جشنواره سرباز فرصتی برای انعکاس توانمندی جوانان است

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امیدواریم با برگزاری جشنواره سرباز بتوانیم گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان را انعکاس داده و قدردان سربازان عزیز میهن باشیم. مطالب مرتبط

جشنواره سرباز فرصتی برای انعکاس توانمندی جوانان است

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امیدواریم با برگزاری جشنواره سرباز بتوانیم گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان را انعکاس داده و قدردان سربازان عزیز میهن باشیم. 

جشنواره سرباز فرصتی برای انعکاس توانمندی جوانان

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجابا اشاره به برگزاری جشنواره سرباز گفت: امیدواریم با برگزاری این جشنواره بتوانیم گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان عزیز را انعکاس داده و قدردان سربازان عزیز میهن‌مان باشیم.

تقویت اعتماد به نفس سربازان از اهداف «جشنواره سرباز»

دبیر جشنواره سرباز: تجلیل، ارتقای نشاط و هویت بخشی، تقویت اعتماد به نفس و خودباوری در سربازان از اهداف برگزاری «جشنواره سرباز» است

جشنواره لاله ها فرصتی برای معرفی البرز است

کرج - ایرنا - رئیس بنیاد البرز شناسی اعلام کرد که برگزاری جشنواره لاله هاو روز فرهنگی کرج فرصتی برای معرفی استان نوپای البرز است.

در جشنواره علی اکبر (ع) تبریز چه گذشت؟

تبریز-ایرنا- کلان شهر تبریز دیشب شاهد برگزاری جشنواره روز جوان به مناسبت سالروز با سعادت حضرت علی اکبر (ع) بود؛ جشنواره ای که با سخنرانی مسوولان درباره ظرفیت های جوانان، تاکید بر لزوم استفاده از این توانمندی ها در راستای توسعه کشور و در نهایت تقدیر از جوا

همایش هویت ایرانی اسلامی فرصتی برای معرفی توانمندی قزوین است

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: میزبانی همایش هویت ایرانی اسلامی در کودکان فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های استان قزوین و نشان دادن انسجام و هماهنگی مدیران استانی است.

اعتقاد به جوانان برای عبور از گردنه های سخت ضروری است

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد که استفاده از هنر، خلاقیت و توانمندی جوانان مناسب ترین راهکار و بهترین ابزار برای غلبه بر سختی ها و عبور از گردنه های سخت است.

اعلام شرایط جذب «سرباز معلم» برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸

بر اساس بخشنامه صادره آموزش و پرورش زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از ۲۷ فرودین تا پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است. جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدار

جزییات نحوه انتخاب سربازان برگزیده در «جشنواره جوان سرباز»

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا جزییات برگزاری جشنواره جوان سرباز و شرایط انتخاب سربازان برگزیده را تشریح کرد.

سرباز نگهدار دین و پاسدار شرف است

معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: سرباز نگهدار دین و پاسدار شرف و قانون است، برای ما و تمام فرماندهان در نیروی مسلح جایگاه سرباز بسیار ارزشمند است.

انعکاس مسیر پرافتخار گذشته در راه پرامید آینده

«بی‌شک اعتماد به جوانان و سپردن امور به آنها ترسی ندارد؛ فاجعه سیل اخیر در کشور نشان داد در صحنه عمل این جوانان هستند که در هر لباس و پیشه‌ای، مغز متفکر امور هستند.»

فناوری هسته ای،یادآور عزم ملی در توانمندی علمی کشور است

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت : بیستم فروردین روز ملی فناوری هسته ای، یادآور ایمان و عزم ملی دانشمندان و جوانان میهن اسلامی در اثبات توانمندی های علمی کشور و اوج اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران برای حرکت در مسیر علمی و تکنولوژی و بومی سازی صنعت انرژی هس

جشنواره های ورزشی جوانان در قزوین با محور کمک به سیل زدگان است

قزوین- مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: جشنواره ها و مراسم تجلیل از جوانان برتر با محور کمک به سیل زدگان کشور در قزوین برگزار می شود.

جشنواره غذای اکو؛ گام بلند زنجان در توسعه گردشگری

زنجان - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی استان و شهردار زنجان برگزاری جشنواره غذای اکو - جاده ابریشم را فرصتی مغتنم برای معرفی و تقویت صنعت گردشگری این شهر در ابعاد ملی و بین المللی عنوان کردند.

قابلیت های مرزی کرمانشاه، فرصتی طلایی برای تامین نیاز ملی

کرمانشاه- ایرنا- 40 درصد از کل صادرات ایران به عراق از طریق مرزها و بازارچه های مبادلاتی کرمانشاه صورت می گیرد، این توانمندی گویای این است که این استان در زمینه واردات و تامین نیازهای اساسی کشور نیز می تواند نقش آفرین باشد و رسیدن به چنین موقعیتی دور از ذ

خوزستان|پس از سیل مشکل اشتغال جوانان را برطرف کنید؛ سیل فرصتی برای ساخت دوباره خوزستان است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب با اشاره به لزوم ساخت دوباره خوزستان، گفت: پس از برطرف شدن معضل سیل مشکل بیکاری جوانان را برطرف کنید.

«سرباز» در کنار سیل زده ها

تهران - ایرنا - قصه سریال «سرباز» که قرار بود بخشی از آن در میان زلزله‌زده‌ها روایت شود با حادثه سیلاب اخیر تغییر کرد و ادامه تصویربرداری آن برای همدردی با آسیب‌دیدگان در مناطق سیل‌زده دنبال می‌شود.

«ناجا» میزبان جشنواره سرباز در۲۸ فروردین

مهاجر پذیری فرصتی برای کرج محسوب می شود

کرج - ایرنا - رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای اسلامی شهر کرج گفت: مهاجر پذیر این کلانشهر فرصتی برای جذب سرمایه ها دراین کلانشهر است .

هفته هنر انقلاب فرصتی برای تعیین برنامه های آینده است

تهران - ایرنا - رئیس حوزه هنری ،هفته هنر انقلاب را فرصتی برای نگاه به گذشته هنر خود عنوان کرد تا بدین طریق برای آینده برنامه های خود را مشخص کنیم.