنیه جاده ای در استان های گلستان، مازندران، لرستان، ایلام و خوزستان 26 هزار میلیارد ریال است.

سیل 630 میلیارد ریال خسارت به شبکه برق لرستان وارد کرد

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: برآورد اولیه خسارت سیل به زیرساخت های برق استان 630 میلیارد ریال است.

سیلاب 44 میلیارد تومان به واحدهای پرورش ماهی گلستان خسارت وارد کرد

مدیرکل شیلات استان گلستان گفت: سیل اخیر به 164 واحد پرورش ماهی خسارت وارد کرد که میزان خسارت مالی آن 44 میلیارد تومان برآورد شده است.

سیل بیش از 460 میلیارد ریال به کشاورزی سمنان خسارت زد

سمنان- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: سیل 460 میلیارد و 837 میلیون ریال خسارت به بخش های مختلف زراعی، باغی، دامی و تاسیسات زیربنایی کشاورزی استان خسارت وارد کرد.

سیل اسدآباد بیش از سه هزار میلیارد ریال خسارت بر جا گذاشت

همدان- ایرنا- فرماندار اسدآباد گفت:خسارت های ناشی از سیل اخیر در این شهرستان سه هزار و 74 میلیارد و 200 میلیون ریال در بخش کشاورزی، راه، مسکن و تاسیسات برآورد شد.

خسارت سیل در داورزن 133 میلیارد ریال برآورد شد

سبزوار- ایرنا- سرپرست فرمانداری داورزن گفت: حجم خسارت ناشی از سیل اخیر در این شهرستان بر مبنای گزارش دستگاههای مختلف 133 میلیارد و 700 میلیون ریال برآورد شده است.

400 میلیارد ریال خسارت به منازل روستایی ایلام وارد شده است

ایلام - ایرنا - مدیر کل بنیاد مسکن ایلام گفت: خسارت سیل در 61 روستای ایلام برآورد شده و جبران آنها بیش از 400 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

سیل ١٣٠ هزار میلیارد ریال به بخش کشاورزی خسارت زد

خرم آباد - ایرنا - رئیس سازمان امور اراضی کشور گفت: براساس برآورد انجام شده سیل تاکنون ١٣٠هزار میلیارد ریال به بخش های مختلف کشاورزی کشور خسارت زد.