نظامیان در خدمت مردم هنگام بلایای طبیعی

تهران - ایرنا - استمداد دولت ها از نیروهای نظامی سایر کشورها برای یاری رسانی به آسیب دیدگان بلایای طبیعی کم سابقه نبوده و موضوعی است که کشورها در مواجهه با چنین شرایطی تلاش می کنند تا از امکانات این نیروها برای مدیریت فرایند بحران های طبیعی بهره گیرند.مطالب مرتبط

نظامیان در خدمت مردم هنگام بلایای طبیعی

تهران - ایرنا - استمداد دولت ها از نیروهای نظامی سایر کشورها برای یاری رسانی به آسیب دیدگان بلایای طبیعی کم سابقه نبوده و موضوعی است که کشورها در مواجهه با چنین شرایطی تلاش می کنند تا از امکانات این نیروها برای مدیریت فرایند بحران های طبیعی بهره گیرند.

ری شهری: بلایای طبیعی مانع اراده مردم در توسعه کشور نمی‌شود

شهرری- ایرنا- تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) به اتحاد مردم در کمک به مردم سیل زده و بازسازی مناطق آسیب دیده اشاره کرد و گفت: بلایای طبیعی مانع اراده مردم در توسعه و آبادانی کشور نمی‌شود.

ری شهری: بلایای طبیعی مانع اراده مردم در توسعه کشور نمی‌شود

شهرری- ایرنا- تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) به اتحاد مردم در کمک به مردم سیل زده و بازسازی مناطق آسیب دیده اشاره کرد و گفت: بلایای طبیعی مانع اراده مردم در توسعه و آبادانی کشور نمی‌شود.

تجلیل استاندار سمنان از سرهنگ ارتشی که خود را برای عبور مردمِ گرفتار پله کرد

استاندار سمنان با تمجید از خدمات ارتش در حوادث و بلایای طبیعی گفت: صحنه‌های زیبای حضور ارتش در کنار مردم در بلایای طبیعی در قاب حافطه مردم می‌ماند

اینفوگرافیک/ نکات ایمنی هنگام وقوع سیل

سیل یکی از بلایای طبیعی است که ممکن اســت در هر مکان و بستــه به شرایط مختلف اتفاق افتد اما آنچـه که در چنیـــن شرایطی مهــم اســت، دانستــن و رعایــت نکــات ایمنـــی هنگــام وقـــوع سیـــل است

پیشگیری از عوارض روانشناختی پس از بلایای طبیعی از ضرورت ها است

اهواز - ایرنا- معاون مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت:پیشگیری از عوارض روانشناختی پس از بلایای طبیعی از ضرورت ها برای حفظ سلامت افراد است .

بلایای طبیعی نباید سبب فراموشی رونق تولید شود

بجنورد- امام جمعه بجنورد گفت: بلایای طبیعی نباید سبب فراموشی رونق تولید شود بلکه با مدیریت درست تمام امور مورد رسیدگی قرار گیرد.

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر «سفیر مهربانی» حوزه بلایای طبیعی شد

تفاهم نامه نامگذراری جشنواره جهانی فیلم فجر به عنوان «سفیر مهربانی» در حوزه بلایای طبیعی با حضور رئیس جمعیت هلال احمر و دبیر این جشنواره به امضا رسید.

انتظارات از جامعه دانشگاهی برای حل چالش‌های بلایای طبیعی

استادیار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ضمن انتقاد از به وجود آمدن دعواهای سیاسی در زمان وقوع بلایای طبیعی به برخی انتظارات از جامعه دانشگاهی به منظور حل چالش‌های زمان وقوع این بلایا اشاره کرد.

سیستم‌های هشدار، هنگام وقوع حوادث طبیعی ضعیف هستند

عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: سیستم‌های هشدار، هنگام وقوع حوادث طبیعی ضعیف هستند که البته افراد با در نظر گرفتن مدیریت یکپارچه باید در انتقال سریع هشدارها گام بردارند.

استفاده از تجارب سایر کشورها در مقابله با بلایای طبیعی

2 کشته در حمله اخیر نظامیان هندی به مردم کشمیر

نظامیان هندی ضمن ادامه عملیات موسوم به تفتیش، با حمله به مردم کشمیر دو نوجوان را به شهادت رساندند.

بلایای طبیعی منافاتی با رحمانیت خدا ندارد/ شر؛ امر عدمی یا وجودی؟

اراده خداوند در طول همه حوادث است و براساس نگاه قرآن و روایات دینی هر امری که از جانب خدا صادر می شود خیر است.

تمرکزجشواره قوام الدین شیرازی برآسیب های اجتماعی بعدازحوادث طبیعی

شیراز- در نشست هماهنگی کارگاه – مسابقه قوام الدین شیرازی بر این موضوع تاکید شد که این کارگاه مسابقه در پنجمین دوره خود بر لایه ها و آسیب های اجتماعی بعد از بلایای طبیعی تمرکز دارد.

ناراحتی وزیر دفاع ژاپن از رفتار نظامیان آمریکایی

حضور نظامیان آمریکایی در ژاپن همچنان برای مردم این کشور دردسر ساز است.

خدمت رسانی خالصانه سپاه دل مردم را سرشار از امید می‌کند

وزیر دفاع گفت: امروز مردم به خوبی می‌بینند که پاسداران با از خودگذشتگی و فداکاری در حال خدمت رسانی به آنها هستند و این خدمت رسانی‌ خالصانه دل هر ایرانی آزاده را سرشار از امید می‌کند.

علم الهدی:نظامیان ایران اسلامی در بین مردم محبوبیتی عظیم دارند

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: نظامیان جمهوری اسلامی ایران در بین مردم محبوبیتی عظیم دارند و این عزت و سربلندی نیروهای دفاعی کشور به برکت انقلاب به وجود آمده است.

سودانی ها خواستار خروج نظامیان این کشور از یمن شدند

شرکت کنندگان در تحصن در خرطوم تاکید کردند مردم یمن را برادران خود می دانند و خواستار خروج نظامیان کشورشان از یمن هستند

لزوم خدمت شوراهای اسلامی به مردم به دور از گرایش‌های سیاسی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم از شوراهای شهر و روستا مطالبات زیادی دارند که اعضای شوراها باید به دور از گرایش‌های سیاسی و جناحی به مردم خدمت کنند.

رئیس بنیاد ایزدیان آمریکا با سیل زدگان ایران ابراز همدردی کرد

تهران - ایرنا - بنیان گذار و رئیس بنیاد ایزدیان آمریکا ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان ایران، گفت: بلایای طبیعی باید مردم را ورای سیاست با هم متحد کند.