کودکان سیل‌زده «حمیدیه»
مطالب مرتبط

کودکان در جنگل های خسرج حمیدیه

اهالی روستاهای خسرج حمیدیه این روزها به خاطر حفاظت از دام‌هایشان به اردوگاه نرفتند و در تپه‌های شنی و جنگل ساکن شده اند.

کودکان سیل‌زده «حمیدیه»

وضعیت زنان و کودکان در اردوگاه ثامن الائمه حمیدیه

حلقه مقاومت در حمیدیه؛ ایستادگی در مقابل سیل

حمیدیه – مردم حمیدیه حاضر به تخلیه شهر نیستند آن‌ها گزینه تشکیل حلقه مقاومت و ماندن در آن را انتخاب کرده‌اند.

کرمان معین حمیدیه شد/تقویت سیل بند و احداث بیمارستان صحرایی

کرمان – مسئولان و امدادگران استان کرمان به عنوان معین شهر حمیدیه امکانات و کمک‌های خود را برای یاری رساندن به سیل زدگان این شهر و جلوگیری از ورود آب به منازل اهالی حمیدیه به کار بسته اند.

بررسی وضعیت سیل بندهای شهرستان حمیدیه با حضور استاندار خوزستان

استاندار خوزستان به همراه سرپرست فرمانداری حمیدیه و سایر مسئولین، امروز ۲۰ فروردین ماه از سیل بندها و همچنین روستاهای سیل زده شهرستان حمیدیه بازدید کرد.]]>

ویدئو / وضعیت اسکان مردم روستاهای سیل‌زده در شهرستان حمیدیه

شهرستان حمیدیه در استان خوزستان، در سیل اخیر آسیب زیادی دیده و اغلب خانه‌های آنجا تخلیه شده‌اند. گستردگی بحران و دشوار شدن دسترسی جاده‌ای، تکمیل رسیدگی‌ها به آسیب‌دیدگان برای دستگاه‌های مسئول، سخت‌تر شده است. در حال حاضر اهالی برخی روستاهای حمیدیه مانند

4 اردوگاه موقت توسط سپاه ثارالله استان کرمان در حمیدیه اهواز راه‌اندازی شد

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه تاکنون چهار اردوگاه موقت توسط سپاه ثارالله استان کرمان در حمیدیه اهواز راه‌اندازی شده است گفت: پتو، کالاهای بهداشتی و پوشک برای کودکان مورد اولویت مردم در این منطقه است.

دیدار و هماهنگی مدیران استان کرمان با مسئولان حمیدیه

جلسه تشریح وضع کنونی حمیدیه و هماهنگی اقدامات مورد نیاز، امروز با حضور فرماندار حمیدیه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان و دیگر مسئولان استان کرمان امروز برگزار شد .

25 روز تلاش بی‌وقفه برای نجات حمیدیه + تصویر

یکی از جوانان شهر حمیدیه گفت: جوانان این شهر 25 روز است که در حال ساخت سیل بند در این شهر هستند و 3 سیل بند دو متری ساخته‌اند.

260 چشمه سرویس بهداشتی سیار ازکرمان به حمیدیه ارسال شد

اهواز-ایرنا- فرماندار شهرستان حمیدیه گفت: 260 چشمه سرویس بهداشتی سیار از استان کرمان به عنوان معین شهرستان سیل زده حمیدیه به این منطقه ارسال شده است.

بازدید استاندار کرمان از اقدامات در حال انجام در حمیدیه

ایرنا- حمیدیه- محمدجواد فدایی استاندار کرمان از اقدامات در حال انجام در شهر سیل زده حمیدیه توسط نیروهای امدادی استان کرمان بازدید کرد.5054

امام جمعه موقت حمیدیه از مسئولان استان کرمان تقدیر کرد

کرمان- ایرنا- امام جمعه حمیدیه حضور و امداد رسانی مسئولان کرمانی در این شهرستان را بی نظیر دانست و گفت: در بحران اخیر، استان کرمان به معنای واقعی ثابت کرد معین شهرستان حمیدیه است.

کمپ سیل‌زدگان ثامن الائمه - حمیدیه

پس از وقوع سیل و تحت تأثیر قرار گرفتن حدود ۱۵ روستای حمیدیه در استان خوزستان، چهار اردوگاه برای سیل زدگان برپا شده است. اردوگاه ثامن الائمه یکی از این اردوگاه‌های است که حدود ۴ هزار نفر از اهالی حمیدیه و تعدادی از اهالی روستاهای سوسنگرد را در خود جای داده

شرکت گل گهر سیرجان در حمیدیه خوزستان سالن ورزشی احداث می کند

کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت معدنی ،صنعتی گل گهر سیرجان گفت : با هماهنگی های انجام گرفته با مسئولان شهرستان سیل زده حمیدیه خوزستان این شرکت سالن چند منظوره ورزشی در حمیدیه احداث می کند.

کمپ سیل زدگان حمیدیه

در پی بالا آمدن سطح آب و افزایش دبی رودخانه کرخه در شهر حمیدیه، تعدادی از مردم این شهر و روستاهای اطراف آن در کمپ اسکان هنرستان ولایت این شهر اسکان داده شده‌اند.

اقدامات نیروهای امدادی استان کرمان در حمیدیه خوزستان بی نظیر است

کرمان - ایرنا - رزمندگان دیروز دوران دفاع مقدس و نیروهای امداد رسان امروز استان کرمان که به عنوان معین منطقه حمیدیه به کمک سیل زدگان این منطقه در استان خوزستان شتافته اند ،به اعتراف مسئولان حمیدیه (امام جمعه این شهر )اقدامات بی نظیری را تاکنون انجام داده

اقدامات نیروهای امدادی استان کرمان در حمیدیه خوزستان بی نظیر ارزیابی شد

کرمان - ایرنا - رزمندگان دیروز دوران دفاع مقدس و نیروهای امداد رسان امروز استان کرمان که به عنوان معین منطقه حمیدیه به کمک سیل زدگان این منطقه در استان خوزستان شتافته اند ،به اعتراف مسئولان حمیدیه (امام جمعه این شهر )اقدامات بی نظیری را تاکنون انجام داده

معلولان آبادان به یاری سیل زدگان آمدند

آبادان - ایرنا - کمک های مردمی گروه توانمندسازی کودکان و معلولان آبادان روز یکشنبه به مناطق سیل زده شهرستان حمیدیه ارسال شد.

ارسال کمک های استان کرمان به حمیدیه

28 تن اقلام امدادی، بهداشتی و غذایی صبح امروز به اردوگاه محل استقرار نیروهای استان کرمان در حمیدیه منتقل شد.