اعضای تیم ملی کاراته با وزیر رفاه و تعاون اجتماعی دیدار کردند

اعضای تیم ملی کاراته کشورمان به همراه کادر فنی و رئیس فدراسیون با وزیر رفاه دیدار و گفتگو کردند.مطالب مرتبط

حمایت وزیر تعاون و سرپرست تأمین اجتماعی از هروی و اعضای تیم ملی کاراته/ شریعتمداری کاراته‌کا شد + تصاویر

اعضای تیم ملی کاراته کشورمان صبح امروز با حضور در وزارت تعاون با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سرپرست سازمان تأمین اجتماعی دیدار کردند.

اعضای تیم ملی کاراته با وزیر رفاه و تعاون اجتماعی دیدار کردند

اعضای تیم ملی کاراته کشورمان به همراه کادر فنی و رئیس فدراسیون با وزیر رفاه دیدار و گفتگو کردند.

دیدار مسئولان کاراته کشور با وزیر رفاه

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون کاراته، سرمربی تیم ملی و جمعی از ملی پوشان این رشته با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفت وگو کردند.

دستور وزیر کار برای پیگیری مشکلات اشتغال اعضای تیم ملی کاراته کشور

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: موضوع اشتغال قهرمانان ورزشی ملی و بین المللی در شورای عالی اشتغال به ریاست رئیس جمهور و با همکاری وزارت ورزش و جوانان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال می شود .

کارکنان اداره کارحقوق سه روز خود را به سیل زدگان اهدا کردند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان ، سه روز حقوق خود را به سیل زدگان در استان های خوزستان، لرستان و گلستان اهدا کردند.

وزارت رفاه با تمام ظرفیت در خدمت سیل زدگان است

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مناطق سیل زده بر روند تسریع در کمک رسانی ها تاکید کرد.]]>

حسن شفیعی بازرس وزیر تعاون شد

با حکم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حسن شفیعی به عنوان «بازرس وزیر» منصوب شد

بررسی عزل و نصب‌های وزیر کار در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی عزل و نصب‌هایی که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام داده خبر داد.]]>

وزیر تعاون تذکری نگرفته است

تهران – ایرنا- یک مقام آگاه با تکذیب مخالفت رئیس جمهوری با انتصاب مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور، گفت: تذکری بابت این انتصاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داده نشده است.

بررسی موضوع اشتغال قهرمانان ملی و بین المللی در شورای عالی اشتغال

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: موضوع اشتغال قهرمانان ورزشی ملی و بین المللی در شورای عالی اشتغال به ریاست رئیس جمهور و با همکاری وزارت ورزش و جوانان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال می شود .

وزیر کار: مدیران جوان از تهدیدها و طعنه ها نترسند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امروز خط مقدم حرکت به سمت مدیریت عالی و میانی جوانان کشور، وزارت رفاه است گفت: مدیران جوان نباید در این راه از تهدیدها و طعنه ها بترسند.

وزارت تعاون ۱۵۰ خانه در مناطق سیل زده ایلام می سازد

ایلام - معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۵۰ خانه روستایی در مناطق سیل زده استان ایلام می سازد.

برنامه همکاری مشترک میان وزارت کار و یونیسف امضا شد

تهران- ایرنا- معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دفتر صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) برنامه همکاری مشترک در زمینه مطالعات مسائل کودکان و قشرهای آسیب پذیر را امضا کردند.

تعاون، تعاونی‌ها و سیل

معاون تعاون وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: آن چیزی که بسیاری از روستاهای گمیشان و خوزستان، فارس و لرستان را نگه داشت نه خاکریزهای دست‌ساز بلکه روحیه تعاونی بود که در کار جمعی داوطلبانه بر پایه اعتماد متقابل نمود پیدا کرد]]>

اعضای تیم ملی کاراته فردا راهی مراکش می‌شوند

روادید اعضای تیم ملی کاراته کشورمان برای سفر به مراکش و شرکت در لیگ جهانی کاراته وان صادر شد تا این تیم بامداد روز چهارشنبه عازم مراکش شود.

خبرهای خوش وزارت تعاون برای سیل‌زدگان/از طرح وفاق تا وام‌های قرض‌الحسنه

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح وفاق برای تسهیل خدمت رسانی به سیل زدگان اجرا می‌شود که در این طرح تسهیلاتی با اقساط بلند مدت و نرخ چهار درصد که سقف آن ۵۰ میلیون ریال است به سیل‌زدگان پرداخت می‌شود.

122 طرح تسهیلات اشتغال فراگیر دریافت کردند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 122 طرح در این استان ،سال گذشته 99 میلیارد و 845 میلیون ریال تسهیلات اشتغال فراگیر دریافت کردند.

موضوع اشتغال قهرمانان ورزشی در چه مرحله ای است

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: موضوع اشتغال قهرمانان ورزشی ملی و بین المللی در شورای عالی اشتغال به ریاست رئیس جمهوری و با همکاری وزارت ورزش و جوانان و وزارت تعاون دنبال می شود.

سرنوشت شغل‌های وعده داده شده در حوزه صنایع دستی و گردشگری

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزیر تعاون، کار و رفاع اجتماعی یک بار دیگر با موضوغ اشتغال‌زایی دیدار کردند؛ دیداری که وزیر کار درباره آن گفت: «موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد، بسیار مهم و حیاتی است که باید به تصمیم تبدیل و هرچه زودتر عمل

ایجاد بیش از ۶۰ هزار شغل در بخش تعاون طی سال ۹۷

بر اساس گزارش‌های به دست آمده از مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سال گذشته ۳۸۵۷ شرکت تعاونی جدید تاسیس شده که برای ۶۱۹۸۶ نفر شغل ایجاد کرده است.