شناسایی و رفع بستر‌های فساد و برخورد با مفسدان موجب اعتماد مردم است
مطالب مرتبط

شناسایی و رفع بستر‌های فساد و برخورد با مفسدان موجب اعتماد مردم است

حجت‌الاسلام رئیسی: صرف اعلام "خبر وقوع مفاسد" اعتماد زداست

رئیس قوه‌قضائیه گفت: صرف اعلام خبر وقوع مفاسد، نه تنها اعتمادساز نیست بلکه اعتماد زداست؛ آنچه سبب ایجاد اعتماد مردم به مقابله نظام با مفاسد می‌شود، اولاً شناسایی و رفع بسترهای فساد و ثانیاً برخورد قانونی و عبرت‌آموز با مفسدان است.

شناسایی و رفع بسترهای فساد سبب ایجاد اعتماد مردم می شود

رئیس قوه قضائیه «اصلاح روندها و بسترهای فسادزا» و «اعلام خبر برخورد با مفسدان» را دو مؤلفه اصلی برای ایجاد اطمینان در مردم نسبت به مقابله نظام جمهوری اسلامی با مفاسد دانست.

صرف اعلام خبر وقوع فساد برای مردم اعتمادساز نیست

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه صرف اعلام خبر وقوع فساد برای مردم اعتمادساز نیست، "اصلاح روندها و بسترهای فسادزا" و "اعلام خبر برخورد با مفسدان" را دو مولفه اصلی برای ایجاد اطمینان در مردم نسبت به مقابله نظام جمهوری اسلامی با مفاسد دانست.

مرادی: به جای فردوسی پور و مهران مدیری با مفسدان برخورد شود

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حواشی برنامه 90 و موضوعات مطرح شده اخیر در خصوص برنامه دورهمی مدعی شد: این صداها برخاسته از مردم است. به جای برخورد با صداهای پاک و شخصیت‌های مردمی با مدیران مفسد برخورد شود.

باید با فساد در هر سطحی برخورد جدی شود

پیشوا- نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با فساد در هر سطحی برخورد جدی شود.

اعتماد مردم را با «قانون مداری» و «کارآمدی» جلب کنید

رئیس حراست کل شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اعتماد مردم را با «قانون مداری» و «کارآمدی» جلب کنید گفت: با تمام توان با ریشه‌های فساد که به گسست اجتماعی در جامعه دامن زده، مبارزه می‌کنیم.

مقصران در سیل شناسایی شوند

تهران-ایرنا- نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی درخواست کرد که مقصران اصلی در سیل اخیر کشور شناسایی و با آنان برخورد جدی شود.

نیروهای مسلح، محبوب و مورد اعتماد مردم هستند

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: نیروهای مسلح، محبوب و مورد اعتماد ملت ایران هستند و اقتدار و توانمندی این نیروها موجب امنیت و آرامش کشور است.

لزوم شناسایی و برخورد با عوامل قاچاق/تعرفه های گمرکی بازنگری شود

سنندج – استاندار کردستان بر لزوم شناسایی گروه ها و عوامل قاچاق در این استان تاکید کرد و گفت: ریشه یابی در مقابله با معضل قاچاق ضروری است و باید با گروه ها و عوامل موثر در قاچاق برخورد شود.

مهمترین ماموریت امسال ما برخورد شدید با متصرفین حریم رودخانه‌ها است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: مهمترین ماموریت سال 98 شرکت آب منطقه خراسان رضوی برخورد شدید با متجاوزینی است که با تصرف حریم و بستر رودخانه ها هم اموال عمومی را غصب و خطرات زیادی برای مردم ایجاد کرده اند.

کاربری ١٣٨هکتار از زمین های ملی بستک شناسایی شد

بندرعباس-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بستک گفت: به منظورتسهیل و ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌ گذاری جوامع محلی و اشتغالزایی پایدار در منطقه، قابلیت ١٣٨هکتار از زمین های ملی شناسایی شد.

اعتماد مردم سرمایه ارتش/ خدمت خالصانه نیروهای مسلح به سیل‌زدگان

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، با تاکید بر اینکه اعتماد و افتخار مردم سرمایه ارتش است، گفت: امروز مردم سیل‌زده از امدادرسانی ارتش رضایت کامل دارند.

هرگونه تصرف در حریم و بستر رودخانه‌های آذربایجان‌غربی غیرقانونی است

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: ‌هرگونه دخل و تصرف در حریم و بستر رودخانه‌ها و مسیل‌ها غیر قانونی بوده و برخورد لازم صورت می‌گیرد.]]>

شناسایی ۲۴ شایعه‌کننده فضای مجازی در خصوص سیل

رئیس پلیس فتا استان خوزستان از شناسایی و معرفی ۲۴ نفر از کاربران فضای مجازی که با پخش اخبار منحرف و شایعات مربوط به سیل موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند، خبر داد.

مردم به هر ندایی که برای کمک می آید اعتماد دارند

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم به هر ندایی که برای کمک می آید اعتماد دارند که باید برای این موضوع فکری شود و چاره ای اندیشیده شود.

اعتماد مردم مهمترین سرمایه آموزش و پرورش است

بوشهر- ایرنا- فرماندار تنگستان گفت: مردم فرزندان خود که مهمترین سرمایه آنها به شمار می رود را به آموزش و پرورش سپرده اند به همین دلیل بزرگترین سرمایه آموزش و پرورش اعتماد مردم است.

بستر رودخانه‌ای که راه ارتباطی ۱۸ روستاست!

از تاریخ ۲۷ اسفند سال ۹۷ بارش باران‌های سیل آسا در خراسان شمالی، آغاز و موجب جاری شدن سیل در نقاط مختلف این استان شد.

اقدام ترامپ موجب افزایش همبستگی ملی شد

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: اقدام ترامپ در قرار دادن نام ترامپ در لیست گروه‌های تروریستی موجب افزایش همبستگی ملی شد و حاکمیت هم باید نهایت استفاده را از این یکپارچگی ملی داشته باشد.

مسئولان در مواجهه با مردم مناطق سیل‌زده سعه‌ صدر داشته باشند

خرم آباد - ایرناپلاس - نماینده خرم‌آباد درمجلس شورای اسلامی به مسئولان توصیه اکید کرد که در مواجهه با مردم عصبانی در مناطق سیل‌زده، سعه‌صدر داشته باشند و با برخورد نامناسب موجب عصبانیت بیشتر آنها نشوند.