قاتل خوش رنگ بهاری در کمین مردم

زنجان - ایرنا - بارش باران و حال و هوای بهاری موجب روییدن قارچ‌های سمی می شود که شباهت زیادی با قارچ‌های خوراکی داشته و مصرف آنها چه بسا به وقایع مرگباری می انجامد.مطالب مرتبط

قاتل خوش رنگ بهاری در کمین مردم

زنجان - ایرنا - بارش باران و حال و هوای بهاری موجب روییدن قارچ‌های سمی می شود که شباهت زیادی با قارچ‌های خوراکی داشته و مصرف آنها چه بسا به وقایع مرگباری می انجامد.

رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب ”در کمین گل سرخ“

هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت با موضوع گرامیداشت یاد و خاطره‌ امیر سپهبد شهید علی صیادشیرازی و انتشار تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «در کمین گل سرخ» برگزار خواهد شد

تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ» منتشر شد

تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «در کمین گل سرخ» در مراسم هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت منتشر شد.

چهره ارومیه با کاشت گل های رنگارنگ بهاری شد

ارومیه - ایرنا - رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: با کاشت گل های بهاری چهره شهر بهاری شده است و این روند تا اواخر خرداد امسال نیز ادامه دارد.

اختاپوس اعتیاد در کمین جوانان است

تهران- ایرنا- مشاور دفتر فرماندهی نیروی انتظامی به والدین هشدار داد تا با فرزندانشان بیشتر ارتباط برقرار کنند و با آنها دوست باشند چرا که اختاپوس اعتیاد در کمین جوانان است.

تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ» منتشر شد+ عکس

در مراسم هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که صبح امروز (سه‌شنبه) و در آستانه‌ روز ارتش در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد، از تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «در کمین گل سرخ» منتشر شد.

برف بهاری به روایت تصویر

بارش برف و طبیعت بهاری ارتفاعات سپیدان در بیست و چهارمین روز از فروردین ماه۹۸

همدردی دیار آیت‌الله بهاری با حادثه‌دیدگان؛ 310 میلیون تومان کمک برای ‌سیل‌زدگان جمع‌آوری شد

مردم متدین دیار شیخ محمد بهاری همپای سایر شهرها برای کمک به حادثه دیدگان گام برداشته و مقدار زیادی کمک نقدی و غیر نقدی را به استان‌های سیل‌زده ارسال کردند.

رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «بر کمین گل سرخ»

تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب «در کمین گل سرخ» سه شنبه ۲۷ فروردین ماه در محل گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار می‌شود.

تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ» منتشر شد

تهران- ایرنا- تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب «در کمین گل سرخ» امروز - سه‌شنبه - در آستانه‌ روز ارتش در مراسم هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) رونمایی شد.

آتش در کمین جنگل ها و مراتع کهگیلویه و بویراحمد است

گچساران - ایرنا - سرپرست اداره جنگلداری و جنگل کاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بارندگی های امسال و غنی شدن مراتع گفت: آتش در کمین طبیعت است.

رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ»

هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت در آستانه روز ارتش جمهوری اسلامی با رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ» برگزار می‌شود.

10 عضو تیپ فلسطینی قدس در کمین داعش کشته شدند

تهران - ایرنا - 10 عضو تیپ فلسطینی قدس در کمین داعش در بادیه دیرالزور کشته شدند.

ارمغان بهاری برای فارسی‌ها

ترنم زیبای باران بهاری از بامداد دیروز میهمان فارسی شد و طراوت و پاکیزگی را به هم استانی‌ها هدیه داد.

تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «در کمین گل‌سرخ» رونمایی شد

شهرری- ایرنا- تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «در کمین گل‌سرخ» امروز -سه شنبه- در هشتمین مراسم پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت با موضوع گرامیداشت یاد و خاطره‌ امیر سپهبد شهید علی صیادشیرازی در قطعه 29 بهشت زهرا(س) رونمایی شد.

رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب«در کمین گل سرخ»

مراسم رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ» در بهشت زهرای تهران برگزار شد.

«گاف» ریاست جمهوری افغانستان درباره اعلام عملیات بهاری طالبان

ریاست جمهوری افغانستان با اشاره به عملیات بهاری طالبان در حالی گفته که دولت این کشور عملیات بهاری را آغاز نکرده است که وزارت دفاع این کشور در 29 اسفند سال گذشته در وبسایت خود از آغاز چنین عملیاتی خبر داده بود و اکنون لینک آن را حذف کرده است.

زیبایی های بهاری باغ شهر ارومیه

ارومیه- ایرنا- شکوفه زدن درختان میوه و گل های بهاری در سطح شهر ارومیه و همزمان با آغاز فصل بهار، چشم اندازهای شهری دل انگیزی را خلق کرده است.

هلاکت 15 مزدور عربستان در عملیات کمین نیروهای یمنی

رسانه‌های یمنی از هلاکت 15 مزدور عربستان در عملیات کمین نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن قرار گرفتند.

تاثیر رخوت بهاری بر سازهای موسیقی

تهران- ایرنا- خواب آلودگی بهاری هنرمندان موسیقی را هم در امان نگذاشته و در آخرین هفته فروردین سکوتی سنگین بر اکثرسالن های موسیقی حاکم است.