بیش از ۱۳ تُن انواع مواد مخدر و روان‌گردان کشف شد
مطالب مرتبط

کشف بیش از ۱۳ تن مواد مخدر طی ۷ روز

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از ۱۳ تن انواع مواد مخدر و روان‌گردان در کشور در هفت روز گذشته خبر داد.

بیش از ۱۳ تُن انواع مواد مخدر و روان‌گردان کشف شد

مواد مخدر تهدیدگر سرمایه‌های اجتماعی

رئیس کل دادگستری قزوین گفت: با وجود افزایش چند برابری انواع مواد مخدر در جامعه، کمبود‌های زیادی برای مقابله با مواد مخدر احساس می‌شود.

متلاشی شدن 2 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در البرز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 950 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 113 درصد رشد داشته است.

1.9 تن انواع مواد مخدر در جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و 927 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 2 عملیات موفق آمیز پلیس در این استان کشف شد.

1.9 تن انواع مواد مخدر در جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و 927 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 2 عملیات موفق آمیز پلیس در این استان کشف شد.

297 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان سمنان کشف شد

فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 297 کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر در این استان خبر داد.

بیش از 210 کیلوگرم انواع مواد مخدر در فردیس کشف شد

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: در اجرای طرح نوروزی سال 98 مقدار 210 کیلو و 857 گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شد.

یک هزارو 950 کیلوگرم مواد مخدر در البرز کشف شد

کرج - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزارو 950 کیلوگرم انواع مواد مخدر دراین استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 113 درصد رشد داشته است.

یک هزار و 950 کیلوگرم مواد مخدر در البرز کشف شد

کرج - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 950 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 113 درصد رشد داشته است.

قاچاق گسترده قرص‌های روان گردان به عربستان

سازمان امنیت عمومی لبنان از کشف و ضبط ۸۱۴ هزار عدد قرص روان گردان به مقصد عربستان سعودی خبر داد.

میانگین سن شروع مصرف مواد مخدر در کشور به 15 سال رسیده است

تهران- ایرنا- معاون دفتر سلامت روان، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت گفت: میانگین سن شروع مصرف مواد مخدر در کشور نسبت به گذشته کاهش یافته و به 15 سال رسیده است و شاید موضوع کنجکاوی در سن نوجوانی یا باورهای غلط درباره مصرف برخی مواد مخدر باعث این موضوع شده ب

مواد مخدر علت ۵۵ درصد طلاق‌ها و ۷۰ درصد جرایم زندانیان است

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه مواد مخدر و اعتیاد در رأس آسیب‌های اجتماعی قرار دارند، گفت: مواد مخدر علت بیش از ۵۵ درصد طلاق‌ها در کشور است.

پیش نویس اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر به مجمع رفت

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد: پیش نویس وضع قوانین جدید برای مبارزه با برخی مواد مخدر صنعتی و نیز مواد مخدری مانند گل و اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفته است.

کشف یک کیلو گرم مواد مخدر در مخفیگاه متهم

رئیس کلانتری تهران نو از دستگیری یک خرده فروش حرفه‌ای مواد مخدر و کشف یک کیلو مواد مخدر از مخفیگاهش خبر داد.

شناسایی ۷۰ سایت و کانال فروش مواد مخدر/ دستگیری ۲۰ هزار خرده فروش از اطرف مدارس

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف ۶٨۵ تن مواد مخدر و جمع آوری ۲۵ هزار معتاد متجاهر در سال گذشته در کشور خبر داد.

9 کیلو گرم مواد مخدر در یاسوج کشف شد

یاسوج- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 9 کیلو گرم مواد مخدر از یک خودروی سواری پژو در محور شیراز به یاسوج مرکز این استان کشف و ضبط شد.

کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم مواد مخدر طی عملیات مشترک پلیس دزفول و اندیمشک

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان از کشف ۴۴ کیلو و ۴۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک طی عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های دزفول و اندیمشک خبر داد.]]>

خودرو قاچاقچیان با شلیک پلیس دامغان متوقف شد/ کشف یک‌تن مواد مخدر

سمنان-فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه خودرو قاچاقچیان با شلیک پلیس حوالی دامغان و محور خاکی طرود متوقف شد، گفت: از این دو خودرو یک‌تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

کاهش رشد مواد مخدر صنعتی در کشور؛ علت افزایش گرایش جوانان به "گل"

رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر از کاهش رشد مصرف مواد مخدر صنعتی شیشه و کراک در کشور خبر داد.