همه چیز درباره اوراق تسهیلات مسکن/تسه‌ها تا دو سال اعتبار دارند

معاون فرابورس با تشریح جزئیات خرید اوراق تسهیلات مسکن، گفت: آخرین اوراقی که در حال حاضر در فرابورس وجود دارد، اوراق مربوط به اسفند ۹۷ است که تا اسفند ۹۹ قابل معامله است.مطالب مرتبط

همه چیز درباره اوراق تسهیلات مسکن/تسه‌ها تا دو سال اعتبار دارند

معاون فرابورس با تشریح جزئیات خرید اوراق تسهیلات مسکن، گفت: آخرین اوراقی که در حال حاضر در فرابورس وجود دارد، اوراق مربوط به اسفند ۹۷ است که تا اسفند ۹۹ قابل معامله است.

آخرین نرخ خرید وام مسکن

قمیت اوراق تسهیلات مسکن در این هفته نسبت به هفته‌های گذشته چندان فرقی نکرده است؛ به طوری که هر ورق از اوراق تسهیلات مسکن حدود ۵۰ هزار تومان معامله شد.

کاهش خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن در سال ۹۷

گزارش ها نشان می دهد در سال ۹۷، هزار و ۱۸۷ میلیارد تومان اوراق تسهیلات مسکن خرید و فروش شد که نسبت به سال ۹۶ کاهش ۷ درصدی داشته است.

هزینه وام مسکن ۱۲ میلیون شد

قیمت هر ورق از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن حدود ۵۰ هزار تومان است؛ به طوری که هزینه وام مسکن به علاوه هزینه وام جعاله برای زوج های تهرانی ۱۲ میلیون تومان می‌شود.

پرداخت اعتبار معیشتی به مناطق سیل زده در حال انجام است

آق قلا- معاون بازسازی بنیاد مسکن کشور گفت: پرداخت اعتبار معیشتی از هم اکنون آغاز شده و تسهیلات مسکن هم به محض تعیین و تکلیف بیمه ها پرداخت می شود.

سقوط آزاداوراق تسهیلات مسکن/ورودنرخ به کانال۴۰هزارتومان پس از۴سال

بازار مسکن هر سال در فروردین ماه درگیر خواب بهاری است اما امسال افت معاملات گویا بیش از سالهای قبل است چرا که قیمت اوراق تسه برای اولین بار در چهار سال گذشته به کانال ۴۰ هزارتومان سقوط کرد.

پرداخت ۲۰ میلیون تومان تسهیلات جعاله مسکن بدون سپرده تا پایان خرداد

رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک مسکن از تمدید پرداخت ۲۰ میلیون تومان تومان تسهیلات بدون سپرده به عنوان تسهیلات مکمل خرید مسکن خبر داد.]]>

پرداخت 63 میلیارد تومان تسهیلات به 520 طرح در حوزه جوانان

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید درباره تسهیلات اشتغالزایی گفت:از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تا پایان سال 97 در حوزه جوانان تعداد 349 هزار و 267 فقره تسهیلات اشتغال به اعتبار 2 هزار و 109 میلیارد و 283 میلیون ریال پرداخت کرده است.

تسهیلات بانک مسکن در مرز ۲۰ هزار میلیارد تومان

بانک مسکن در سال ۹۷ موفق شد نزدیک به ۲۰ هزار میلیارد تومان انواع تسهیلات پرداخت کند که بیش از ۹۰ درصد آن در بخش مسکن و ساختمان بوده است

اقدامات بنیاد مسکن مازندران در مناطق سیل زده

مدیر کل بنیاد مسکن مازندران: تا کنون به 4هزارو 200 نفر تسهیلات معیشتی بلاعوض و 450 نفر تسهیلات تعمیرات واحدهای مسکونی پرداخت شد.

۹۰میلیارد ریال تسهیلات وام برای مقاوم سازی مسکن روستایی پرداخت شد

شادگان_رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شادگان گفت: سال گذشته ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات وام برای مقاوم سازی مسکن روستایی این شهرستان پرداخت شد.

پرداخت وام 20 میلیون تومانی تعمیر مسکن بدون سپرده تمدید شد

بانک مسکن از تمدید پرداخت تسهیلات 20 میلیون تومانی تعمیر مسکن بدون سپرده به عنوان تسهیلات مکمل خرید مسکن خبر داد.

مسکن امید چه تفاوتی با مسکن مهر دارد؟/انبوه‌سازی منتفی است

یک مقام مسئول گفت: نقش دولت در مسکن امید، عمدتاً نقش حمایتی مانند اعطای تسهیلات ارزان قیمت و تخفیف در انشعابات است و واحدها را مالکان واحدهای فرسوده می‌سازند.

مرحله دریافت تسهیلات مسکن سیل زدگان سیمرغ

سیلزدگان سیمرغ به مرحله دریافت تسهیلات ساخت و تعمیر مسکن رسیدند.

ساخت مسکن جوانان و پرداخت تسهیلات ازدواج در اولویت کاری باشد

بجنورد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی بر ساخت مسکن ویژه جوانان در هر شهرستان، ایجاد زمین‌های ورزشی و پرداخت به موقع تسهیلات ازدواج جوانان تاکید کرد.

تمدید پرداخت ۲ وام جعاله و بدون سپرده ۲۰ میلیونی مسکن تا آخر بهار

رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک عامل بخش مسکن، از تمدید پرداخت ۲ نوع تسهیلات ۲۰ میلیون تومان بدون سپرده خرید مسکن و جعاله مسکن تا پایان خرداد ۹۸ خبر داد.

معرفی ضامن،مشکل جذب تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی درزنجان

زنجان - ایرنا - نداشتن ضامن کارمند و نپذیرفتن تضامین زنجیره ای توسط بانک های عامل مهمترین مانع جذب تسهیلات نوسازی و مقاوم سازی مسکن برای متقاضیان در روستاهای استان زنجان به شمار می رود که حل این مساله نیازمند همکاری بانک ها و درک شرایط روستائیان توسط تصمی

89 درصد تسهیلات روستایی مرکزی نسبت به اعتبار تخصیصی محقق شد

اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: 89 درصد از تسهیلات مشاغل روستایی این استان در سال 97 نسبت به اعتبار تخصیصی محقق شد.

آمادگی کامل بنیاد مسکن برای آغاز عملیات اجرایی در واحدهای آسیب‌دیده از سیل

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: بنیاد مسکن برای آغاز عملیات ساختمانی واحدهای خسارت دیده آمادگی کامل دارد. کمک‌های بلاعوض و تسهیلات بانکی آماده پرداخت است.

جزئیات مصوبه شورای پول و اعتبار/ عملیات بازار باز تصویب شد

شورای پول و اعتبار به بانک مرکزی اجازه داد که نسبت به انجام عملیات بازار باز (خرید و فروش اوراق مالی اسلامی منتشره توسط دولت و وثیقه گیری در ازای اضافه برداشت یا اعطای خطوط اعتباری به بانک ها و موسسات اعتباری ) اقدام کند.