برخی نهادها هنوز پرچم‌های سیاه ایام عزاداری را جمع نکرده‌اند

عضو شورای شهر کرج از رویکرد برخی نهادها و ارگان‌ها نسبت به امور فرهنگی به خصوص در حوزه مناسبت‌ها انتقاد کرد و گفت: برخی نهادهایی که در این زمینه مدعی هم هستند در مناسبت‌های مختلف هم بیلبوردهای خود را به امور اقتصادی و تبلیغات اختصاص می‌دهند.مطالب مرتبط

برخی نهادها هنوز پرچم‌های سیاه ایام عزاداری را جمع نکرده‌اند

عضو شورای شهر کرج از رویکرد برخی نهادها و ارگان‌ها نسبت به امور فرهنگی به خصوص در حوزه مناسبت‌ها انتقاد کرد و گفت: برخی نهادهایی که در این زمینه مدعی هم هستند در مناسبت‌های مختلف هم بیلبوردهای خود را به امور اقتصادی و تبلیغات اختصاص می‌دهند.

تجری: بنیاد مسکن هنوز تکلیف زلزله‌زدگان قصر شیرین را تعیین نکرده است

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس با بیان اینکه ۵ هزار خانواده در زلزله سر پل ذهاب آسیب دیده‌اند، گفت: بنیاد مسکن هنوز برای آنها تعیین تکلیف نکرده و میزان خسارات هنوز تعیین نشده است.

مرجع قضایی هنوز در مورد خودروهای دپو شده اعلام نظر نکرده است

معاون فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: وضعیت خودروهای دپو شده که ثبت سفارش جعلی داشتند مثل قبل بوده و هنوز خودرویی به سازمان تحویل نشده است.

آثار جنگ از چهره برخی مناطق خوزستان هنوز پاک نشده است

اهواز – ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: 30 سال از پایان جنگ تحمیلی گذشته اما آثار جنگ از چهره برخی مناطق خوزستان هنوز پاک نشده است

آثار جنگ از چهره برخی مناطق خوزستان هنوز پاک نشده است

اهواز – ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: 30 سال از پایان جنگ تحمیلی گذشته اما آثار جنگ از چهره برخی مناطق خوزستان هنوز پاک نشده است.

احساس تلخ آلگری با وجود قهرمانی در سری A

سرمربی یوونتوس هنوز تلخی شکست برابر آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا را فراموش نکرده است.

هنوز با آمریکا مذاکره نکرده‌ایم!

هواوی به تازگی خاطرنشان کرده که تاکنون در خصوص فروش مودم‌های ۵G به اپل با این شرکت هیچ مذاکراتی نداشته است.

عضوشورا:برخی درباره اقدامات شهرداری تهران سیاه نمایی می کنند

تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، کاهش ترافیک و آلودگی هوا را هدف اصلی مدیریت ترافیک تهران دانست و گفت: عده ایی با سیاه نمایی، اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری در راستای کاهش آلودگی هوا را زیر سوال می برند

عضوشورا:برخی درباره اقدامات شهرداری تهران سیاه نمایی می کنند

تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، کاهش ترافیک و آلودگی هوا را هدف اصلی مدیریت ترافیک تهران دانست و گفت: عده ایی با سیاه نمایی، اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری در راستای کاهش آلودگی هوا را زیر سوال می برند

36 تیم برای شرکت در مسابقات ملی «فتح پرچم» ثبت نام کردند

کرمانشاه- ایرنا- مدیر مرکز تخصصی «آپا» دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: تاکنون 36 تیم 2 تا 6 نفره برای شرکت در مسابقات ملی «فتح پرچم» از سراسر کشور ثبت نام کرده اند.

آثار سیل یکماه قبل هنوز در سعدی دیده می‌شود

رییس شورای اسلامی شیراز با بیان اینکه علی رغم گذشت یکماه از وقوع سیل در محله سعدی، هنوز آثار آن در برخی نقاط دیده می‌شود، خواستار اقدام سریع شهرداری در پاکسازی این منطقه شد.

تشخیص ناهنجاریهای جنین هنوز صد در صد نشده است

تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: تشخیص میزان ناهنجاری‌های جنین هنوز صددرصد نشده ولی برخی از مشکلات اسکلتی، عضلانی، عصبی، مغزی و قلبی جنین امروزه از طریق سونوگرافی قابل شناسایی است.

برگزاری دومین دوره مسابقات ملی فتح پرچم غرب کشور در کرمانشاه

کرمانشاه_ مدیر مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی از برگزاری دومین دوره مسابقات ملی فتح پرچم غرب کشور در استان خبر داد.

ابراهیمی: احزاب در انتخابات تعیین‌کننده نیستند

یک عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر پرهیز نمایندگان از وعده‌های غیرقابل اجرا در انتخابات گفت: هنوز ما جایی برای حزب باز نکرده‌ایم به همین علت مردم به ایده، طرز تفکر و نگاه نماینده رأی نمی‌دهند.

شاهرخ خان متوقف شد/ شکست فیلم «صفر» چه بر سر خان آورد؟

شاهرخ خان سوپراستار بالیوود می‌گوید پس از شکست فیلم «صفر» هنوز هیچ قراردادی امضا نکرده است.

قهرمان اتوموبیل‌رانی کاشانی: به برافراشته شدن پرچم ایران در مسابقات جهانی می‌اندیشم

قهرمان کشوری اتومبیل‌رانی که با کمترین حمایت مالی مقام دوم اتومبیلرانی کشور راکسب کرد گفت: آرزوی برافراشته کردن پرچم ایران را در مسابقات جهانی دارم.

بازار داغ شایعات بنزینی/ هنوز هیچ تصمیمی نهایی و ابلاغ نشده است

دوباره بازار شایعات بنزینی در فضای رسانه ای داغ شده و در حالی که بررسی ها برای سرنوشت بنزین هنوز ادامه دارد، برخی افراد بدون داشتن مسئولیت رسمی در زمینه مدیریت تأمین و یا توزیع فرآورده‌های نفتی و قیمت‌گذاری آن، احتمالاتی را مطرح کرده‌‌اند.

کشتی‌های روسیه فعالیت ناوشکن آمریکایی در دریای سیاه را زیر نظر دارند

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که کشتی‌های ناوگان دریای سیاه این کشور، فعالیت ناوشکن موشک انداز آمریکایی که روز یکشنبه وارد آب‌های دریای سیاه شده را با دقت زیر نظر خواهند داشت.

به بهانه خداحافظی کاپیتان پژمان نوری؛ آخرین پرچم‌داران یک نسل

پایگاه اطلاع رسانی دیار میرزا در استان گیلان، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان به بهانه خداحافظی کاپیتان پژمان نوری؛ آخرین پرچم‌داران یک نسل به قلم علیرضا مویدی فر منتشر کرده است.

پرچم ایران بر روی 'رزم ناو سهند' به اهتزاز در می آید

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: پرچم جمهوری اسلامی ایران همزمان با روز ملی خلیج فارس با همکاری نیروی دریایی منطقه یکم دریایی بر روی 'رزم ناو سهند' ناو جنگی ارتش جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درمی آید.