فراکسیون ‌دیپلماسی و منافع ملی مجلس خواستار تحرک وزارت خارجه در دیپلماسی اقتصادی شد
مطالب مرتبط

فراکسیون ‌دیپلماسی و منافع ملی مجلس خواستار تحرک وزارت خارجه در دیپلماسی اقتصادی شد

دیدار فراکسیون ‌دیپلماسی و منافع ملی مجلس با ظریف

در نشست اعضای فراکسیون ‌دیپلماسی و منافع ملی مجلس با وزیر امور خارجه و معاونان وی، مهمترین موضوعات حوزه دیپلماسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت

جزئیات جلسه فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی با ظریف در وزارت خارجه/ توضیح ظریف به نمایندگان درباره استعفای سال گذشته

مصطفی کواکبیان رئیس فراکسیون‌ دیپلماسی و منافع ملی در این نشست بر ضرورت انسجام داخلی در پاسخ به تحرکات خارجی، پرهیز از هرگونه افراطی گرایی، تداوم تعقل در دیپلماسی و مقابله با یکجانبه گرایی آمریکا تاکید کرد.]]>

نشست هم اندیشی ظریف با فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس

نشست هم اندیشی محمد جواد ظریف و معاونین وزارت امور خارجه و فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی عصر امروز در وزارت امور خارجه برگزار شد.

نشست وزارت امور خارجه و فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس

نشست هم‌اندیشی وزارت امور خارجه و فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس در محل این وزارتخانه برگزار شد.]]>

نشست هم اندیشی وزیر و معاونین وزارت امور خارجه با یک فراکسیون مجلس

نشست هم اندیشی وزیر و معاونین وزارت امور خارجه با فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

رونمایی از سایت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه

وبسایت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه رونمایی شد.

پایگاه اینترنتی دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه رونمایی شد

تهران - ایرنا - پایگاه اینترنتی ' دیپلماسی اقتصادی ' وزارت امور خارجه روز یکشنبه در مراسمی با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه رونمایی شد.

دیپلماسی اقتصادی ایران؛ چالش‌ها و راهکارها

تهران- ایرنا- تدوین یک دیپلماسی اقتصادی فعال در کشور می‌تواند بسترهای مورد نیاز برای گسترش تعامل با اقتصاد جهانی و در نتیجه بهره‌مندی از منافع آن را مهیا سازد و به بازیابی قدرت ملی در عرصه بین‌المللی و بی‌اثر کردن تحریم‌ها یاری رساند.

دیپلماسی استان اصفهان نیازمند تقویت و فعالیت بیشتر است

اصفهان - ایرنا - رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان گفت: برای تقویت و بهره برداری از قراردادهای منعقد شده بین اصفهان و شهرهای خواهر خوانده جهان باید دیپلماسی این استان بیش از پیش تقویت و فعال شود.

توسعه همکاری ها با دیپلماسی اقتصادی از برنامه های صمت گیلان است

رشت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: توسعه همکاری های بین المللی با رویکرد دیپلماسی اقتصادی از برنامه های اصلی در سال جاری است.

لاوروف: آمریکا قدرت رقابت صادقانه در عرصه اقتصادی را ندارد

وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه آمریکا نقش رهبری خود را از دست داده و به روش‌های ناعادلانه رقابت روی آورده، تأکید کرد: نظام جهانی چندقطبی در حال جایگزینی مدل لیبرال غربی است که لازمه آن یافتن توازن منافع و رسیدن به توافق از طریق دیپلماسی است.

مقام پیشین آمریکایی: ترامپ راه های دیپلماسی با ایران را بست

نیویورک - ایرنا - رئیس دفتر 'کالین پاول' وزیر خارجه پیشین آمریکا، اقدام دولت ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دارای پیامدهای خطرناکی برای منطقه و نظامیان آمریکا در غرب آسیا دانست و گفت: کاخ سفید تمام راه های دیپلماسی را برای حل مشکلات با ایران بس

پایان کار قاسمی در کسوت سخنگویی وزارت امور خارجه/ خداحافظی از رسانه‌ها

سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه امروز با انتشار متنی از پایان کار خود در این سمت خبر داد و از رسانه‌ها خداحافظی کرد. ]]>

پیام خداحافظی سخنگوی وزارت امور خارجه خطاب به اهالی رسانه

سخنگوی وزارت امور خارجه که به‌عنوان سفیر جدید کشورمان در پاریس معرفی شده است با انتشار پیامی از اهالی رسانه و فعالان حوزه دیپلماسی عمومی خداحافظی کرد.

معاون وزیر امور خارجه: هرمزگان ظرفیت های اقتصادی بالایی دارد

بندرعباس- ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: نتیجه برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری باید در راستای تحقق اهداف آن عملی شود و به دلیل این که هرمزگان از ظرفیت های بالای اقتصادی و شیلاتی برخوردار است، باید از بهترین فرصت ها استفاده کرد.

انتقاد شدید چین از اظهارات پامپئو

وزارت امور خارجه چین امروز (دوشنبه) به اتهامات مطرح شده از سوی رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا درخصوص سیاست‌های پکن در قبال آمریکای جنوبی پاسخ داد.

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به یک خبر

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به خبر یکی از خبرگزاری ها درباره نشست عصر امروز - یکشنبه - وزیر و معاونان وزارت امور خارجه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت:وزارت امور خارجه به صورت دوره ای با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای فراکسیون

هرمزگان از ظرفیت های اقتصادی بالایی برخوردار است

بندرعباس- ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: نتیجه برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری باید در راستای تحقق اهداف آن عملی شود و به دلیل این که هرمزگان از ظرفیت های بالای اقتصادی و شیلاتی برخوردار است باید از بهترین فرصت ها استفاده کرد.

دیپلماسی فرهنگی؛ عامل نزدیک شدن ایران و فرانسه است

تهران-ایرنا- «تیری کوویل» کارشناس فرانسوی مسائل ایران، دیپلماسی فرهنگی را عاملی قوی در نزدیک شدن روابط تهران و پاریس به یکدیگر، خواند.