وضعیت آب شرب در تک تک شهرهای خوزستان پایدار و بسیار مناسب است

مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان گفت: از مجموع 76 شهر استان خوزستان علی رغم سیلاب بسیار شدید و عظیمی که رخ داده، هم اکنون در هیچ کدام از شهرهای خوزستان مشکل تامین آب شرب آشامیدنی وجود ندارد و وضعیت آب شرب در تک تک شهرهای خوزستان پایدار و بسیار مناسب است.]]مطالب مرتبط

وضعیت آب شرب در تک تک شهرهای خوزستان پایدار و بسیار مناسب است

مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان گفت: از مجموع 76 شهر استان خوزستان علی رغم سیلاب بسیار شدید و عظیمی که رخ داده، هم اکنون در هیچ کدام از شهرهای خوزستان مشکل تامین آب شرب آشامیدنی وجود ندارد و وضعیت آب شرب در تک تک شهرهای خوزستان پایدار و بسیار مناسب است.]]

شهنازی: سهراب مرادی در بهترین وضعیت روحی قرار دارد

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: سهراب مرادی الان وضعیت بسیار خوبی دارد و برنامه بسیار مناسب نظارتی و حمایتی برای او تنظیم شده که تحت نظر فدراسیون پزشکی ورزشی در حال انجام است تا بیماری‌اش عود نکند.

ویدئو / وضعیت دام‌ها در مناطق سیل‌زده خوزستان

دامپروری بخش جدایی‌ناپذیر معیشت بسیاری از سیل‌زدگان خوزستان است و به همین دلیل بعد از سلامت افراد، لزوم رسیدگی به وضعیت دام‌ها برای این قشر بسیار ضروری است؛ چراکه درآمد بسیاری از مردم این مناطق به دام‌هایشان وابسته است. در حال حاظر سیل‌زدگان زیادی در کمپ‌

پایش آنلاین وضعیت سدهای خوزستان در اتاق وضعیت آب‌وبرق؛ سدها پایدار و شایعات بی‌اساس است + فیلم

گروه استان‌ها ‌ـ متخصصان و کارشناسان نیز در تلاش هستند با استفاده از روش‌های علمی و نشان‌دادن موضوع با پیشرفته‌ترین ابزار روز آرامش را میان مردم حفظ کنند.

شهنازی: سهراب مرادی در بهترین وضعیت روحی قرار دارد

تهران- ایرنا- دبیرکل کمیته ملی المپیک با بیان اینکه سهراب مرادی قهرمان وزنه برداری جهان والمپیک اکنون وضعیت بسیار خوبی دارد، گفت: برنامه مناسب نظارتی و حمایتی برای مرادی تنظیم شده که تحت نظر فدراسیون پزشکی ورزشی در حال انجام است تا بیماری او عود نکند و از

آخرین وضعیت استان سیل زده خوزستان از زبان یکی از نمایندگان استان

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با اشاره به اینکه سیل آسیب جدی به استان وارد کرده است، گفت: از سراسر خوزستان همه بسیج شده‌اند و اقدامات لازم در حال انجام است. در اهواز ما بیشتر با مشکل فاضلاب روبه رو هستیم که به دلیل عدم وجود سیستم مناسب، فاضلاب به داخ

سد سیمره در وضعیت پایدار قرار دارد

ایلام - ایرنا - مدیر بهره برداری سدونیروگاه برق آبی سیمره گفت: سد سیمره هم اکنون در وضعیت پایدار قرار دارد.

اعزام تیم های بازرسی به شهرستانهای در معرض سیلاب/ وضعیت مناسب است

بیرجند _ مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی از اعزام تیم های بازرسی به شهرستان های در معرض سیلاب خبرداد و گفت: وضعیت کلی استان مناسب است و مردم همچنان توصیه ها را جدی بگیرند.

تشریح وضعیت هموطنان سیل زده خوزستان

کاظم دهقانی خبرنگار اعزلمی خبرگزاری صدا وسیمای یزد در ارتباطی وضعیت مناطق سیل زده خوزستان را تشریح کرد

مناسب‌ترین کاغذ دیواری را از ما بخواهید

کاغذ دیواری یکی از جدیدترین کالاهای لوکس ساختمانی محسوب شده و با انتخاب مناسب آن می‌توانید ظاهری بسیار شیک و متفاوت به خانه یا محل کار خود بدهید.

مدارس و دانشگاه‌های برخی شهرهای خوزستان تا روز دوشنبه تعطیل شد

اهواز ـ استاندار خوزستان از تعطیل بودن مدارس و دانشگاه‌های برخی شهرهای این استان به علت مشکلات ناشی از سیلاب تا دوشنبه هفته آینده خبر داد.

بررسی چالش‌های عمده مدیریت پایدار آب‌های زیرزمینی کشور

پژوهشکده مهندسی آب دانشگاه تربیت مدرس نشست یک روزه‌ای را با عنوان " مدیریت پایدار منابع آب زیرزمینی" بر گزار می‌کند که آشنایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان صنعت آب با وضعیت کنونی و چالش‌های عمده مدیریت پایدار آب‌های زیرزمینی کشور را هدف قرار داده ا

هزینه ساماندهی رودخانه‌ها بسیار کمتر از خسارت سیلاب است

رئیس مؤسسه تحقیقات آب گفت: در سالهای اخیر تخصیص بودجه‌های ساماندهی رودخانه بسیار قطره چکانی انجام شده اما امیدواریم امسال این هزینه که بسیار کمتر از خسارات سیل است به طور مناسب تخصیص یابد.

آخرین وضعیت شهرهای سیل‌زده آق‌قلا و گمیشان

نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون که آب از سطح شهرهای سیل زده گلستان خارج شده است نیاز است بازرسان از سازمان نظام مهندسی یا بنیاد مسکن مقاومت ساختمان‌ها را بررسی کنند.

بارشهای رگباری در خوزستان

بارش باران حوالی ظهر امروز برخی شهرهای استان خوزستان از جمله اهواز را فرا گرفته است.

مناسب‌ترین شهرهای ایران برای سفر انفرادی کدامند؟

مَد اکبرعامل ایجاد شرایط فوق‌العاده در آبادان، خرمشهر و شادگان شد

استاندار خوزستان به دلیل وقوع مَد اکبر وضعیت شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان را فوق‌العاده اعلام کرد.

تلاش برای پایدار نگه داشتن شبکه برق در شرایط سیلابی خوزستان+عکس

کارکنان صنعت برق برای پایدار نگه داشتن شبکه برق و وصل بودن مستمر جریان برق، باید از سیلاب‌ها گذشته و به این دکل‌ها و تأسیسات برقی رسیدگی کنند.

مشکل کمبود آب در شهرهای خوزستان وجود ندارد/آب شهر گوریه وصل شد

اهواز - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: هیچ شهری در استان خوزستان مشکل کمبود آب ندارد.

وضعیت سیل خوزستان وزیرکشور رابرای سومین باربه این استان کشاند

اهواز - ایرنا - وزیر کشور عصر روز چهارشنبه برای سومین بار در امسال تاکنون ، برای بررسی وضعیت سیل در خوزستان به این استان سفر کرد.