رشد ۳۹ درصدی شکایات از وضعیت عرضه کالا و خدمات

سال گذشته در مجموع تعداد ۲۶۲ هزار و ۶۴۹ فقره شکایت پیرامون کالا و خدمات از طریق ستاد خبری مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها اخذ شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۹ درصد افزایش داشته است.مطالب مرتبط

رشد ۳۹ درصدی شکایات از وضعیت عرضه کالا و خدمات

سال گذشته در مجموع تعداد ۲۶۲ هزار و ۶۴۹ فقره شکایت پیرامون کالا و خدمات از طریق ستاد خبری مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها اخذ شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۹ درصد افزایش داشته است.

رشد 39 درصدی شکایت های مردمی در عرضه کالا و خدمات

تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: پارسال در مجموع 262 هزار و 649 فقره شکایت در خصوص کالاها و خدمات از طریق ستاد خبری مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها اخذ شد که نسبت به سال پیش از آن 39 درصد افزایش داشت.

احتمال عرضه کالاهای اساسی در بورس کالا

تلاطم در خرید و فروش کالاهای اساسی سبب شد تا دولت راهکارهای مختلفی از جمله ارایه کالا با کد ملی یا ارسال آن از طریق پست را مدنظر قرار داده و اکنون هم به عرضه این اقلام در بورس کالا فکر کند.

برنامه های مرکز شماره‌گذاری کالا و خدمات برای تحقق دولت الکترونیک

تهران- ایرنا- مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران (GS1) در تلاش است تا اقدام ها و فعالیت‌های خود را همسو با تحقق کامل دولت الکترونیکی در کشور تنظیم کند.

کاهش ۱۰ درصدی واردات کالا از گمرکات کرمانشاه

کرمانشاه_ مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از کاهش ۱۰ درصدی واردات کالا از طریق گمرکات استان در سال گذشته خبر داد.

افزایش استفاده ایثارگران از سامانه خدمات الکترونیک در سال ۹۷

مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید گفت: اقدامات صورت گرفته منجر به کاهش ۱۸ درصدی مراجعات حضوری و افزایش ۶۲ درصدی بهره‌گیری ایثارگران از سامانه خدمات الکترونیکی در سال ۹۷ شد.

کاهش 45 درصدی سفرهای نوروزی ایرانیان به خارج از کشور

تهران- ایرنا- رئیس کمیته دفاتر خدمات مسافرتی ستاد هماهنگی خدمات سفر از کاهش 45 درصدی مسافرت ایرانیان به خارج از کشور در نوروز 98 نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته خبر داد.

واحدهای صنفی عرضه کننده خدمات غیرقانونی مجازات می شوند

بوشهر- ایرنا- معاون دادستان بوشهر گفت: با واحدهای صنفی عرضه کننده جنس ها، خدمات ممنوعه و غیرقانونی برخورد می شود.

عرضه ۴۹ هزار تن پلیمر و ۳۰۰ تن شیر خشک در بورس کالا

خراسان رضوی|تزانزیت کالا در مرز سرخس 50 درصد کاهش یافت

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: سال گذشته تزانزیت کالا در مرز سرخس کاهش 50 درصدی داشته است.

۴۳۲۹فقره بازرسی از مراکز عرضه و فروش کالا درزنجان انجام گرفت

زنجان-مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: از ۱۵ اسفندماه سال ۹۷ تا ۱۵ فروردین سال جاری ۴هزار و ۳۲۹ فقره بازرسی از مراکز عرضه و فروش کالاهای پرمصرف انجام گرفت.

افزایش یک درصدی قیمت نفت به علت کاهش عرضه در بازار

ضرورت عملیاتی شدن واردات کالای ملوانی در بوشهر

استاندار بوشهر با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور برای واردات ۱۰۰ قلم کالا همراه ملوان گفت: با توجه به اطلاع رسانی این طرح، عملیاتی شدن آن در راستای افزایش رضایت‌مندی جامعه هدف و بهبود وضعیت اقتصادی تسریع شود.

کاهش ۱۰ درصدی واردات کالا از طریق گمرکات کرمانشاه

مدیرکل گمرکات استان گفت: سال گذشته ۳۶ میلیون و ۸۳۲ هزار دلار کالا به وزن ۲۰ هزار و ۲۶۸ تن از گمرکات کرمانشاه وارد شدکه نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ از لحاظ ارزش ۱۰ درصد و از حیث وزن درصد ۸ کاهش داشته است.

18.7 میلیارد دلار کالا از استان بوشهر صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از افزایش محصولات صادراتی خبر داد و گفت: سال گذشته افزون بر 18.7 میلیارد دلار کالا و محصولات تولیدی سال قبل از استان بوشهر صادر شد که نسبت به سال ماقبل آن رشد 24 درصدی دارد.

سهم ۵۰ درصدی خدمات در اشتغال

نیمی از سهم اشتغال، مربوط به بخش خدمات است.

داشتن اطلاعات دقیق از انبارهای کالا در استان قزوین ضروری است

قزوین- معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: داشتن اطلاعات دقیق و به روز از وضعیت انبارهای رسمی کالا در استان برای مدیریت و برنامه ریزی و کنترل بازار و جلوگیری از قاچاق ضروری است.

امسال سهام ۳ شرکت پتروشیمی در بورس عرضه می‌شود/آخرین وضعیت طرح‌های جمع آوری گازهای مشعل

افزایش ۳۰ درصدی خدمات عمومی تغسیل و تدفین در مشهد

رسوب ۸۵ هزار کانتینر کالا در بنادر/۲۰۰۰ اظهارنامه بلاتکلیف هستند

معاون فنی و امور گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران، با تشریح جزئیات ۸پیشنهاد وزارت اقتصاد به دولت برای کاهش رسوب کالا، گفت: در حال حاضر ۸۵هزار TEU کانتینر کالا در بنادر کشور رسوب شده است.