مدیر کل ورزش و جوانان: البرز در زیر ساختهای ورزشی مشکل دارد

کرج - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: این استان در زیر ساخت و امکانات ورزشی کمبود و مشکل های زیادی داشته و با استانداردها فاصله زیادی دارد.مطالب مرتبط

مدیر کل ورزش و جوانان: البرز در زیر ساختهای ورزشی مشکل دارد

کرج - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: این استان در زیر ساخت و امکانات ورزشی کمبود و مشکل های زیادی داشته و با استانداردها فاصله زیادی دارد.

خدمات سمن‌های جوانان برای سیل‌زدگان تشریح شد

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به دستور وزیر ورزش و جوانان برای ارائه خدمات ورزشی فرهنگی و رفاهی به سیل زدگان ساکن اماکن ورزشی و اردوگاه‌ها، اقدامات سمن‌های جوانان این حوزه را تشریح کرد.

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان همدان از کارگاه تولید البسه ورزشی در ملایر

مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: اگر به‌ جوانان اعتماد و اعتقاد داشته و با شعار جوان باوری ، جوان محوری و جوان یاوری کارها را انجام دهیم نتایج بهتری حاصل می‌شود.

مدیر کل ورزش البرز: فعالیت ورزش زورخانه ای استان مناسب نیست

کرج - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان البرز گفت:فعالیت ورزش زورخانه ای استان مناسب نیست لیکن از آن صیانیت می کنیم .

یک مسئول وزارت ورزش و جوانان: سمن ها در حوزه کارآفرینی فعالیت کنند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در حال حاضر نبود اشتغال مشکل جوانان جامعه است که باید سازمان های مردم نهاد (سمن) به سمت کارآفرینی و اشتغال بروند.

کارگاه تولیدی پوشاک ورزشی در ملایر بهره برداری شد

همدان- ایرنا- کارگاه تولیدی البسه ورزشی به همت سازمان مردم نهاد «طرح ماندگار» و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان همدان، رییس اداره ورزش و جوانان ملایر و جمعی از مسئولان اجرایی در ملایر افتتاح شد.

ساخت فضاهای ورزشی در جهرم پیشرفت خوبی دارد

شیراز-ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس اعلام کرد: با پیشرفت روند احداث فضاهای ورزشی در شهرستان جهرم، سرانه فضاهای ورزشی این شهرستان تحولی قابل توجهی خواهد یافت.

‌سومین کارگاه تولید البسه ورزشی ملایر افتتاح شد

کارگاه تولید و بسته بندی البسته ورزشی به همت سازمانهای مردم نهاد با حضور مدیر کل ورزش و‌جوانان استان همدان و اعتبار 350 میلیون تومان افتتاح شد.

وزیر ورزش و جوانان از برخی اماکن ورزشی اهواز دیدن کرد

اهواز - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان از ورزشگاه الغدیر، روز دوشنبه از اماکن سیل زده و اماکن ورزشی اهواز که در اختیار مردم سیل‌ زده قرار دارند دیدن کرد.

سازمان های دولتی برای فعالیت جوانان مشکل تراشی نکنند

اصفهان- ایرنا- معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان گفت: سازمان های دولتی برای فعالیت عام المنفعه و اشتغال جوانان مشکل و مانع تراشی نکنند.

55 میلیارد ریال برای اجرای پنج طرح ورزشی دردشتی اختصاص یافت

بوشهر- ایرنا- مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: 55 میلیارد ریال برای ساخت و تکمیل پنج پروژه ورزشی در شهرستان دشتی اختصاص یافته است.

البرز در حوزه جوانان رتبه نخست کشور را کسب کرد

کرج - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: این استان برای پنجمین سال متوالی رتبه نخست کشور را در حوزه فعالیت جوانان به خود اختصاص داد.

راه‌اندازی ۴۰۰۰ سمن جوانان تا سال ۱۴۰۰

مدیر کل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: تا افق ۱۴۰۰ وزارت ورزش و جوانان با همکاری سایر وزارتخانه‌ها نسبت به راه‌اندازی ۴۰۰۰ تشکل مردم‌نهاد اقدام خواهد کرد.

پروژه های ورزشی بوشهر نیازمند 800 میلیارد ریال اعتبار است

بوشهر- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: 40 پروژه ورزشی ناتمام در این استان وجود دارد که برا ی تکمیل آنها به 800 میلیارد ریال اعتبارنیاز است.

ارائه خدمات ورزشی و رفاهی به سیل‌زدگان ساکن در اماکن ورزشی و اردوگاه‌ها

وزیر ورزش و جوانان در راستای اجرای منویات رئیس‌جمهور، به مدیران کل دو استان لرستان و خوزستان دستور داد به سیل‌زدگان ساکن در اماکن ورزشی خدمات ورزشی، فرهنگی و رفاهی ارائه دهند.

10 رویداد مهم ورزشی امسال در کرمانشاه برگزار می شود

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده 10 رویداد مهم ورزشی امسال در استان برگزار می شود تا این دیار بیش از پیش در معرض توجه ورزش دوستان قرار گیرد.

تکلیف ریاست 15 هیات ورزشی همدان مشخص می شود

همدان- ایرنا- معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: تکلیف ریاست 15 هیات ورزشی این استان طی امسال با برگزاری مجمع انتخاباتی مشخص می شود.

استفاده از سالن های ورزشی فردیس در هفته جوان نیم بها می شود

کرج - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس گفت: در هفته جوان هزینه سالن های ورزشی و استخر ها در این شهرستان برای جوانان نیم بها می شود.

وزیر ورزش:1200 مکان ورزشی در اختیار سیل‌ زدگان قرار گرفت

اهواز- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: هزار و 200 مکان ورزشی در پی وقوع سیلاب اخیر برای استفاده سیل زدگان سراسر کشور در اختیار ستادهای مدیریت بحران استان های سیل زده قرار گرفت.

امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها قرار دارد

همدان- ایرنا- رییس اداره ورزش نهاوند گفت: تمامی امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها و قهرمانان ورزشی قرار دارد و مسیر موفقیت برای آنها مهیا است.