افزایش فروش طلا و جواهرات در دوبی

حجم فروش طلا و جواهرات در شیخ نشین دوبی در سال گذشته از مرز ۲۷۴ میلیارد درهم گذشت.مطالب مرتبط

افزایش فروش طلا و جواهرات در دوبی

حجم فروش طلا و جواهرات در شیخ نشین دوبی در سال گذشته از مرز ۲۷۴ میلیارد درهم گذشت.

رشد اقتصادی دوبی به پایین ترین نرخ ۱۰ سال اخیر رسید

علی‌رغم بازگشت قدرتمند قیمت‌های نفت در سال جاری، اقتصاد دوبی در حال از دست دادن انرژی خود بوده و تولید ناخالص این امیرنشین، امسال با کمترین رشد خود از ۲۰۰۹ میلادی تا کنون روبرو شده است.

ربات های شترسوار در مسابقات دوبی + تصاویر

مسابقات شترسواری دوبی با ربات‌های سوارکار در امارات برگزار شد.

پرداخت کرایه تاکسی در دوبی دیجیتالی شد

مدیر آژانس حمل و نقل عمومی شهر دوبی اعلام کرده است که شهروندان این شهر از این پس قادر خواهند بود کرایه تاکسی خود را با استفاده از گوشی‌های هوشمند، کارت‌های اعتباری یا فناوری NFC در موبایل خود بپردازند.

برنامه سبک سرخپوشان در دوبی پس از برتری برابر الاهلی

تهران - ایرنا - تیم فوتبال پرسپولیس اولین تمرینش را در دوبی پس از برتری برابر الاهلی عربستان برگزار کرد.

تولید ناخالص دوبی با کندترین رشد خود از ۲۰۰۹ میلادی مواجه شد

علی‌رغم بازگشت قدرتمند قیمت‌های نفت در سال جاری، اقتصاد دوبی در حال از دست دادن انرژی خود بوده و تولید ناخالص این امیرنشین، امسال با کمترین رشد خود از ۲۰۰۹ میلادی تا کنون روبرو شده است.

صرافی‌ها در دوبی درهم تحویل دهند، در ایران ریال بگیرند

بانک مرکزی در جدیدترین تصمیم خود برای کنترل نرخ حواله درهم، به صرافان اعلام کرد می‌توانند درهم در دوبی تحویل داده و ریال آن را در ایران دریافت نمایند.

صرافی‌ها در دوبی درهم تحویل دهند، در ایران دلار و یورو بگیرند

بانک مرکزی در جدیدترین تصمیم خود برای کنترل نرخ حواله درهم، به صرافان اعلام کرد می‌توانند درهم در دوبی تحویل داده و دلار و یورو معادل آن را در ایران دریافت نمایند.

افزایش کلاهبرداری از طریق سایت های فروش کالا دست دوم

آبادان - فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با اشاره به تائید پلیس فتا این شهرستان، از افزایش کلاهبرداری با درج آگهی های دروغین بر روی سایت‌های فروش کالای دست دوم خبر داد.

رشد ۸۰ درصدی فروش خودروهای برقی در چین

تازه‌ترین آمارهای منتشر شده حاکی از آن است که فروش خودروهای برقی و الکتریکی در چین به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

ورود به بازار قزوین در زمینه فروش چای دشوار است

رئیس هیأت مدیره شرکت جهان ماکارون شهرستان آبیک گفت: ورود به بازار قزوین در زمینه فروش چای کمی سخت است و خریدار این محصول دراستان باید افزایش یابد.]]>

برگزاری همایش هوش مصنوعی در دوبی با هدف تقویت توانایی‌های دولت

فروش صنایع‌دستی سمنان 60 درصد افزایش یافت

اقبال مردم یزد به زندگی در روستا افزایش یافته است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد از افزایش اقبال مردم یزد به حضور و زندگی در روستاها و بهبود وضعیت خرید و فروش ملک در این مناطق خبر داد.

دلیل شکست فروش نفت در بورس

عضو کمیسیون انرژی مجلس دلیل شکست فروش نفت در بورس برای پنجمین بار پس از 8 بار عرضه را ایرادهای تکنیکی، ساختاری و شرایط نامناسب فروش نفت دانست.

«رحمان 1400»، «متری شیش و نیم» و «چهار انگشت» پر فروش‌های همدان

اکران نوروزی هر ساله معیار بازدید و فروش سینما محسوب می‌شود و همانند ضرب‌المثل «سالی که نکوست از بهارش پیداست»؛ می‌توان گفت از عید سینما معلوم می‌شود که چه سالی در فروش آثار سینمایی پی خواهیم داشت.]]>

اقبال مردم یزد به حضور و زندگی در روستاها افزایش یافته است

مدیرکل بنیاد مسکن استان یزد از افزایش اقبال مردم یزد به حضور و زندگی در روستاها و بهبود وضعیت خرید و فروش ملک در این مناطق خبر داد.]]>

مجبور به افزایش قیمت هستیم/ مردم برای بچه‌های خود کمتر کیک و شکلات می‌خرند/برای واردات مواد اولیه دچار مشکل شده‌ایم/صادرات ریالی را افزایش داده‌ایم

نایب رئیس انجمن اسنک و چیپس گفت: با توجه به افزایش قیمت ارز، صادرات از وضعیت خوبی برخوردار بود اما الزام به تعهد ارزی سبب شد که به سمت فروش ریالی برویم که این امر باعث شده در تامین ارز برای واردات مواد اولیه دچار مشکل شویم.]]>

گزارش فروش سینمای ایران؛ تدوام فروش اکران نوروز

راه‌اندازی سیستم متمرکز فروش با ارز نیمایی در نمایشگاه کتاب

مدیر کمیته ناشران خارجی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از راه‌اندازی سیستم متمرکز فروش خبر داد و گفت:‌ ناشران لاتین و عرب برای فروش کتاب‌های خود به قیمت ارز نیمایی باید به سیستم متمرکز فروش مجهز شوند. ]]>