جشنواره سرباز فرصتی برای انعکاس توانمندی جوانان

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجابا اشاره به برگزاری جشنواره سرباز گفت: امیدواریم با برگزاری این جشنواره بتوانیم گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان عزیز را انعکاس داده و قدردان سربازان عزیز میهن‌مان باشیم.مطالب مرتبط

جشنواره سرباز فرصتی برای انعکاس توانمندی جوانان است

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امیدواریم با برگزاری جشنواره سرباز بتوانیم گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان را انعکاس داده و قدردان سربازان عزیز میهن باشیم. 

جشنواره سرباز فرصتی برای انعکاس توانمندی جوانان

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجابا اشاره به برگزاری جشنواره سرباز گفت: امیدواریم با برگزاری این جشنواره بتوانیم گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان عزیز را انعکاس داده و قدردان سربازان عزیز میهن‌مان باشیم.

تقویت اعتماد به نفس سربازان از اهداف «جشنواره سرباز»

دبیر جشنواره سرباز: تجلیل، ارتقای نشاط و هویت بخشی، تقویت اعتماد به نفس و خودباوری در سربازان از اهداف برگزاری «جشنواره سرباز» است

دارالفنون فرصت انتقال تجربه به جوانان علاقمند سینما است

تهران - ایرنا - عضو کانون کارگردانان سینمای ایران، بخش «دارالفنون» را از بخش های موفق جشنواره جهانی فیلم فجر دانست و آن را فرصتی برای ارتباط درست بین جوانان علاقمندان به سینما و فعالان این عرصه دانست.

در جشنواره علی اکبر (ع) تبریز چه گذشت؟

تبریز-ایرنا- کلان شهر تبریز دیشب شاهد برگزاری جشنواره روز جوان به مناسبت سالروز با سعادت حضرت علی اکبر (ع) بود؛ جشنواره ای که با سخنرانی مسوولان درباره ظرفیت های جوانان، تاکید بر لزوم استفاده از این توانمندی ها در راستای توسعه کشور و در نهایت تقدیر از جوا

همایش هویت ایرانی اسلامی فرصتی برای معرفی توانمندی قزوین است

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: میزبانی همایش هویت ایرانی اسلامی در کودکان فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های استان قزوین و نشان دادن انسجام و هماهنگی مدیران استانی است.

سربازان شیروانی در جشنواره جوان سرباز خوش درخشیدند

بجنورد- ایرنا- سربازان آموزشگاه رزم مقدماتی شهید هاشمی نژاد نیروی زمینی سپاه شهرستان شیروان در یازدهمین جشنواره «جوان سرباز» ستاد کل نیروهای مسلح خوش درخشیدند.

اعتقاد به جوانان برای عبور از گردنه های سخت ضروری است

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد که استفاده از هنر، خلاقیت و توانمندی جوانان مناسب ترین راهکار و بهترین ابزار برای غلبه بر سختی ها و عبور از گردنه های سخت است.

جزییات نحوه انتخاب سربازان برگزیده در «جشنواره جوان سرباز»

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا جزییات برگزاری جشنواره جوان سرباز و شرایط انتخاب سربازان برگزیده را تشریح کرد.

اعلام شرایط جذب «سرباز معلم» برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸

بر اساس بخشنامه صادره آموزش و پرورش زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از ۲۷ فرودین تا پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است. جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدار

سرباز نگهدار دین و پاسدار شرف است

معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: سرباز نگهدار دین و پاسدار شرف و قانون است، برای ما و تمام فرماندهان در نیروی مسلح جایگاه سرباز بسیار ارزشمند است.

انعکاس مسیر پرافتخار گذشته در راه پرامید آینده

«بی‌شک اعتماد به جوانان و سپردن امور به آنها ترسی ندارد؛ فاجعه سیل اخیر در کشور نشان داد در صحنه عمل این جوانان هستند که در هر لباس و پیشه‌ای، مغز متفکر امور هستند.»

جشنواره های ورزشی جوانان در قزوین با محور کمک به سیل زدگان است

قزوین- مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: جشنواره ها و مراسم تجلیل از جوانان برتر با محور کمک به سیل زدگان کشور در قزوین برگزار می شود.

جشنواره غذای اکو؛ گام بلند زنجان در توسعه گردشگری

زنجان - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی استان و شهردار زنجان برگزاری جشنواره غذای اکو - جاده ابریشم را فرصتی مغتنم برای معرفی و تقویت صنعت گردشگری این شهر در ابعاد ملی و بین المللی عنوان کردند.

قابلیت های مرزی کرمانشاه، فرصتی طلایی برای تامین نیاز ملی

کرمانشاه- ایرنا- 40 درصد از کل صادرات ایران به عراق از طریق مرزها و بازارچه های مبادلاتی کرمانشاه صورت می گیرد، این توانمندی گویای این است که این استان در زمینه واردات و تامین نیازهای اساسی کشور نیز می تواند نقش آفرین باشد و رسیدن به چنین موقعیتی دور از ذ

«ناجا» میزبان جشنواره سرباز در۲۸ فروردین

«سرباز» در کنار سیل زده ها

تهران - ایرنا - قصه سریال «سرباز» که قرار بود بخشی از آن در میان زلزله‌زده‌ها روایت شود با حادثه سیلاب اخیر تغییر کرد و ادامه تصویربرداری آن برای همدردی با آسیب‌دیدگان در مناطق سیل‌زده دنبال می‌شود.

جشنواره مجسمه‌های نمکی باعث معرفی توانمندی‌های بومی منطقه می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ٢٨ لغایت ٣٠ فروردین جاری مرحله حضوری و اختتامیه دومین جشنواره ملی مجسمه‌های نمکی تالاب کجی نمکزار نهبندان برگزار می‌شود. 

خوزستان|پس از سیل مشکل اشتغال جوانان را برطرف کنید؛ سیل فرصتی برای ساخت دوباره خوزستان است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب با اشاره به لزوم ساخت دوباره خوزستان، گفت: پس از برطرف شدن معضل سیل مشکل بیکاری جوانان را برطرف کنید.

چگونه جوانان را با عرق ملی تربیت کنیم؟

یک دکتر روانشناس در رابطه با تعریف اعتماد به نفس ملی بیان کرد: اعتماد به نفس ملی یعنی تکیه بر توانمندی‌های ملیت ایرانی، آگاهی به نقاط ضعف و تلاش برای برطرف کردن آن‌ها با انگیزه و امید.