پشت پرده اخذ مجوز موسسه مالی از طریق یک استاندار

قاضی صلواتی خطاب به متهم گفت: شما یکجانبه به دادگاه می‌روی، به بازپرس، دادسرا و بانک مرکزی هرچه دلت خواست گفتی. شما به واسطه پدرخانمت که استاندار بندرعباس بوده با رابطه وارد دفتر آقای پورمحمدی می‌شوی و مجوز را می‌گیری.مطالب مرتبط

پشت پرده اخذ مجوز موسسه مالی از طریق یک استاندار

قاضی صلواتی خطاب به متهم گفت: شما یکجانبه به دادگاه می‌روی، به بازپرس، دادسرا و بانک مرکزی هرچه دلت خواست گفتی. شما به واسطه پدرخانمت که استاندار بندرعباس بوده با رابطه وارد دفتر آقای پورمحمدی می‌شوی و مجوز را می‌گیری.

وعده آقازاده یک استاندار برای اخذ مجوز از رئیس اسبق بانک مرکزی

متهم ردیف دوم موسسه غیرمجاز البرز ایرانیان اظهار داشت که امیرحسین آزاد مدعی شده است که می‌تواند برای این موسسه مجوز اخذ کند و آن را در جلسه استانداران کشور که رئیس کل بانک مرکزی در آن شرکت داشته پیگیری خواهد کرد.

اقدام آقای استاندار وقت برای جذب سپرده در موسسه مالی غیرمجاز پسرش

نماینده دادستان با اشاره به اظهارات شهود در خصوص نحوه سپرده‌گیری موسسه غیرمجاز البرز ایرانیان گفت: برخلاف ادعای امیرحسین آزاد، پدرش در این موسسه ایفای نقش می‌کرده است.

سرپرست موسسه مالی البرز ایرانیان: هیچ اشتباهی نکردم/بانک مرکزی به ما مجوز داده بود

متهم پرونده افساد در تعاونی البرز ایرانیان در دفاعیات شفاهی خود گفت: اساسا تخلفی نکردم نه اخلال و نه خیانت هیچ مالی را برای خودم برنداشتم و تمام تلاشم را برای حفظ اموال مردم کرده‌ام.

متهم ردیف اول دادگاه موسسات مالی فرزند استاندار سابق و داماد استاندار فعلی است

در چهارمین جلسه دادگاه چند موسسه مالی، نماینده دادستان به متهم ردیف اول این پرونده گفت: شما می‌گویید تمام سفرهای شخصی و خریدهایتان با پول‌های شخصی انجام شده است. شما این مبالغ را برای سفرهای خارجی از کجا آوردید؟

قاضی: متهم ردیف اول دادگاه موسسات مالی فرزند استاندار سابق و داماد استاندار فعلی است

در چهارمین جلسه دادگاه چند موسسه مالی، نماینده دادستان به متهم ردیف اول این پرونده گفت: شما می‌گویید تمام سفرهای شخصی و خریدهایتان با پول‌های شخصی انجام شده است. شما این مبالغ را برای سفرهای خارجی از کجا آوردید؟

دادگاه متهمان موسسه های مالی برگزار می شود

دادگاه متهمان چند موسسه مالی فردا به صورت علنی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار می شود

ردپای قتل در پرونده موسسه غیرمجاز البرز ایرانیان

در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده موسسه مالی غیرمجاز ایرانیان قاضی به ماجرای قتل در تجمعات سپرده گذاران این موسسه اشاره کرد

اعلام اسامی ۲۵ موسسه خصوصی دارای مجوز در سایت هلال احمر برای جذب کمک‌های مردمی

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی از اعلام اسامی ۲۵ موسسه خصوصی دارای مجوز در سایت هلال احمر برای جذب کمک‌های مردمی خبر داد.]]>

خرید 33 هزار متر جنگل توسط سرپرست موسسه مالی البرز ایرانیان با 5 برابر ارزش واقعی

سرپرست هیئت تسویه موسسه مالی و اعتباری البرز ایرانیان در بانک تجارت گفت: امیرحسین آزاد 33 هزار متر جنگل از قرار 150 هزار تومان را متری 10 میلیون تومان خرداری کرده است.

ادعای مالکیت مزرعه هزار هکتاری زعفران توسط مدیرعامل موسسه غیرقانونی ولی‌عصر

مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری غیرمجاز ولی‌عصر مدعی شد که هزار هکتار مزرعه زعفران در قائنات خراسان جنوبی خریداری و 30 میلیارد در آنجا سرمایه‌گذاری کرده است.

استاندار کرمان بر ساماندهی کودکان بی سرپرست تاکید کرد

کرمان- ایرنا- استاندار کرمان در جریان بازدید از موسسه خیریه آشیانه علی شهر کرمان ضمن قدردانی از متولیان این موسسه بر ساماندهی هر چه بهتر و بیشتر کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تاکید کرد.

ورود دامهای زنده به کشور از طریق مرز بازرگان+تصویر

به دنبال صدور مجوز ورود یک میلیون و 150 هزار راس دام زنده به کشور ؛ برای تنظیم بازار گوشت ، بخش اعظم این دامها از طریق مرز بازرگان وارد کشورمان خواهد شد .

۷ سال طول کشید تا وزارت علوم مجوز تدریس اقتصاد مالی اسلامی را صادر کند

استاندار خراسان رضوی: دولت به خوبی بحران مالی را مدیریت کرد

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی به خدمات قابل تقدیر استاندار پیشین این استان اشاره و بیان کرد: خراسان رضوی بحران مالی زیادی در ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید داشت که در آن دوره و پس از آن به خوبی مدیریت شد.

سومین جلسه محاکمه متهمان پرونده موسسات مالی فردا برگزار می‌شود

سومین جلسه محاکمه متهمان پرونده چهار موسسه مالی، فردا (دوشنبه) در شعبه چهارم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار می‌شود.

هرگونه ساخت و ساز اماکن گردشگری در حریم رودخانه اجتناب شود

یاسوج- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه سیلاب های اخیر در این استان، هرگونه ساخت و ساز اماکن گردشگری و تفریحی با مجوز و بدون مجوز در حریم رودخانه و مسیل ها ممنوع بوده و باید به جد از آن اجتباب شود.

استاندار کرمان: منابع مالی دولتی استان کرمان در شهرستان حمیدیه هزینه نمی‌شود

استاندار کرمان با بیان اینکه کمک‌های انجام شده در شهرستان حمیدیه از منابع مالی استان کرمان نیست و با کمک‌های مردمی انجام می‌شود گفت: قرار نیست منابع مالی دولتی استان کرمان در آنجا هزینه شود و جای نگرانی برای عده‌ای نیست.

متهم فرزند استاندار سابق و داماد استاندار کنونی است

نماینده دادستان تهران در خصوص متهم ردیف اول پرونده مؤسسه مالی البرز ایرانیان گفت: متهم فرزند استاندار سابق و داماد استاندار کنونی بندرعباس است.

پشت پرده حساب‌های بانکی مشکوک در یزد

مدیر کل امور مالیاتی استان یزد، تمام اهتمام این سازمان را تعامل با مودیان برای وارد آمدن کمترین فشار مالی ذکر کرد و تاکید کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی آماده همکاری در جهت رونق تولید خواهیم بود.