ضرورت عملیاتی شدن واردات کالای ملوانی در بوشهر

استاندار بوشهر با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور برای واردات ۱۰۰ قلم کالا همراه ملوان گفت: با توجه به اطلاع رسانی این طرح، عملیاتی شدن آن در راستای افزایش رضایت‌مندی جامعه هدف و بهبود وضعیت اقتصادی تسریع شود.مطالب مرتبط

ضرورت عملیاتی شدن واردات کالای ملوانی در بوشهر

استاندار بوشهر با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور برای واردات ۱۰۰ قلم کالا همراه ملوان گفت: با توجه به اطلاع رسانی این طرح، عملیاتی شدن آن در راستای افزایش رضایت‌مندی جامعه هدف و بهبود وضعیت اقتصادی تسریع شود.

استانداربوشهر:مصوبه واردات 100 قلم کالای همراه ملوان اجرایی شود

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: باتوجه به اطلاع رسانی مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور برای واردات ۱۰۰قلم کالای همراه ملوان ، عملیاتی شدن آن در راستای افزایش رضایت‌ مندی جامعه هدف و بهبود وضعیت اقتصادی امری واجب است.

استانداربوشهر:مصوبه واردات 100 قلم کالای همراه ملوان اجرایی شود

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: باتوجه به اطلاع رسانی مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور برای واردات 100قلم کالای همراه ملوان ، عملیاتی شدن آن در راستای افزایش رضایت‌ مندی جامعه هدف و بهبود وضعیت اقتصادی امری واجب است.

50درصد درآمدهای ترخیص کالای ملوانی به استان بوشهر اختصاص یابد

7550 میلیارد ریال کالای قاچاق دراستان بوشهر کشف شد

بوشهر- ایرنا- فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: درسال گذشته هفت هزار و 550 میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شد.

7550 میلیارد ریال کالای قاچاق دراستان بوشهر کشف شد

بوشهر- ایرنا- فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: درسال گذشته هفت هزار و 550 میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شد.

مجوز فعالیت ته لنجی در خرمشهر پیگیری شود

خرمشهر - سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: در خرمشهر لنج زیر ۵۰۰ تن وجود دارد که در صورت اعمال روند تخلیه و بارگیری کالای ملوانی می‌تواند به اشتغال حدود ۱۰ هزار نفر منجر شود.

موافقت بانک مرکزی با واردات کالا توسط صنعتگران به جای انتقال ارز به داخل

با تعامل صورت گرفته با بانک مرکزی و گمرک، رویه واردات در مقابل صادرات برای مواد اولیه و واسطه‌ای بخش تولید به جای انتقال ارز به داخل کشور عملیاتی شد.

موافقت بانک مرکزی با واردات کالا به جای انتقال ارز به کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طی تعامل صورت گرفته با بانک مرکزی و گمرک، رویه واردات در مقابل صادرات برای مواد اولیه و واسطه‌ای بخش تولید به جای انتقال ارز به داخل کشور عملیاتی شد.

رشد 231 درصدی کشفیات قاچاق سوخت در بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار کرد: در سال گذشته هفت هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شد.

ادامه واردات لاستیک با ارز ۴۲۰۰ تومانی/ لاستیک کالای اساسی است

مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: لاستیک کامیون فعلا جزء کالاهای اساسی طبقه بندی شده است و فعلا واردات آن با ارز ۴۲۰۰ تومانی ادامه دارد.

بوشهر|6.7 میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد

رئیس پلیس شهرستان دشتستان از کشف 6.7 میلیارد ریا کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله‌ها از 4 دستگاه کامیون و اتوبوس در ایستگاه بازرسی شهید صلاحی دشتستان کشف شده است.

اختصاص ارز نیمایی به واردات کالای اساسی خلاف قانون بودجه ۹۸ است

عضو کمیسیون اقتصادی تصمیم دولت مبنی بر اختصاص ارز نیمایی به واردات کالاهای اساسی را خلاف قانون بودجه سال ۹۸ خواند و گفت: دولت باید لایحه اصلاح قانون بودجه ۹۸ را به مجلس ارائه کند.

وزارت نیرو پروژه‌های سد سازی لرستان را عملیاتی کند

خرم‌آباد- استاندار لرستان، بر ضرورت عملیاتی شدن پروژه های سدسازی این استان از سوی وزارت نیرو تاکید کرد.

محورهای مختلف استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است

بوشهر - فرمانده انتظامی استان بوشهر از افزایش کشفیات کالای قاچاق در سطح استان خبر داد و گفت: محورهای مختلف استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است.

محورهای مهم خطبه های نماز جمعه شهرهای استان بوشهر

بوشهر- ایرنا- امامان جمعه شهرهای استان بوشهر درخطبه های نماز این هفته ضرورت رونق مجالس قرآنی، تقدیر ازمجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) و سپاه پاسداران دردفاع ازانقلاب و نظام اسلامی، عبرت گیری آمریکا ازشکست مقابل ایران را مورد تاکید قرار دادند.

واردات گاز عراق از ایران افزایش پیدا می‌کند

وزارت برق عراق اعلام کرد عراق هیچ جایگزینی برای واردات گاز ایران ندارد و توقف واردات به بهای از دست رفتن ۴۰۰۰ مگاوات ظرفیت در شبکه نیروی عراق تمام می‌شود.

آزادسازی واردات زنبور ملکه در دست انداز کارشکنی‌ها

مدیرعامل اتحادیه زنبورداران استان مازندران گفت: وزارت جهاد کشاورزی با واردات زنبور ملکه موافق است اما هنوز امکان آن از مجاری قانونی وجود ندارد، عدم واردات ملکه مامنی برای قاچاق فراهم می‌کند.

واردات نفت کره جنوبی از ایران 12 درصد کاهش یافت

واردات نفت کره جنوبی از ایران 12 درصد در مارس نسبت به سال گذشته کاهش یافت ولی خرید ماهانه هنوز هم بیشترین حد از زمان آغاز دوباره واردات از ایران در ژانویه است .

افزایش ۱۳۵ درصدی کشف کالای قاچاق در استان

کشف کالای قاچاق در فروردین ماه ۹۸ نسبت به مدت مشابه پارسال درکهکیلویه و بویراحمد ۱۳۵ درصد فزایش داشته است.