جنایت، انتقام‌گیری و سرقت مسلحانه از سوی سه مرد و یک زن

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری متهمان پرونده سرقت مسلحانه ای خبر داد که چند روز گذشته و طی سرقت با شلیک گلوله صاحبخانه را به قتل رسانده بودند.مطالب مرتبط

دستگیری عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور

‌فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس ۵ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر و ۷ فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد.

زاهدان| 12 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس 12 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند و 18 فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد.

۱۲ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس ۱۲ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند و ۱۸ فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد.

دستگیری 12 سارق مسلح در جنوب شرق کشور

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه روزی پلیس، 12 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر و 18 فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد .

عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پنج نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور با تلاش شبانه روزی پلیس دستگیر شدند.

عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پنج نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور با تلاش شبانه روزی پلیس دستگیر شدند.

بیش از 80 درصد از سرقت ها در خلخال خرد است

اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی فرماندار خلخال گفت: این شهرستان عاری از هرگونه جرایم سرقت سازمان یافته ، بزرگ و مسلحانه بوده و بیش از 80 درصد سرقت ها نیز خرد هستند.

تیم ویژه‌ای جهت دستگیری عاملان سرقت مسلحانه بازار کرمان تشکیل شده است

دادستان عمومی و انقلاب و مرکز استان کرمان از تشکیل یک تیم مجرب و ویژه ای به تصدی ریاست پلیس آگاهی استان کرمان برای شناسایی و دستگیری عاملان سرقت مسلحانه به دو طلافروشی در کرمان خبر داد.]]>

دستگیری 12 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور

2 سارق مسلح در مشهد دستگیر شدند

مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی از درگیری مسلحانه برای دستگیری 2 گرداننده باند سرقت در مشهد خبر داد.

الاهلی از پرسپولیس انتقام گرفت

تهران- ایرنا- تیم فوتبال الاهلی عربستان موفق شد با برتری برابر پرسپولیس انتقام شکست بازی رفت را از شاگردان برانکو بگیرد.

چگونه امام زمان(ع) انتقام خون امام حسین(ع) را می‌گیرد؟/ بررسی رویدادی که تمام انبیاء از آن خبر داده‌اند

یکی از مهم‌ترین صفات امام زمان علیه السلام و شاخص‌ترین عملی که آن حضرت مبادرت به آن می‌کنند، انتقام گرفتن از دشمنان اسلام و اهل‌بیت علیهم‌السلام و به‌خصوص انتقام گرفتن از دشمنان و قاتلان امام حسین علیه السلام است.

قیمت درب ضد سرقت به همراه راهنمایی خرید درب ضد سرقت

مبحث قیمت برای خریداران و فروشندگان درب ضد سرقت بسیار مهم است.

پژمان منتظری نقش مهمی در استقلال دارد/ الهلال برای انتقام می‌آید

پیشکسوت آبی پوشان گفت: الهلال برای قطعی کردن صعود به مرحله بعدی آسیا و گرفتن انتقام از استقلال به میدان می‌آید و حریفی بسیار خطرناک است.

درخواست جدایی از همسر به درگیری مسلحانه منجر شد

رئیس کلانتری 138 جنت آباد از درگیری مسلحانه منجر به ضرب و جرح با انگیزه اختلافات خانوادگی خبر داد.]]>

درخواست جدایی از همسر به درگیری مسلحانه منجر شد

رئیس کلانتری جنت آباد گفت: درخواست جدایی از همسر به درگیری مسلحانه منجر شد و این درگیری مسلحانه منجر به مصدومیت زوج و همراهش شد.

صدها مسلمان از انتقام احتمالی مسیحیان سریلانکا فرار می کنند

تهران- ایرنا- همزمان با خاکسپاری کشته های حملات تروریستی اخیر پایتخت سریلانکا، صدها تن از مسلمانان این شهر از ترس خشونت و انتقام احتمالی مسیحیان در حال فرار بسوی نگمبو(Negombo) در ساحل غربی این کشور هستند.

65 درصد سرقت های خرد توسط معتادان انجام می شود

تهران – ایرنا- رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به این که بیش از 65 درصد از سرقت های خرد توسط معتادین انجام می شود اظهار داشت: در صورتی که با ظرفیت سازی مناسب، امکان نگهداری از سارقان معتاد به وجود آید، نرخ بسیاری از سرقت ها کاهش پیدا

دستگیری سارقان در جغتای

سارقانی که در یک شب 13مورد مغازه را سرقت کرده بودند در 36ساعت پس از سرقت در دام پلیس افتادند . 

کاهش 10 درصدی سرقت در تهران/ پاکسازی پایتخت از حضور معتادان متجاهر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کاهش سرقت در تهران، گفت:‌در دو سال گذشته ۳۷ درصد از سرقت‌های کل کشور در تهران رخ می‌داد و با اجرای این طرح‌ها که در این دو سال میزان وقوع آن‌ها ۲۳ تا ۲۷ درصد کاهش پیدا کرده است.