تأمین نیازهای درمانی ایثارگران سیل‌زده خوزستان

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: وسایل توان‌بخشی، تشک‌های مخصوص و دستگاه‌های کمک تنفسی به صورت تنخواه در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان قرار گرفت.مطالب مرتبط

تأمین نیازهای درمانی ایثارگران سیل‌زده خوزستان

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: وسایل توان‌بخشی، تشک‌های مخصوص و دستگاه‌های کمک تنفسی به صورت تنخواه در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان قرار گرفت.

معاون بنیاد شهید: نیازهای درمانی ایثارگران در مناطق سیل‌زده تامین شده است

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و عضو ستاد مدیریت بحران بنیاد این در ادامه بازدید این ستاد از مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: خوشبختانه مشکل درمانی و بیماری عفونی و مسری خاصی مشاهده نشده است و وسایل توان‌بخشی، تشک‌های مخصوص و دستگاه‌های کمک تن

خط هوایی آنی کرمان - خوزستان برقرار شد

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: با توجه به اعلام مدیران استان خوزستان مبنی بر تأمین نیازهای آنی سیل زدگان شهرستان حمیدیه، یک خط هواپیمایی موقت بین کرمان و خوزستان برقرار شد.

نیازهای مردم با تصمیمات جزیره‌ای تأمین نمی‌شود

یک عضو اتاق بازرگانی ایران معتقد است برای تأمین نیازهای مردم و کاهش قیمت کالاهای اساسی، باید داده‌های مصرفی خانوار لحاظ شود و تصمیم‌های جزیره‌ای راه به جایی نخواهد برد.

تامین نیازهای فرهنگی سیل‌زدگان به‌اندازه خوراک و پوشاک اهمیت دارد

مژگان شیخی گفت: همان اندازه که تأمین خوراک و پوشاک کودکان سیل‌زده مهم است، تأمین نیازهای فرهنگی و روانی آنها هم ضروری است. چون افسردگی‌ در سنین پایین تمام زندگی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

44 هزار نفر از جامعه آماری ایثارگران استان مرکزی زیرپوشش بیمه‌ای قرار دارند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: هم اکنون 250 مرکز درمانی در نقاط مختلف استان با حمایت بیمه دی به جامعه ایثارگران استان خدمات درمانی و پزشکی ارائه می‌کنند، 44 هزار نفر از جامعه آماری ایثارگران استان تحت پوشش بیمه‌ای قرار دارند.

سفر معاون بهداشت بنیاد شهید به کرمانشاه و رسیدگی به ایثارگران

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در استان کرمانشاه ضمن دیدار با ایثارگران آسیب‌دیده در سیل این استان، مشکلات و مسائل درمانی و بهداشتی آن‌ها را مورد بررسی قرار داد.

تکمیل طرح حذف دفترچه‌های درمانی در سال 98

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: در 3 سال گذشته در تمامی مراکز درمانی ملکی این سازمان، نسخه الکترونیک صادر و دفترچه درمانی حذف شد اما در سال 98 مصمم به تکمیل این طرح هستیم و در این راستا نسخ الکترونیک در سراسر کشور به یکدیگر مرتبط می‌شوند.

سال گذشته چه تعداد شغل برای ایثارگران ایجاد شد؟

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:در استان خوزستان 110 نفر از جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از شهرهای سوسنگرد، حمیدیه و سایر مناطق سیل‌زده استان در مجموعه فرهنگی طلاییه بنیاد اهواز اسکان موقت داده شدند.

ارسال 10 تن اقلام درمانی به خوزستان/تعرفه دولتی بیمارستان‌ها تغییر نخواهد کرد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به ارسال 10 تن اقلام درمانی مورد نیاز استان خوزستان، اضافه کرد: با توجه به دولتی بودن بنیاد شهید مبنی بر مالکیت سهمی از بیمارستان امام خمینی، تغییر تعرفه درمانی از دولتی به خصوصی ممکن نیست.]]>

سفر معاون بنیاد شهید برای بررسی وضعیت ایثارگران آسیب‌دیده خوزستان

معاون توسعه و مدیریت منابع و رئیس ستاد مدیریت بحران بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون بهداشت و درمان بنیاد و جمعی از مسئولان بنیاد برای بررسی وضعیت ایثارگران آسیب‌دیده در سیل اخیر عازم استان خوزستان شدند.

هزار و 35خدمت بهداشتی و درمانی به سیل زدگان خوزستان ارایه شد

تهران - ایرنا - معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: هزار و 35 مورد خدمت بهداشتی و درمانی به سیل زدگان خوزستان در روز دوشنبه ارایه شد.

دیدار معاون بهداشت و درمان بنیاد با ایثارگران سیل‌زده کرمانشاه

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئول کارگروه بهداشت و درمان ستاد مدیریت بحران بنیاد با حضور در استان کرمانشاه ضمن دیدار با ایثارگران آسیب‌دیده در سیل این استان، مشکلات و مسائل درمانی و بهداشتی آن‌ها را مورد بررسی قرار داد.

تدابیر ستاد مدیریت بحران بنیاد شهید خوزستان برای مقابله با خسارات وارده به ایثارگران

ستاد مدیریت بحران بنیاد خوزستان به منظور بررسی ابعاد خسارات وارده به ایثارگران، تشکیل جلسه داد.

بکارگیری بیش از پنج هزار نفر از پلیس در تأمین امنیت، امداد و نجات سیل‌زدگان خوزستان

جانشین فرمانده ناجا تاکید کرد: بیش از پنج هزار نفر از کارکنان استان خوزستان به صورت مستقیم برای تأمین امنیت، امداد و نجات، کمک به ایجاد سیل بندها بکارگیری شدند]]>

70 درصد از نیازهای دارویی جمهوری نخجوان را ایران تامین می‌کند

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نخجوان گفت: با تلاش متولیان امور بهداشت و درمان و دستگاه دیپلماسی کشورمان 70 درصد از نیازهای دارویی جمهوری خودمختار نخجوان را ایران تأمین می‌کند.

تأمین داروی بیماران تالاسمی سیل‌زده خوزستان

مدیرعامل انجمن تالاسمی خوزستان با اشاره به از دست رفتن داروی برخی بیماران تالاسمی در جریان سیل، گفت: داروهای بیماران تالاسمی مناطق سیل‌زده تأمین شده است.

جهاد کشاورزی استان تهران مکلف به تأمین و ارسال علوفه دام‌ها به خوزستان شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از تکلیف جهاد کشاورزی استان تهران نسبت به تأمین و ارسال نیاز علوفه دام‌ها در مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد.

خوزستان| در سیل اخیر به نیازهای زنان و کودکان در بحران توجه شد

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: اکنون به مسائل و نیازهای زنان و کودکان در بحران توجه می‌شود که شاید سال‌های گذشته به آن توجه نمی‌شد.

بیمه شدگان مناطق سیل زده نگران دفترچه‌های بیمه‌شان نباشند

مدیرکل نامنویسی و حساب‌های انفرادی تأمین اجتماعی گفت: تمامی مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی بدون نیاز به دفترچه بیمه و منحصراً با ارائه کد ملی خدمات درمانی را ارائه می‌کنند.