مچ بند مراقبت در خانه برای مبتلایان به پارکینسون

تهران- ایرنا- دانشمندان انگلیسی مچ بندی ساخته اند که با کنترل علائم حرکتی مبتلایان به پارکینسون در خانه و پردازش آن، فرآیند مراقبت موثر از این بیماران را تسهیل می کند.مطالب مرتبط

مچ بند مراقبت در خانه برای مبتلایان به پارکینسون

تهران- ایرنا- دانشمندان انگلیسی مچ بندی ساخته اند که با کنترل علائم حرکتی مبتلایان به پارکینسون در خانه و پردازش آن، فرآیند مراقبت موثر از این بیماران را تسهیل می کند.

ارتباط موثر؛ اولین قدم برای مراقبت از بیماران هموفیلی

تهران- ایرنا- هفدهم آوریل به منظور شناسایی بیماران مبتلا به هموفیلی و سایر اختلالات خونریزی دهنده، مراقبت و حمایت از بیماران و افزایش آگاهی عمومی، روز جهانی هموفیلی نام‌گذاری شده و در شعار امسال، «ارتباط موثر» به عنوان اولین قدم برای مراقبت از مبتلایان به

کنترل بیماری پارکینسون با حسگر حرکتی

در میان چالش‌هایی که بسیاری از بیماران مبتلا به پارکینسون با آن مواجه هستند، لرزش دست و پا بیش از هر علائمی دیگری آن‌ها را اذیت می‌کند.

داروی فشارخون راهی برای درمان بیماری پارکینسون

محققان دریافتند داروی Felodipine که برای بیماران مبتلا به فشارخون بالا تجویز می شود، می تواند به افراد مبتلا به پارکینسون نیز کمک کند.

ارائه خدمات مراقبت‌های تغذیه‌ای در مراکز جامع سلامت

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: در نظام مراقبت‌های بهداشتی، توجه به اصلاح سبک تغذیه و مراقبت‌های تغذیه‌ای، یکی از اجزای اصلی این مراقبت‌ها است.

نهادینه شدن مراقبت های بهداشت اولیه، نیاز ضروری جامعه

اصفهان- ایرنا- مراقبت های بهداشت اولیه، زیربنای اصلی نظام مراقبت بهداشتی بشمار می آید که به اعتقاد کارشناسان ارائه خدمات مرتبط با آن و پوشش هرچه بیشتر جامعه، دستاوردهای با ارزشی از جمله کاهش هزینه های اقتصادی و اجتماعی در همه بخش ها را بهمراه دارد.

هشدار در خصوص مصرف میزان بالای «نمک» توسط ایرانیان

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت به مناسبت هفته سلامت با اشاره به شعار هفته سلامت مبنی بر مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت، گفت: در نظام مراقبت‌های بهداشتی، توجه به اصلاح سبک تغذیه و مراقبت‌های تغذیه‌ای، یکی از اجزای اصلی این مر

حدود 40 درصد مبتلایان به فشار خون از بیماری خود اطلاع ندارند

همدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: 30 تا 40 درصد از مبتلایان به فشار خون بالا از بیماری خود اطلاع ندارند که این امر ضرورت مراجعه به مراکز جامعه سلامت و چک وضعیت بدن را بیشتر نمایان می کند.

نفت را ملی کرد اما خانه‌اش متروکه مانده است

مدیر کل میراث فرهنگی البرز، خانه آیت الله طالقانی، خانه احمد شاملو و خانه دکتر محمد مصدق را سه ظرفیت بزرگ البرز برای جذب گردشگر عنوان کرد.

دانش آموزان به مراقبت های اولیه اهتمام جدی ورزند

گناوه- ایرنا- فرماندارگناوه گفت: آحاد جامعه بویژه دانش آموزان به مراقبت های اولیه بهداشتی که راهکاری مفید و اثرگذار درپوشش همگانی سلامت است اهمیت خاصی قایل شوند تا از گزند بیماری ها محفوظ بمانند.

مسعود احمدی همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه

مسعود احمدی به‌علت سانحه رانندگی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.]]>

مسعود احمدی تحت مراقبت‌های ویژه

مسعود احمدی به‌علت سانحه رانندگی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است.

پوشش کامل مراقبت از مادران باردار در مناطق سیل‌زده

معاون بهداشت وزارت بهداشت بر پوشش کامل مراقبت از مادران باردار و گروه‌های آسیب پذیر در استان‌های سیل زده کشور تاکید کرد.

باید از شادگان، خرمشهر و آبادان مراقبت کنیم

استاندار خوزستان گفت: باید از شهرهای شادگان، آبادان و خرمشهر مراقبت کنیم تا مشکلات مربوطه درخصوص افزایش حجم آب حل شود. ]]>

افزایش سن ازدواج جوانان/ بسته‌های مراقبت ویژه برای بارداری بالای ۳۵ سال

صبحانه‌ای برای مبتلایان به دیابت نوع دو

یافته‌های پزشکی نشان می‌دهد صبحانه‌ای با میزان چربی بالا و کربوهیدرات پایین به افراد مبتلا به دیابت نوع دو کمک می‌کند تا قند خون خود را در طول روز کنترل کنند.

اجرای طرح مراقبت الکترونیکی زندانیان در استان ایلام

رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت:با اجرای طرح مراقبت الکترونیکی ، زندانی در کنار خانواده قرار می گیرد که از این طریق بسیاری از مشکلات خانواده و زندانیان حل و فصل می‌شود.

392 کودک بی سرپرست و بد سرپرست درالبرز تحت مراقبت هستند

کرج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: 392 کودک بی سرپرست و بد سرپرست درمراکز شبانه روزی دولتی و غیردولتی بهزیستی این استان تحت مراقبت هستند.

مراقبت های بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت

برنامه های هفته سلامت از فردا با شعار "مراقبت های بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت" در استان کرمان آغاز می شود.

حمایت دولت برای جا به جایی خانه ها از حریم رودخانه های رامسر

نوشهر- ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رامسر با اعلام این که دولت برای جا به جایی خانه های واقع در حشیه رودخانه ها کمک می کند ، گفت که از جمله این کمک ها که پس از ترک خانه و قطعی شدن انتقال صورت می گیرد ، صدرو پروانه ساخت رایگان و تسهیلات بلاعوض است