برآورد 2200میلیارد تومان خسارت سیل به بخش صنعت، معدن و تجارت

تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: برآورد خسارت های اولیه بخش صنعت، معدن و تجارت در سیل اخیر تاکنون به 22 هزار و 400 میلیارد ریال رسیده است.مطالب مرتبط

خسارت اولیه ۷ هزار میلیارد تومانی به ۵ کشت و صنعت نیشکر

معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برآورد دقیق از میزان خسارت سیلاب به کشت و صنعت های نیشکر در خوزستان با توجه به وسعت سیلاب و گسترش لحظه ای، چندان ممکن نیست اما تخمین می‌زنیم بین 6 تا 7 هزار میلیارد تومان خسارت وارد شده باشد.

سیلاب 16 هزار میلیاردریال به نیشکر دهخدا در خوزستان خسارت زد

اهواز - ایرنا - معاون آموزش، پژوهش وفناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت:برآورد اولیه میزان خسارت سیلاب به کشت و صنعت نیشکر دهخدا در خوزستان،16 هزار میلیارد ریال اعلام شده اما با توجه به گستردگی این خسارت این رقم بسیار بیشتر است.

سیل ۱۹۰ میلیارد تومان به بخش صنعتی گلستان خسارت زد

گرگان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: سیل اخیر ۱۹۰ میلیارد تومان خسارت به ۱۳۶ واحد صنعتی گلستان وارد کرد.

سیلاب پنج هزار میلیارد ریال به صنایع کوچک خوزستان خسارت زد

اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت:برآورد اولیه خسارت سیل به واحدهای صنعتی کوچک استان خوزستان پنج هزار میلیارد ریال است.

سیل 400 میلیارد ریال به معادن لرستان خسارت زد

خرم آباد - ایرنا - معاون امور معدنی و اکتشافات سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: سیل نوروز امسال موجب خسارت 400 میلیارد ریالی به حدود 30 معدن استان شده است.

عزم ­مشترک رسانه ملی و وزارت صنعت معدن و تجارت

در نشست رئیس رسانه ملی با وزیر صنعت معدن و تجارت بر تشکیل کمیته مشترک برای ارائه راهکار در زمینه رونق تولید و حمایت از تولید کنندگان ایرانی تأکید شد

ورود وزیر صنعت ،معدن و تجارت ایران به باکو

وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در صدر هیاتی با استقبال مقامات اقتصادی و صنعتی جمهوری آذربایجان و سفیر کشورمان وارد باکو شد.

پنج هزار شغل در بخش صنعت قم ایجاد شد

قم - ایرنا - رئیس سازمان صمت قم، گفت: سال گذشته پنج هزار و 50 فرصت شغلی در بخش صنعت، معدن و تجارت استان با سرمایه گذاری بیش از یکهزار و 330 میلیارد تومان ایجاد شد.

۱۸ میلیارد تومان یارانه در حمایت از واحدهای تولیدی پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: در حوزه صنعت ۳۷۳ میلیارد تومان منابع اختصاص یافته و ۱۸ میلیارد تومان نیز یارانه حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی نیز پرداخت شده است.]]>

تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت بررسی شد

تهران-ایرنا-سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تفکیک یا ادغام وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه امروز- سه شنبه - این فراکسیون با حضور برخی از مسوولان بررسی شد.

برآورد بیش از ۵۸ میلیارد تومان خسارت‌ سیل به دانشگاه‌ها

بر اساس گزارش‌های دریافتی از دانشگاه‌ها میزان خسارت‌های وارده از سیل در مجموع به مبلغ ۵۸۱ هزار و ۳۰۳ میلیون ریال برآورد شده است

خیران بخش صنعت معدن استان سمنان به سیل‌زدگان کمک می‌کنند

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به نیاز ضروری مردم مناطق سیل‌زده کشور به مواد غذایی، از خیران بخش صنعت، معدن و اصناف این استان خواست تا کمک به سیل‌زدگان را همچنان ادامه دهند.

سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به جمهوری آذربایجان

ایرنا-باکو- رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران و هیات همراه با هدف بررسی راهکارهای توسعه روابط دو کشور در حوزه های مختلف اقتصادی و روند اجرای برخی طرح های مشترک به باکو مرکز جمهوری آذربایجان سفر کرد. عکس: تلمان زمان اف*11*

تاکید وزیر صنعت بر رفع موانع تجارت با پاکستان

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با مشاور نخست وزیر پاکستان در امور بازرگانی و صنعت، با تاکید بر گسترش مناسبات تجاری، خواهان رفع موانع تجارت بین دو کشور شد.

خسارت ۵۲ میلیارد ریالی بارندگی و سیل در حوزه صنعت

بارندگی‌های بهار و سیلاب در حوزه صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری،​ ۵۲ میلیارد ریال اعلام شد

تفکیک وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت بر صادرات کشور اثرگذار خواهد بود

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تفکیک وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت بر صادرات ما تاثیر خواهد گذاشت و اگر وزارتخانه چابکی تشکیل شود که تخصصی باشد، بازرگانی ما می‌تواند نقش بسیار زیادی در کشورهای دیگر داشته باشد و بازارهای هدف ما را به را

وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران وارد باکو شد

باکو - ایرنا - رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه برای دیداری دو روزه وارد باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شد.

خسارت52میلیاردریالی بارندگی وسیل درحوزه صنعت،معدن وتجارت

بارندگی های اخیر وسیلاب درحوزه صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

وزیر صنعت:سطح تجارت ایران و پاکستان به 5 میلیارد دلار برسد

تهران-ایرنا- وزیر صنعت،معدن و تجارت با اشاره به چشم انداز دستیابی به حجم 5 میلیارد دلاری مناسبات تجاری بین دو کشور ایران و پاکستان تا سال 2021، ابراز امیدواری کرد که با برقراری روابط بانکی و نهایی شدن موافقتنامه تجارت آزاد؛ این مهم محقق شود.

پرداخت ۸۱۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: امسال ۸۱۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد‌های صنعتی، تولیدی، معدنی و طرح‌های بیشتر از ۶۰ درصد پیشرفت، پرداخت می‌شود.