سردار اشتری، لبخند «مهران» را رونمایی می کند

تهران-ایرنا- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام کرد: یادواره شهدای ناجا با تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی و رونمایی از کتاب «مهران می‌خندد» با حضور سردار حسین اشتری فرمانده این نیرو در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

سردار اشتری، لبخند «مهران» را رونمایی می کند

تهران-ایرنا- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام کرد: یادواره شهدای ناجا با تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی و رونمایی از کتاب «مهران می‌خندد» با حضور سردار حسین اشتری فرمانده این نیرو در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

سردار اشتری، لبخند «مهران» را رونمایی می کند

تهران-ایرنا- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام کرد: یادواره شهدای ناجا با تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی و رونمایی از کتاب «مهران می‌خندد» با حضور سردار حسین اشتری فرمانده این نیرو در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

رونمایی از کتاب «مهران می خندد» با حضور فرمانده ناجا

آئین رونمایی از کتاب «مهران می‌خندد» و تجلیل از خانواده شهدای امنیت با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی پنجشنبه ۲۹ فروردین در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

«مهران می‌خندد» رونمایی می‌شود

یادواره شهدای ناجا با تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی و رونمایی از کتاب «مهران می‌خندد» با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، فرماندهان عالی‌رتبه مرزبانی و مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فرهنگ سرای ارسباران برگزار

کتاب «مهران می‎‌خندد» رونمایی شد

با حضور فرمانده نیروی انتظامی و رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، از کتاب «مهران می‌خندد» روایتی از زندگی و خاطرات شهید مرزبان مهران اِقرع رونمایی شد.]]>

مهران می خندد ورق خورد

با حضور فرمانده نیروی انتظامی از کتاب مهران می خندد روایتی­ از زندگی و خاطرات شهید مرزبان مهران اِقرع ( به کسر الف ) رونمایی شد.

سردار اشتری: 200 شهید ناجا دهه‌هفتادی هستند

فرمانده ناحا در مراسم یادواره شهدای ناجا و رونمایی از کتاب زندگینامه شهید اقرع گفت که 200 شهید نیروی انتظامی متولد دهه 70 هستند.

لبخند شاعران کتاب شد

تهران-ایرنا- کتاب عکس «لبخند شاعر» شامل پرتره هایی از هفتاد شاعر معاصر است که روبروی دوربین کوروش ادیم لبخند می‌زنند.

سردار اشتری: همه پاسدار انقلاب اسلامی هستیم/در مقابل تهدیدات عقب نشینی نمی‌کنیم

رونمایی از کتاب خاطرات سردار شهید حمید احدی

امروز در آخرین روز از هفته هنر انقلاب از کتاب چشم هایش می‌خندید (خاطرات سردار شهید حمید احدی) به همت حوزه هنری استان زنجان رونمایی شد.

«لبخند بر لب شعر» فارسی/ نگاهی به حیات هزار ساله طنز در ادبیات ایران

«لبخند بر لب شعر» عنوان تازه‌ترین اثر اسماعیل امینی است که با نگاهی به شعر طنز فارسی نوشته شده است.

توسعه راه ارتباطی ایلام به مهران اولویت وزرات راه و شهرسازی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : مسقف کردن پایانه مرزی مهران و توسعه محور ایلام به مهران برای اربعین امسال در اولویت کاری این وزارتخانه است.

سردار اشتری: ناجا بیش از ۲۰۰ شهید دهه هفتادی دارد

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دشمن همچنان درصدد است از حوزه اقتصادی به ما ضربه بزند، گفت: اجازه نمی دهیم دشمن از راه قلدری و زورگویی به ما صدمه بزند

شهردار مهران: راه‌ و‌ شهرسازی به صورت غیرقانونی پروژه‌ی درمانگاه مهران را تغییر کاربری داده است

کودکان سیل‌زده پلدختر در قاب لبخند+ تصاویر

لبخند و بازی تکه‌های زندگی کودکان پلدختر را پس از سیلاب ویرانگر به‌هم وصل کرده‌است.

تبریک سردار اشتری به فرمانده جدید سپاه

فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی انتصاب فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

سردار اشتری: در برابر تهدیدهای آمریکا عقب نشینی نمی کنیم

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی گفت: پاسدار انقلاب اسلامی هستیم و در برابر تهدید هایی که سران آمریکا می کنند، عقب نشینی نمی کنیم.

پیام تبریک سردار اشتری به فرمانده کل ارتش

فرمانده نیروی انتظامی به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش در پیامی این روز را به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

سردار اشتری: 29 فروردین روز بزرگداشت ایثارگری است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی به مناسبت گرامیداشت روز ارتش، با صدور پیامی به فرمانده ارتش گفت: 29 فروردین روز بزرگداشت ایثارگری ها و دلاورمردی های رزمندگان است.

کشف ۳۷ قطعه سکه‌ ایلخانی در مهران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از کشف ۳۷ سکه نقره مربوط به دوران ایلخانی و اسلامی شهرستان مهران خبر داد.