محور پلدختر- خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد

حسن نیا: به صراحت اعلام می‌کنیم محور پلدختر- خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد و نسبت به بهسازی این محور و دغدغه مردم منطقه، تعهد اخلاقی داریممطالب مرتبط

محور پلدختر- خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد

خرم‌آباد- رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با تاکید بر اینکه محور پلدختر- خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد، گفت: این محور با اجرای واریانت جدید یا تونل، تعمیر و بهسازی می‌شود.

محور پلدختر- خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد

حسن نیا: به صراحت اعلام می‌کنیم محور پلدختر- خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد و نسبت به بهسازی این محور و دغدغه مردم منطقه، تعهد اخلاقی داریم

محور پلدختر-خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نمی‌کند

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: صراحتاً اعلام می‌کنیم محور پل‌دختر- خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد و نسبت به بهسازی این محور و دغدغه مردم منطقه تعهد اخلاقی داریم.

محور پلدختر- خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد

مذاکره با سپاه برای بازسازی دائمی جاده خرم‌آباد- پلدختر

پلدختر- استاندار لرستان با اشاره به اینکه در حال مذاکره با عزیزان قرارگاه خاتم و سپاه هستیم که وارد فاز دائمی بازسازی و ترمیم محور خرم‌آباد- پلدختر شوند، گفت: این محور حذف نمی‌شود.

آزادراه خرم-زال؛ تنها راه دسترسی پلدختر و خوزستان به خرم آباد

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: آزادراه خرم آباد – پل زال تنها مسیر دسترسی پلدختر به خرم‌آباد است.

جاده پلدختر به خرم‌آباد تا ساعتی دیگر بازگشایی می‌شود

به گزارش مهر مسیر جاده پلدختر به خرم‌آباد تا ساعتی دیگر به همت سپاه و راهداری استان لرستان تا ساعتی دیگر بازگشایی می‌شود.

پاکسازی پلدختر تا هفته آینده از گل‌ولای/اهواز- آبادان بازگشایی شد

مسیر رودخانه‌های خوزستان در حال کنترل است،محور اهواز به آبادان بازگشایی‌شده و استاندار لرستان از پاک‌سازی پلدختر تا هفته آینده از گل‌ولای خبر داده است؛ اخبار مناطق سیل‌زده را در مهر بخوانید.

صدور رایگان اوراق هویتی سیل‌زدگان پلدختر در خرم‌آباد

خرم‌آباد- مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: با توجه به قطع فیبرنوری اداره ثبت احوال پلدختر، اوراق هویتی مردم این شهر در خرم‌آباد و به صورت رایگان صادر می‌شود.

تغییر نیاز سیلزدگان از موادغذایی به لوازم خانگی

خرم آباد - آباد - با گذشت2 هفته از وقوع سیل در لرستان، آرامش نسبی در مناطق سیلزده پلدختر و معمولان تا حدودی برقرار شده، اما اکنون نیاز سیلزدگان تغیییر یافته و امروز مشکل اصلی آنان تامین لوازم خانگی و اسباب زندگی است.

تغییر نیاز سیلزدگان از موادغذایی به لوازم خانگی

خرم آباد - آباد - با گذشت بیش از 2 هفته از وقوع سیل در لرستان، اکنون آرامش نسبی در مناطق سیلزده پلدختر و معمولان تا حدودی برقرار شده، اما نیاز سیلزدگان تغیییر یافته و امروز مشکل اصلی آنان تامین لوازم خانگی و اسباب زندگی است.

سپاه کار یک ماهه بازگشایی محور معمولان را سه روزه تمام کرد

پلدختر- فرمانده گروه مهندسی رزمی ۴۳ امام علی(ع) سپاه گفت: کار یک ماهه بازگشایی محور معمولان به خرم‌آباد با اقدام جهادی نیروهای سپاه، سه روزه انجام شد.

در مسیر سیلاب؛ از پلدختر تا چم مهر

خرم آباد- ایرنا- 15 روز پس از سیل، هنوز شهر پا در گل و چهره در غبار دارد؛ غباری غلیظ که برخاسته از خاک نرم خشک شده بر سیمای تکیده شهر نشسته است و ماسک های کشیده بر صورت افراد نیزنشانی از سختی های تدریجی پس از سیل است که خود را زین پس نشان می دهد.

در مسیر سیلاب؛ از پلدختر تا چم مهر

خرم آباد - ایرنا - 15 روز پس از سیل ،هنوز شهر پا در گل است و چهره در غبار دارد؛ غباری غلیظ که برخاسته از خاک نرم خشک شده بر سیمای تکیده شهر نشسته است و ماسک های کشیده بر صورت افراد نیز نشانی بر سختی های تدریجی پس از سیل است که خود را زین پس نشان می دهد.

ساخت جاده خرم‌آباد- پلدختر به روش استاندارد در دستور کار است

استاندار لرستان گفت: ساخت جاده خرم‌آباد- پلدختر به روش استاندارد و ایجاد تغییرات لازم حتما در دستور کار است و به مردم و روستاهای حاشیه اعلام می‌کنیم به هیچ وجه حذف این جاده مطرح نیست.

لزوم احداث ۷۰هزار خانه درمناطق سیل‌زده/بازسازی راه‌هاآغاز شده است

وزیر راه و شهرسازی مهمترین پروژه موجود در مناطق سیل‌زده را بازسازی جاده خرم‌آباد به پلدختر عنوان کرد و گفت: از ۱۰۸ کیلومتر این جاده باید حدود ۲۸ کیلومتر بازسازی اساسی شود.

6 روستای سیل زده پلدختر قابل سکونت نیست

خرم آباد - ایرنا - بخشدار مرکزی پلدختر گفت: به دلیل خسارات ناشی از سیلاب اخیر در پلدختر 6 روستای این شهرستان دیگر قابل سکونت نیست.

استقرار دختران بی‌سرپرست و بدسرپرست در مراکز بهزیستی خرم‌آباد

با اشاره به مشکلات بوجود آمده برای مرکز نگهداری دختران بی سرپرست در پلدختر گفت: افرادی که در این مرکز نگهداری می‌شدند به مراکز خرم آباد منتقل شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود طی ماه‌های آینده مجددا به پلدختر بازگردند.

خسارت یکهزار میلیاردریالی سیل به شهر پلدختر

خرم آباد - ایرنا -شهردار پلدختر گفت: برزو سیل یکهزارمیلیاردریال به زیرساخت های این شهر خسارت زد.

هدررفت آب شیرین تالاب الله آباد، اتفاقی تلخ در قزوین

قزوین - ایرنا - مدیران محیط زیست و آب منطقه ای قزوین از خروج روزانه یک میلیون متر مکعب آب شیرین موجود در تالاب الله آباد به به شوره زارها به دلیل زهکش نامناسب موجود در این دشت خبر می دهند، در حالی که این استان طی سال های اخیر همواره از مشکل کم آبی رنج برد