سفیر ایران در قطر:دولت جهت گیری درستی در سطح داخلی و خارجی دارد

بندرعباس- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر گفت: دولت دکتر روحانی با یک جهت گیری درست در سطح داخلی و خارجی حرکت کرده و در بخش سرمایه گذاری جهانی، تصویر مناسبی از ایران وجود دارد.مطالب مرتبط

سفیر ایران در قطر:دولت جهت گیری درستی در سطح داخلی و خارجی دارد

بندرعباس- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر گفت: دولت دکتر روحانی با یک جهت گیری درست در سطح داخلی و خارجی حرکت کرده و در بخش سرمایه گذاری جهانی، تصویر مناسبی از ایران وجود دارد.

دولت دکتر روحانی جهت گیری درستی در سطح داخلی و خارجی دارد

بندرعباس- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر گفت: دولت دکتر روحانی با یک جهت گیری درست در سطح داخلی و خارجی حرکت کرده و در بخش سرمایه گذاری جهانی، تصویر مناسبی از ایران وجود دارد.

دیپلمات پاکستانی: سیاست خارجی عمران خان در مسیر درستی است

اسلام آباد - ایرنا - سفیر سابق پاکستان در لهستان و نپال با ابراز خرسندی از رویکرد دولت فعلی پاکستان برای تقویت تعاملات دوجانبه با ایران به ویژه همکاری های تجاری میان دو کشور، گفت: سیاست خارجی دولت عمران خان در مسیر درستی حرکت می کند.

منندز: دولت ترامپ درک درستی از چالش های خارجی ندارد

نیویورک- ایرنا- سناتور ارشد دمکرات ها در کمیته روابط خارجی سنا با انتقاد از عملکرد وزارت خارجه آمریکا در مواجهه با چالش های پیش رو، گفت: دولت ترامپ درک درستی از چالش های موجود در سیاست خارجی ندارد.

سفیر ایران در چین: ارتش یک نیروی دفاعی موثر در غرب آسیا است

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین در آیین گرامیداشت روز ارتش در پکن تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش بسزائی در مقابله با تهدیدات داخلی و خارجی ایفا کرده و امروزه به یک نیروی دفاعی موثر در منطقه غرب آسیا تبدیل شده است.

مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در چین

سفیر کشورمان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش بسزایی در مقابله با تهدیدات داخلی و خارجی ایفا کرده و اکنون یک نیروی دفاعی موثر در غرب آسیا بشمار می رود.

نوری مالکی: مخالف مداخله خارجی در امور داخلی عراق هستیم

نخست وزیر پیشین عراق و رئیس ائتلاف دولت قانون این کشور با مداخله کشورهای خارجی در امور داخلی عراق مخالفت کرد.

ادامه دومینوی استعفا در دولت آمریکا با رفتن مقامی از وزارت امنیت داخلی

تهران- ایرنا- مقام ارشد دیگری از وزارت امنیت داخلی آمریکا در حالی از مقام خود کناره گیری می کند که در پی فشار کاخ سفید برای تغییرات جدی در این وزارتخانه، پیشتر وزیر امنیت داخلی و معاون وی استعفا کرده اند.

چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز آغاز به کار کرد

تهران - ایرنا - چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران سبز، امروز پنجشنبه با مشارکت ده ها شرکت داخلی و خارجی با حضور مسئولان وزارت جهادکشاورزی و سفیر هلند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

فرودگاه اصفهان میزبان مسافران 27پرواز داخلی و خارجی

فهرست 27 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.

جزئیات هزینه ثبت‌نام کاریابی‌های داخلی و خارجی در سال ۹۸

حق الزحمه ثبت نام و مشاوره شغلی در کاریابی‌های داخلی و خارجی برای سال ۹۸ ابلاغ شد که بر اساس آن، هزینه ثبت نام و مشاوره شغلی در کاریابی‌های خارجی به ۴۰ هزار تومان افزایش یافته است.

همه پرسی برای اصلاح قانون اساسی مصر؛ نیاز داخلی یا سفارش خارجی؟

مصوبه پارلمان مصر که زمینه ابقای عبدالفتاح السیسی بر مسند ریاست جمهوری مصر را تا سال 2030 فراهم می کند بیش از اینکه نیاز داخلی باشد سفارش خارجی است.

سفیر ترکیه: تحریم‌های آمریکا علیه ایران را به رسمیت نمی‌شناسیم

سفیر ترکیه گفت: تحریم ایران را قبول نمی‌کنیم و این را رئیس جمهور ترکیه در مجمع عمومی سازمان ملل اعلام کرد، ترکیه سعی می‌کند که هر چه در توان دارد در کنار ایران باشد و تأثیر تحریم‌ها را کمتر کند.

فرودگاه اصفهان میزبان مسافران 21 پرواز داخلی و خارجی

فهرست 21 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.

محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه ایران/ امیدواری به نتایج مثبت سفر ظریف به آنکار

سفیر ترکیه در تهران ضمن ابراز امیدواری از این‌که نتایج سفر وزیر امور خارجه ایران به آنکارا مثبت باشد در مورد اقدام آمریکا علیه سپاه نیز گفت: این مساله قابل قبول نیست و ترکیه هم چنین موضع‌گیری دارد.

سفیر ترکیه در ایران از مرز سرو – اسندره بازدید کرد

ارومیه - ایرنا - سفیر ترکیه در ایران از مرز سرو – اسندره که در 55 کیلومتری غرب ارومیه قرار دارد، بازدید کرد و با مشکلات این مرز رسمی آشنا شد.

‌قدردانی سپاه پاسداران از حمایت‌های داخلی و خارجی

سپاه پاسداران در پیامی از مواضع انقلابی و حمایت‌های گسترده داخلی و خارجی از این نهاد مردمی قدردانی کرد.

سفیر ایران: شرایط عراق مستعد همکاری در حوزه شهرداریهاست

بغداد - ایرنا - 'ایرج مسجدی' سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت: عراق ظرفیت بسیار بالایی برای جذب همکاری در زمینه های مرتبط به حوزه شهرداری ها و شرکت های مرتبط ایرانی دارد.

350 عکاس داخلی و خارجی جاذبه های گردشگری قزوین را ثبت می کنند

قزوین - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: 350 عکاس داخلی و خارجی اردیبهشت ماه امسال در قالب نخستین فتو ماراتن کشور، نمادها و جاذبه های گردشگری استان را ثبت و به تصویر می کشند.

چرا سرمایه خارجی‌؟!

وزیر امور اقتصادی و دارایی می‌گوید این وزارتخانه برای جذب "سرمایه‌های خارجی" باید از همه توانمندی‌هایش استفاده کند. مساله اما این است که چرا وقتی در ایران این همه سرمایه‌های سرشار مالی وجود دارد باید به دنبال جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی باشیم؟