بررسی درخواست تمدید مصوبه تأمین اعتبار مورد نیاز پروژه آب و فاضلاب تهران
مطالب مرتبط

اعتبار ۲۸۰ میلیون دلاری برای پروژه های فاضلاب شهری مازندران

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو گفت :280 میلیون دلار از محل بانک توسعه اسلامی برای پروژه های فاضلاب شهری مازندران تصویب شد.

تخصیص اعتبار برای تشکیل کلاس درس سیل‌زدگان

حداقل‌های مورد نیاز برای تشکیل کلاس درس موقت دانش آموزان به استان‌های سیل زده ارسال شده است و برای تأمین نیاز‌های آموزشی هیچ مشکلی وجود ندارد

تخصیص 70 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های آبفای روستایی

انزلی-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از تخصیص 70 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه های آبرسانی به روستاهای گیلان توسط دولت تدبیر و امید در سال گذشته خبرداد.

تامین اعتبار مورد نیاز شرکتهای دانش بنیان از سوی مجلس پیگیری شود

قزوین- رئیس پارک علم و فنآوری امام خمینی استان قزوین گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز شرکت های دانش بنیان از سوی نمایندگان مجلس می توان شعار رونق تولید را با سرعت بیشتری محقق کرد.

«تأمین کسری بودجه تغذیه» در دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی شد

موضوع بررسی وضعیت منابع مالی مورد نیاز حوزه تغذیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سیزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی شد.

طراحی سیستم فاضلاب اهواز بازنگری می شود

تهران - ایرنا - معاون راهبری و نظارت بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: طراحی سیستم فاضلاب اهواز با توجه به مشکلات فاضلاب این شهر که در سیل اخیر نمایان شد، به بازنگری نیاز دارد و پس از فروکش سیلاب در این زمینه اقدام می شود.

شورای شهر تهران منتظر گزارش عملکرد آب و فاضلاب است

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورا منتظر دریافت گزارش عملکرد یک و سال نیم گذشته آب و فاضلاب پایتخت در حوزه بازسازی تاسیسات و پیشرفت پروژه ها است.

مقام وزارت نیرو: طراحی سیستم فاضلاب اهواز بازنگری می شود

تهران- ایرنا- معاون راهبری و نظارت بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تاکید کرد با توجه به مشکلات فاضلاب شهر اهواز که در سیل اخیر نمایان شد، «طراحی این سیستم به بازنگری نیاز دارد و بعد از فروکش سیلاب در این زمینه اقدام می شود.

نامه رحمانی‌فضلی به زنگنه/ تاکید بر تأمین سوخت مورد نیاز مناطق سیل‌زده

یک مسئول خراسان شمالی: اجرای 115 پروژه آموزشی ناتمام مانده است

بجنورد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: اکنون در این استان، 115 پروژه عمرانی آموزشی ناتمام است که تکمیل آن 1400 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

مشکلی در تامین نقدینگی پروژه راه‌آهن اردبیل وجود ندارد

قائم‌مقام معاونت ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌های وزارت راه و شهرسازی گفت: با توجه به تامین اعتبارات مورد نیاز مشکلی در زمینه نقدینگی اجرای پروژه راه‌آهن اردبیل نداریم و براساس پیشرفت فیزیکی پروژه تزریق اعتبارات انجام می‌شود.

پوشش روستاییان سیل زده در صورت تامین اعتبار برای کمیته امداد

معاون حمایت از خانواده کمیته امداد با اشاره به اینکه پوشش روستاییان سیل زده در کمیته امداد با تامین اعتبار اجرایی می شود، گفت: جلسه ای در مورد چگونگی اجرای این مصوبه برگزار می شود.

خطیر: پول تمدید قرارداد پاتوسی فراهم شده است / از بازگشت ابراهیمی اطلاعی ندارم

معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران گفت اگر مبلغ مورد نظر برای تمدید قرارداد آیاندا پاتوسی پرداخت شود او مشکلی برای تمدید نخواهد داشت.]]>

۲۸۰ میلیون دلار برای پروژه های فاضلاب شهری مازندران تصویب شد

ساری - معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو از تصویب ۲۸۰ میلیون دلار از محل بانک توسعه اسلامی برای پروژه های فاضلاب شهری استان مازندران خبر داد.

تخصیص اعتبار پروژه های بنیاد شهید در این شهرستان ضروری است

اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد بر ضرورت تخصیص اعتبار برای اجرای پروژه های مربوط به جامعه ایثارگری و بنیاد شهید این شهرستان تاکید کرد.

مبارزه با ملخ‌ها در بوشهر نیازمند تامین اعتبار

معاون سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه مبارزه با ملخ‌های صحرایی مهاجم ادامه دارد، عنوان کرد: برای ادامه‌ی عملیات مبارزه با ملخ‌های صحرایی ۱۵ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

پشه و بوی بد تا زمان عدم استفاده از پساب فاضلاب یزد ادامه دارد

یزد ـ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: تا زمانی که پساب تصفیه خانه فاضلاب یزد مورد استفاده قرار نگیرد و آب از حالت رکود خارج نشود، مشکل پشه و بوی نامطبوع وجود خواهد داشت.

کم کاری در تأمین کالاهای اساسی ماه رمضان قابل چشم پوشی نیست

یاسوج- ایرنا- رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه کم کاری و سهل انگاری از سوی متولیان امر در تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم این استان در ماه رمضان امسال قابل چشم پوشی نیست.

رئیس‌کل دادگستری گلستان: انفجارهای سپاه در مناطق سیل‌زده با مصوبه شورای تأمین استان بود

گروه‌ استان‌ها ــ رئیس‌کل دادگستری گلستان با انتقاد از برخی اظهارنظرهای غیرمسئولانه درباره اقدامات نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه در مناطق سیل‌زده استان گفت: تمامی اقدامات سپاه و ارتش در مناطق سیل‌زده با مصوبه شورای تأمین استان بوده است.

‌‌اعتبار مصوب بزرگراه اهر ـ تبریز در سال‌ جاری 25 میلیارد تومان است

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت زیربناهای حمل و نقل کشور، از تامین قیر مورد نیاز آسفالت بزرگراه اهر-تبریز خبر داد، گفت: اعتبار مصوب سال 98 بزرگراه اهر-تبریز 25 میلیارد تومان است.