رویترز: صادارت نفت ایران به کره جنوبی از ژانویه پنج برابر شد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز روز دوشنبه از سئول به نقل از داده های گمرک کره جنوبی گزارش داد که واردات نفت این کشور از ایران از اول سال میلادی جاری تا ماه مارس مصادف با دی ماه سال قبل تا فروردین ماه جاری پنج برابر شده است.مطالب مرتبط

رویترز: صادارت نفت ایران به کره جنوبی از ژانویه پنج برابر شد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز روز دوشنبه از سئول به نقل از داده های گمرک کره جنوبی گزارش داد که واردات نفت این کشور از ایران از اول سال میلادی جاری تا ماه مارس مصادف با دی ماه سال قبل تا فروردین ماه جاری پنج برابر شده است.

افزایش ماهانه واردات نفت کره جنوبی از ایران

آمار گمرکی نشان داد: واردات نفت کره جنوبی از ایران در مارس نسبت به ماه پیش از آن ۲۳ درصد افزایش داشت و بالاترین خرید از زمان از سرگیری خرید نفت ایران در ژانویه بوده است.

رویترز: تهران خواستار موضع گیری جهانی در برابر تصمیم واشنگتن شد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز امروز (یکشنبه) به نقل از 'محمد جواد ظریف' وزیر امور خارجه ایران گزارش داد که این کشور از جامعه بین المللی خواستار موضعگیری درباره سازمان تروریستی خوانده شدن سپاه پاسداران توسط واشنگتن خواهد شد.

واردات نفت کره جنوبی از ایران 12 درصد کاهش یافت

واردات نفت کره جنوبی از ایران 12 درصد در مارس نسبت به سال گذشته کاهش یافت ولی خرید ماهانه هنوز هم بیشترین حد از زمان آغاز دوباره واردات از ایران در ژانویه است .

رویترز: آمریکا تحریم های ایران را کاهش می دهد

تهران- ایرنا- رویترز در مقاله ای تحلیلی نوشت که احتمال کاهش فشار و تحریم های امریکا علیه ایران به دلیل نگرانی از افزایش قیمت نفت در بازار های جهانی قوت گرفته است.

رویترز:ایرانی ها واکنش خشمگینانه ای به اقدام ترامپ علیه سپاه نشان دادند

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز در گزارشی، راهپیمایی سراسری و گسترده امروز جمعه مردم ایران در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بازتاب داد.

رویترز: ایران خواستار وحدت علیه آمریکا شد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز با بازتاب سخنان روزپنجشنبه رئیس جمهوری اسلامی ایران درمراسم روز ارتش درتهران نوشت: حسن روحانی با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح این کشور تهدید منطقه ای نیست، خواستار وحدت علیه آمریکا شد.

پارس جنوبی به عشق هوادارانش در برابر سپید رود رشت بازی می کند

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: بازیکنان این تیم در برابر تیم سپیدرود رشت با وجود مشکلات عدیده مالی تنها به عشق هواداران خود به میدان می روند.

رویترز: مصر از ائتلاف ضد ایرانی به سرکردگی آمریکا انصراف داد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز گزارش داد که مصر پیش از برگزاری نشستی در ریاض برای هماهنگی ائتلاف کشورهای عربی به سرکردگی آمریکا علیه ایران، انصراف خود را به اعضای این نشست اعلام کرده است.

صادرات سیمان ایران به افغانستان افزایش یافت

تهران - ایرنا - پایگاه خبری طلوع نیوز افغانستان روز چهارشنبه در بخش زبان انگلیسی خود گزارش داد که به رغم از سر گیری تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران، صادارت سیمان ایران به افغانستان افزایش یافته است.

2 بازیکن صنعت نفت آبادان برابر پارس جنوبی غایب هستند

آبادان - ایرنا - مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برابر پارس جنوبی 2 بازیکن خود را بدلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداریم.

ادعای تاخیر سفارش‌ هند برای نفت خام ایران در ماه می

رویترز مدعی شد پالایشگاه های هند به علت مشخص نبودن وضعیت تمدید معافیت ها از تحریم‌های آمریکا علیه ایران، فعلا سفارشی برای بارگیری نفت ایران در ماه می نمی دهند .

فرصت زدن بیش از یک گل به پارس جنوبی را داشتیم

آبادان - ایرنا - مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه فرصت های خوبی برابر پارس جنوبی داشتیم گفت: در بازی مقابل پارس جنوبی جم می توانستیم با بیش از یک گل به پیروزی برسیم.

آفریقای جنوبی متعهد به همکاری های مشترک با ایران است

بندرعباس- ایران- سفیر آفریقای جنوبی در تهران گفت: آفریقای جنوبی با وجود همه چالش هایی که در ایران وجود دارد بدنبال همکاری های مشترک در حوزه های مختلف با ایران متعهد است.

کناره‌گیری مصر از "ناتو"ی عربی در مخالفت با "سیاست‌های متزلزل آمریکا درقبال ایران"

خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه گزارش داد که مصر از ناتوی عربی که اهداف آن علیه ایران است، خارج می‌شود چراکه برنامه دقیقی ندارد و خطر افزایش تنش با ایران را به همراه دارد.

رویترز: اتحادیه اروپا احتمالا بریگزیت را دست‌کم تا پایان ۲۰۱۹ به تعویق می‌اندازد

خبرگزاری رویترز گزارش کرد، اتحادیه اروپا قصد دارد امروز چهارشنبه در یک نشست اضطراری برای دومین بار فرصت به تأخیر انداختن برگزیت را به نخست وزیر انگلیس بدهد اما این بار رهبران این بلوک خواهان آن هستند که این تاخیر مشروط و طولانی‌تر باشد.

رویترز: شکایت از بوئینگ 737 مکس ادامه دارد

تهران-ایرنا- خبرگزاری رویترز گزارش داد: مشکلات حقوقی شرکت بوئینگ روز سه شنبه نیز با ارائه شکایت جدیدی ادامه یافت. در این شکایت، این شرکت به فریب دادن سهامدارانش به دلیل کمبودهای ایمنی در هواپیماهای737 مکس قبل از دو بار سقوط این نوع هواپیما متهم شده است.

اختلاف مقام‌های کاخ سفید بر سر گزارشی ضد ایران که از سایت وزارت خارجه آمریکا حذف شد

رویترز از اختلاف میان مقامات دولت آمریکا بر سر گزارش ترامپ در مورد ایران خبر داد.]]>

رویترز: نیروهای حفتر کنترل فرودگاه طرابلس را از دست دادند

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز دوشنبه شب به نقل از شاهدان عینی گزارش داد که نیروهای وابسته به ژنرال «خلیفه حفتر» فرمانده ارتش تحت حمایت دولت حاکم بر شرق لیبی، کنترل فرودگاه بین المللی طرابلس در غرب این کشور را از دست دادند.

رویترز:دو سناتور آمریکایی طرح تحریم مقام های ترکیه را ارایه دادند

تهران-ایرنا- خبرگزاری رویترز گزارش داد: دو سناتور آمریکایی روز سه شنبه طرحی را ارائه کردند که خواستار اعمال تحریم ها علیه مقام های ترکیه ای مسئول بازداشت شهروندان آمریکایی و کارکنان کنسولگری محلی در ترکیه است.