چراغ سبز کمیسیون اجتماعی مجلس به احیای سازمان جوانان

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره رأی موافق کمیسیون اجتماعی مجلس به طرح احیای سازمان جوانان، گفت: امیدواریم نمایندگان در صحن علنی مجلس نیز با همین جدیت به طرح مذکور رای دهند.مطالب مرتبط

چراغ سبز کمیسیون اجتماعی مجلس به احیای سازمان جوانان

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره رأی موافق کمیسیون اجتماعی مجلس به طرح احیای سازمان جوانان، گفت: امیدواریم نمایندگان در صحن علنی مجلس نیز با همین جدیت به طرح مذکور رای دهند.

طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش در کمیسیون اجتماعی تصویب شد

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از تصویب طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان در این کمیسیون خبر داد.

تشکیل سازمان ملی جوانان تسریع در امور این قشر است

شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان بروجن و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان در این کمیسیون گفت: این مساله باعث تسریع در امور جوانان است.

دولت از تفکیک سازمان ملی جوانان حمایت می‌کند

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: دولت حامی تفکیک سازمان ملی جوانان است و اکنون با توجه به تصویب در کمیسیون اجتماعی مجلس منتظر رای این لایحه در صحن علنی هستیم .

تصویب استقلال سازمان ملی جوانان در کمیسیون اجتماعی مجلس

رای مثبت کمیسیون اجتماعی مجلس به جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش

معاون امور جوانان از رای مثبت نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به طرح جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش خبر داد.

رای مثبت کمیسیون اجتماعی مجلس به جدایی معاونت «جوانان» از وزارت ورزش

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از رای مثبت نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس به طرح جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش خبر داد.

بررسی طرح انتزاع معاونت جوانان از وزارت ورزش در صحن علنی مجلس

معاون ساماندهی امور جوانان وزرات ورزش گفت: کمیسیون اجتماعی مجلس با کلیات طرح تفکیک معاونت جوانان از وزارت ورزش و جوانان موافقت کرده و جزئیات این طرح برای بررسی به صحن علنی مجلس خواهد رفت.

بررسی تاسیس مجدد نهاد مستقل برای ساماندهی امور جوانان در مجلس

اراک- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان درمجلس گفت: برای تفکیک وزارت ورزش و جوانان و تأسیس مجدد سازمان مستقل برای امور جوانان، طرحی درمجلس تهیه شده که به تصویب کمیسیون اجتماعی نیز رسیده است.

یک پژوهشگر: بهترین گزینه برای ادغام امور جوانان، وزارت کشور است

اصفهان - ایرنا- یک پژوهشگر امور جوانان با اشاره به تصویب جداسازی امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نقش ستادی امور جوانان، بهترین گزینه برای ادغام امور جوانان، دستگاهی با ویژگی حاکمیتی و نظارتی مانند وز

ایجاد سازمان ملی جوانان اقدامی در جهت سیاست‌های کلی نظام است

تهران-ایرنا- عضو هیات رییسه فراکسیون جوانان مجلس، از تلاش نمایندگان مجلس برای تشکیل سازمان ملی جوانان در راستای تحقق سیاست‌های کلی نظام مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان و خروج این حوزه از اقدامات جزیره‌ای خبر داد و گفت: این طرح به منظور تشکیل سازمان ملی جو

توسعه استارت‌آپ‌ها توسط سازمان جوانان برای کاهش آسیبهای اجتماعی

همزمان با هفته جوان، برای تشریح ساختار فعالیت های سازمان جوانان هلال احمر و نقش جوانان در این نهاد، به گفتگو با رئیس سازمان جوانان این نهاد در خبرگزاری مهر نشستیم.

بررسی عزل و نصب‌های وزیر کار در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی عزل و نصب‌هایی که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام داده خبر داد.]]>

آذربایجان شرقی| نهاد مستقلی برای رسیدگی به مسائل جوانان نداریم

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: هدفمان این است که مباحث جوانان به صورت تخصصی‌تر و متمرکزتر پیگری شود. در کمیسیون اجتماعی به این موضوع رأی دادیم و امیدوارم در مجلس نیز رأی بیاورد. در حال حاضر نهاد مستقلی برای رسیدگی به مسائل حوزه جوانان نداریم.

مشارکت اجتماعی جوانان با ایجاد سازمانهای مردم نهاد افزایش یافت

اصفهان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان گفت: با تشکیل سازمان های مردم نهاد مشارکت اجتماعی جوانان این استان افزایش یافت به طوری که آنان برای رفع نیازهای اجتماعی جامعه و همنوعان خود پیشتاز شدند.

بهره مندی از ظرفیت جوانان تکلیف است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: دستگاه ها، ادارات و سازمان ها مکلفند از ظرفیت جوانان در قالب مشاور و سازمان های مردم نهاد استفاده کنند.

7 وزیر هفته آینده به کمیسیون های تخصصی مجلس می روند

تهران-ایرنا- وزیران اطلاعات، آموزش و پرورش، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی هفته آینده برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان مجلس در کمیسیون های تخصصی حضور می یابند.

بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راه مردم و مسئولان است

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری چراغ راه مسئولان در خدمات رسانی هر چه بیشتر به ملت است.

ورود به مسائل اجتماعی در احیای دریاچه ارومیه مهم‌تر از مسائل سازه‌ای است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که مجموعه اقدامات دولت در راستای احیای دریاچه ارومیه بیشتر سازه‌ای بوده است، گفت: ورود به مسائل اجتماعی بسیار مهم‌تر از مسائل عمرانی و سازه‌ای است و معتقدم تا زمانی که به موضوعات اجتماعی و فرهن

طرح اقدام مقابله به مثل با آمریکا در جلسه فردا مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ارجاع مواد طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی آمریکا به این کمیسیون برای بررسی بیشتر گفت که این طرح در جلسه امروز کمیسیون با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف مورد ب