باغ گیاهان دارویی در یاسوج کلنگ زنی شد

یاسوج- ایرنا- باغ گیاهان دارویی و گلخانه هوشمند کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون رئیس جمهوری، استاندار این استان و جمعی از مسئولان اجرایی باغ گیاهان دارویی در یاسوج کلنگ زنی شد.مطالب مرتبط

باغ گیاهان دارویی در یاسوج کلنگ زنی شد

یاسوج- ایرنا- باغ گیاهان دارویی و گلخانه هوشمند کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون رئیس جمهوری، استاندار این استان و جمعی از مسئولان اجرایی باغ گیاهان دارویی در یاسوج کلنگ زنی شد.

باغ گیاهان دارویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج کلنگ زنی شد

باغ گیاهان دارویی و گلخانه هوشمند دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور کلنگ زنی شد.

کلنگ زنی بزرگترین باغ گیاهان دارویی جنوب کشور

عملیات اجرایی بزرگترین باغ گیاهان دارویی و گلخانه‌ای هوشمند جنوب کشور در یاسوج آغاز شد.

کلنگ زنی بزرگترین باغ گیاهان دارویی جنوب کشور

عملیات اجرایی بزرگترین باغ گیاهان دارویی و گلخانه‌ای هوشمند جنوب کشور در یاسوج آغاز شد.

کلنگ‌زنی باغ گیاهان دارویی و گلخانه‌ای هوشمند در یاسوج با حضور معاون رئیس جمهور

209 تعاونی کشاورزی عضو اتحادیه سراسری گیاهان دارویی است

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: تاکنون 209 شرکت تعاونی بخش کشاورزی برای ساماندهی تولیدکنندگان و بهره برداران گیاهان دارویی و رونق تولید و توسعه اقتصادی این بخش در اتحادیه سراسری گیاهان دارویی عضو شده اند.

حمایت از تولید بیش از 170 محصول فناورانه در صنعت گیاهان دارویی

تهران- ایرنا- ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، تاکنون از تولید و تجاری سازی بیش از 170 محصول فناورانه و دانش بنیان در بیش از 150 شرکت مختلف حمایت کرده است.

دامنه های سهند رویشگاه گیاهان دارویی و خوراکی

مراغه - ایرنا - گیاهان دارویی و خوراکی دامنه های سرسبز سهند به عنوان ارمغانی از دل طبیعت کم نظیر مراغه، به دلیل برخوداری از خواص درمانی بالا و کاربردشان در پخت غذاهای سنتی، همواره مورد توجه مردمان منطقه بوده است.

پژوهشگاه بیوتکنولوژی از استارت‌آپ‌های گیاهان دارویی حمایت می‌کند

تهران- ایرنا- قائم‌مقام فناوری پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران از آمادگی این پژوهشگاه برای حمایت از استارت‌آپ‌های فعال در حوزه گیاهان دارویی خبر داد.

ایجاد کلکسیون ارقام مناسب "شیرین‌بیان" کشور/حمایت از استارتاپ‌های گیاهان دارویی

قائم مقام فناوری پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با اشاره به فعالیتهای متنوع پژوهشگاه در حوزه گیاهان دارویی آمادگی این پژوهشگاه را برای حمایت از استارتاپ‌های این حوزه اعلام کرد.

تکمیل اولین دهکده گیاهان دارویی در انتظار کمک خیران

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت اولین دهکده دارویی کشور در این استان، از نیاز به کمک خیرین برای تکمیل این طرح خبر داد.

سینمای قدیم یاسوج زیر سایه «بیلهر»

پایگاه خبری کبنانیوز در گزارشی با عنوان سینمای قدیم یاسوج زیر سایه «بیلهر» به بررسی فروش گیاهان کوهی در شهر یاسوج، مرکز کهگیلویه و بویراحمد پرداخته است.

علف هرزی که خاصیت درمانی آن کشف شد؛ بی‌توجهی متولیان مدعی به سال‌ها مطالعه

گانگال یکی از گیاهان دارویی خطه سرسبز مغان است که با وجود کشف خاصیت درمانی، بی‌توجهی نهادهای متولی جهت کشت و معرفی آن موجب شده تا همچنان از آن به عنوان علف هرز یاد شده و با سم‌پاشی ریشه‌کن شود.

تاخیر در رویش گل‌های لاله‌های واژگون در خراسان شمالی

کارشناس گیاهان دارویی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی از به تأخیر افتادن رویش گل‌های لاله‌های واژگون در این استان خبر داد.

سیلاب آبشار یاسوج یک تهدید جدی است

شهردار یاسوج گفت: یاسوج در معرض سیل رودخانه مهریان و بشار و طغیان آبشار یاسوج است و می توان آبشار یاسوج را یک تهدید جدی تلقی کرد.

سرمایه گذاری در کشت گلخانه ای در 6 سال گذشته 2 برابر شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور گلخانه ها، گیاهان دارویی و قارچ خوراکی وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در دولت های یازدهم و دوازدهم ( سال 92 تاکنون) جذب سرمایه گذاری در توسعه کشت گلخانه ای دو برابر و در گل و گیاه بیش از 40 درصد رشد ی

احداث باغ گیاه شناسی در استان

رئیس دانشگاه یاسوج از احداث باغ گیاهان شناسی در استان خبر داد.

گیاهان خوراکی فصل بهار

با آمدن فصل بهار، طبیعت مهاباد مملو از زیبایی ها و گیاهان خوراکی است. گیاهانی که علاوه برعواید اقتصادی سهمی هم درسبد غذایی خانواده های مهابادی به خود اختصاص داده است.

گیاهان خوراکی میهمان سفره مهابادی ها

با آمدن فصل بهار، طبیعت مهاباد مملو از زیبایی ها و گیاهان خوراکی است. گیاهانی که علاوه برعواید اقتصادی سهمی هم درسبد غذایی خانواده های مهابادی به خود اختصاص داده است.

کلنگ چهار مدرسه در شهرستان‌های مرودشت و پاسارگاد بر زمین خورد

شیراز-ایرنا- دومین روز سفر وزیر آموزش و پرورش و معاونان وی به استان فارس با کلنگ‌زنی و افتتاح طرح ‌های آموزشی و پرورشی در شهرستان‌های مرودشت و پاسارگاد همراه بود و کلنگ چهار مدرسه در این شهرستان ها بر زمین زده شد.