97 فضای ورزشی همدان آماده واگذاری شد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: 97 فضای ورزشی این استان براساس اجرای ماده 5 و آیین نامه اجرایی (الحاق 2) تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت آماده واگذاری شد.مطالب مرتبط

97 فضای ورزشی همدان آماده واگذاری شد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: 97 فضای ورزشی این استان براساس اجرای ماده 5 و آیین نامه اجرایی (الحاق 2) تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت آماده واگذاری شد.

سرانه فضای ورزشی همدان افزایش می یابد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: امسال با بهره برداری از چند طرح عمرانی، سرانه فضای ورزشی این استان افزایش چشمگیری خواهد یافت.

146 سالن به فضای ورزشی خراسان جنوبی اضافه می شود

بیرجند - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: 146 سالن ورزشی مختلف تا پایان سال 1400 به فضای ورزشی استان اضافه می شود.

تکلیف ریاست 15 هیات ورزشی همدان مشخص می شود

همدان- ایرنا- معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: تکلیف ریاست 15 هیات ورزشی این استان طی امسال با برگزاری مجمع انتخاباتی مشخص می شود.

سرانه فضای ورزشی قم 24 صدم متر مربع است

قم - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان قم، سرانه فضای ورزشی این استان را 24 صدم متر مربع به ازای هر یک نفر اعلام کرد و گفت: این سرانه بسیار ناچیز می باشد به گونه ای که در برخی استان ها بیش از 3 برابر است که باید این عقب افتادگی برطرف شود.

کارگاه تولیدی پوشاک ورزشی در ملایر بهره برداری شد

همدان- ایرنا- کارگاه تولیدی البسه ورزشی به همت سازمان مردم نهاد «طرح ماندگار» و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان همدان، رییس اداره ورزش و جوانان ملایر و جمعی از مسئولان اجرایی در ملایر افتتاح شد.

برپایی اردوی آماده‌سازی کمانداران اعزامی به چین در همدان

اردوی آماده‌سازی تیم کامپوند اعزامی به چین که قرار بود در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی برپا شود تغییر کرد و این اردو از فردا یک‌شنبه ۲۵ فروردین در همدان برگزار خواهد شد.

بوی خوش بهار در همدان

با آغاز فصل بهار شکوفه ها و فضای سبز باغات استان همدان جلوه ای از زیبایی های طبیعت را نمایان کرده است.

برنامه‌های هفته کارگر استان همدان اعلام شد

دبیر اجرایی خانه کارگر استان همدان گفت: هفته کارگر با پیش‌بینی برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی و تجلیل از کارگران در همدان برگزار می‌شود.]]>

اکیپ:سن‌ژرمن آماده واگذاری دراکسلر

آغاز فوتسال جام شهدای دانش آموز همدان

مسابقات فوتسال جام شهدای دانش آموز همدان و بزرگداشت شهید بهنام محمدی از امروز در سالن ورزشی برنای همدان آغاز شد.

امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها قرار دارد

همدان- ایرنا- رییس اداره ورزش نهاوند گفت: تمامی امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها و قهرمانان ورزشی قرار دارد و مسیر موفقیت برای آنها مهیا است.

پیشرفت کشتی همدان با وفاق و همدلی محقق می شود

همدان- ایرنا- رییس هیات کشتی همدان گفت: پیشرفت این رشته ورزشی و بازگشت به روزهای اوج با وفاق و همدلی میان خانواده کشتی امکان پذیر است و محقق می شود.

 واگذاری پروژه‌های حوزه آب

جلسه ستاد سرمایه گذاری با بخش خصوصی در خصوص واگذاری برخی پروژه‌های مرتبط با حوزه آب برگزار گردید و در آن راهکار‌های قانونی و چارچوب‌های این واگذاری مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

‌سومین کارگاه تولید البسه ورزشی ملایر افتتاح شد

کارگاه تولید و بسته بندی البسته ورزشی به همت سازمانهای مردم نهاد با حضور مدیر کل ورزش و‌جوانان استان همدان و اعتبار 350 میلیون تومان افتتاح شد.

سد اکباتان سر ریز شد/ آماده باش برای ساکنان پایین دست سد

همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: حجم مخزن سد اکباتان 36میلیون متر مکعب است که در پی بارش های اخیر، پُر و سرریز شد.

پوری‌حسینی: جور هیئت واگذاری را من می‌کشم

رئیس سازمان خصوصی‌سازی در خصوص واگذاری‌های دولت گفت: به‌جای اینکه هیئت واگذاری از قیمت دفاع کند، من دفاع می‌کنم، به‌جای اینکه این هیئت ازاهلیت دفاع کند، من دفاع می‌کنم. نه تصویب قیمت پایه کار من است ونه تصویب اهلیت پای من است ونه تصویب شرایط واگذاری.

واکنش عضو کمیسیون اصل 90 مجلس به نحوه واگذاری ‌هپکو ‌

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه واگذاری‌های پشت پرده و با رانت و فساد شایسته کشور نیست گفت: واگذاری شرکت‌های بزرگی مانند هپکو باید از طریق رسانه‌ها و با شفافیت به جامعه اعلام شود.

مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم: دانشگاه‌ها برای فعالیت ورزشی دانشجویان، فضای امن ایجاد کنند

با حضور معاون وزیر علوم و مدیرکل تربیت بدنی این وزارتخانه دو پروژه ورزشی در دانشگاه حضرت معصومه (س) قم افتتاح شد.

فرمانده ارتش: ارتش آماده اجرای ماموریت است

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران 29 فروردین روز ارتش را تبریک گفت و تاکید کرد: ارتش با ویژگی شناخته شده معنویت محوری، انضباط، سلسله‌ مراتب و سلامت کارکنان آماده‌تر از هر زمان دیگری بی‌قرار اجرای مأموریت‌های واگذاری است.