شهدای مدافع حرم فرهنگ شهادت و ایثار را جهانی کرده اند

دزفول - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: شهدای مدافع حرم، فرهنگ عظیم شهادت ایثار و محبت ملت‌های مسلمان به یکدیگر را جهانی کرده اند.مطالب مرتبط

شهدای مدافع حرم فرهنگ شهادت و ایثار را جهانی کرده اند

دزفول - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: شهدای مدافع حرم، فرهنگ عظیم شهادت ایثار و محبت ملت‌های مسلمان به یکدیگر را جهانی کرده اند.

گیلان| فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: همه مدیون خون شهدای گرانقدرمان هستیم و باید در جهت نهادینه‌کردن فرهنگ شهادت و شهدا در جامعه تلاش کنیم.

امضای تفاهم نامه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

تفاهم نامه میان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و نهاد کتاب‌خانه های کشور در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امضا شد.

کتاب های حوزه ایثار و شهادت الکترونیکی می شود

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به اینکه وظیفه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عهده بنیاد شهید و نهادهای متولی است، این نهاد تلاش می کند تا کتاب های حوزه ایثار و شهادت الکترونیکی شود.

امضا تفاهم نامه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

تفاهم نامه میان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و نهاد کتاب‌خانه های کشور در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امضا شد.

ناظران مجلس در شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انتخاب شدند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، زهرا ساعی و عباس گودرزی را به عنوان اعضای ناظر در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت انتخاب کردند.

پیوند «هایکو» و فرهنگ ایثارو شهادت/ هنر مقبول، متعهد است

شیراز- نویسنده دفاع مقدس عقیده دارد که با قالب های امروزی ادبیات نظیر «هایکو» توانسته هم راستا با فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان قدم برداشت.

زنده نگه داشتن یاد شهدا به احیای روحیه ایثار منجر می شود

قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با بیان این که زنده نگه داشتن یاد شهدا به احیای روحیه ایثار و شهادت منجر می شود، گفت: همه عزت و اقتدار ایران مرهون ایثار جانبازان و شهدای بزرگوار است.

لزوم ترویج فرهنگ ایثار بین جوانان + عکس

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت : انتشار آثار بجا مانده از شهدا راهکاری مهم برای انتقال فرهنگ ایثار بین نسل جوان است.

نمایندگان مجلس در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ شهادت انتخاب شدند

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی، زهرا ساعی و عباس گودرزی نمایندگان تبریز و بروجرد را به عنوان اعضای شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت انتخاب کردند.

ناظرین مجلس در شورای عالی توسعه فرهنگ شهادت انتخاب شدند

ناظرین مجلس در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت انتخاب شدند.

شیرین تر از عسل / بدرقه شهید با شیرینی دامادی

واکنش مادر شهید حسن الحمید از شهدای مدافع حرم حزب الله لبنان به خبر شهادت فرزندش با تحسین کاربران مواجه شد .

فرهنگ شهادت ترویج شود/ نقش مؤثر روحانیت در دفاع از انقلاب

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با تأکید بر ترویج فرهنگ شهادت در جامعه، گفت: حرکت در مسیر شهدا و ادامه دادن راه آنها امری ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

روحیه ایثار و شهادت طلبی ارتش مبنای اقتدار نظام است

استاندار قم گفت: حفظ روحیه ایثار و شهادت طلبی در ارتش، مبنای اقتدار نظام و امنیت ملی است.

خوزستان| جشن امام زمان (عج) به میزبانی خانواده شهید مدافع حرم به روایت تصویر

خانواده شهید مدافع حرم محمد کیهانی با دعوت ازخانواده‌های شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول و اندیمشک و همچنین آحاد مردم میلاد امام زمان (عج) را گرامی داشتند.

مراسم چهلمین روز شهید مدافع حرم در شال

آرمان شهدای ایران اسلامی برگرفته از آرمان شهدای کربلاست.

یکی از عوامل شهادت محمدحسین حدادیان دستگیر شد

سازمان اطلاعات سپاه در اطلاعیه‌ای از دستگیری یکی از عوامل شهادت بسیجی شهید محمد حسین حدادیان، از شهدای غائله زمستان ۹۶ خیابان پاسداران تهران خبر داد.

شعار «رونق تولید» را در عرصه فرهنگی دنبال می کنیم

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید، گفت: بنیاد شهید با توجه به شعار رونق تولید، در عرصه فرهنگی و به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نشر و تولید کتاب، موسیقی و فیلم کوتاه خواهد پرداخت.

سپاه یکی از عوامل شهادت «محمدحسین حدادیان» را دستگیر کرد

سازمان اطلاعات سپاه در اطلاعیه‌ای از دستگیری یکی از عوامل شهادت بسیجی شهید محمد حسین حدادیان، از شهدای غائله زمستان ۹۶ خیابان پاسداران تهران خبر داد.

هشتمین یادواره شهدای ابهر و شناط برگزار می‌شود

زنجان-مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان بااشاره برگزاری هشتمین یادواره شهدای ابهروشناط گفت: هدف از برگزاری یادواره‌های شهدا را شناخت بیشتر ابعاد شخصیتی شهدا و الگوسازی و انتقال مفاهیم ایثار است.