ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان در 520 طرح

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از بهره برداری ۵۲۰ طرح در حوزه جوانان با همکاری مشترک وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: این طرح‌ها به ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی منجر شده است.مطالب مرتبط

ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان در 520 طرح

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از بهره برداری ۵۲۰ طرح در حوزه جوانان با همکاری مشترک وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: این طرح‌ها به ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی منجر شده است.

ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان با تسهیلات 63 میلیارد تومانی

چند طرح اشتغالزایی رونمایی شد/ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی برای جوانان

طرح‌های اشتغال زایی جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید رونمایی شد.

ایجاد سه هزار فرصت شغلی در بافق پیش بینی شد

یزد - ایرنا - فرماندار بافق گفت: ایجاد سه هزار فرصت شغلی برای جویندگان کار در سال 1398 در دستور کار مسئولان شهرستان قرار دارد و با تشکیل مرتب کمیسیون کارگری آمار بیکاران رو به کاهش است.

30هزار فرصت شغلی در هرمزگان ایجاد شده است

بندرعباس - ایرنا - مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: 30 هزار فرصت شغلی ظرف یکسال گذشته در این استان ایجاد شد.

4000 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد زنجان ایجاد می شود

زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده امسال چهار هزار فرصت شغلی با رویکرد طرح های نو و خلاقانه با هدف توانمندسازی جامعه هدف به شرط تامین منابع در این استان ایجاد می شود.

19520 فرصت شغلی در استان بوشهر ایجاد شد

بوشهر-ایرنا- رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: پارسال با صدور هفت هزارو 808 فقره پراونه کسب صنفی 19هزارو 520 فرصت شغلی در این استان ایجاد شد.

ایجاد۵۱۵۳ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران از ایجاد ۵۱۵۳ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت خبرداد .

3496 فرصت شغلی درمناطق کم برخوردار استان بوشهرفراهم شد

بوشهر- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با پرداخت یکهزار و 935 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستائیان و عشایر زمینه ایجاد و تثبیت اشتغال سه هزار و 496 فرصت شغلی در این استان فراهم شد.

دانشجویان دانشگاه علامه با فرصت های شغلی بازار کار آشنا می شوند

مدیر مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبایی از برگزاری جشنواره روشنا با هدف برقراری ارتباط دانشگاه با صنعت و معرفی فرصت‌های شغلی موجود در بازار کار کشور به دانشجویان خبرداد.

3500 فرصت شغلی جدید در مناطق کمتر برخوردار استان بوشهر فراهم شد

معاون استاندار بوشهر گفت: با پرداخت مرحله دوم تسهیلات روستایی و عشایری، زمینه ایجاد نزدیک به 3500 فرصت شغلی جدید در مناطق کمتر برخوردار استان بوشهر فراهم شد.

پنج هزار شغل در بخش صنعت قم ایجاد شد

قم - ایرنا - رئیس سازمان صمت قم، گفت: سال گذشته پنج هزار و 50 فرصت شغلی در بخش صنعت، معدن و تجارت استان با سرمایه گذاری بیش از یکهزار و 330 میلیارد تومان ایجاد شد.

استاندار کردستان: جوانان از فرصت تولید در روستا استفاده کنند

سنندج ایرنا استاندار کردستان گفت: جوانان استان از فرصت تولید در روستاها با توجه به تسهیلات مناسبی که به این بخش داده می شود، برای ایجاد اشتغال و رونق تولید استفاده کنند.

ششمین جشنواره فرصت‌های شغلی روشنا

ششمین جشنواره فرصت‌های شغلی روشنا از ۸ تا ۱۰ اردیبهشت با مشارکت دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود

ایجاد دفاتر حفظ امنیت شغلی برای نیروهای کار ایرانی

معاون وزیر کار از مذاکره با چند کشور اروپایی برای اعزام نیروی کار ایرانی به خارج و ایجاد دفاتر حفظ امنیت شغلی نیروهای کار شاغل در بعضی کشورها خبر داد.

آغاز ششمین جشنواره فرصت‌های شغلی "روشنا" از ۸ اردیبهشت

ششمین جشنواره‌ فرصت‌های شغلی روشنا از ۸ تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه جاری با مشارکت تمامی دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

90 هزار شغل در استان اصفهان ایجاد می شود

کاشان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از ایجاد نزدیک به 90 هزار فرصت شغلی در سال جاری در این استان خبر داد.

ایجاد ۱۰۰ هزار شغل در سال ۹۸ با اولویت مناطق سیل‌زده

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی توسط این ستاد در سال جاری و با اولویت مناطق سیل‌زده‌ی کشور خبر داد.

امسال برای ریزش اشتغال هم برنامه داریم

محمدباقر نوبخت گفت: امسال علاوه بر ایجاد اشتغال که حدود یک میلیون فرصت شغلی است، برای ریزش اشتغال هم برنامه داریم و با تمام وزرا و دستگاه‌های مرتبط و نیز استان‌ها هماهنگی و مذاکرات لازم را استمرار خواهیم داد.]]>

خوشه های شغلی در دانشگاه علمی و کاربردی ایجاد می شود

ساری - مشاور امور علمی رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی کشور، ایجاد خوشه‌های شغلی و تامین محیط کارگاه را از سیاست‌های جدید دانشگاه عنوان کرد.